בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

פנינה

eriko
לפני 3 שנים • 13 בינו׳ 2021

פנינה

eriko • 13 בינו׳ 2021
פנינה הגיע לעבוד אצלי לפני 10שנים, אחרי גירושין קשים מבעלה, שנחשב לאחד מעוה"ד הממולחים והקשים. היא עבדהכעו"ד זוטרה במשרד גדול שבעלה היה אחד השותפים בו. היא יצאה מהנישואין עם דירה ולא הרבהמעבר לזה. הכרתי אותה בעבר, היכרות של שלום שלום.ידעתי שהיא לא עו"ד מבריקה, אבל רציתי מישהי שתנהל את המשרד ולזה היא התאימהבהחלט.אשה בת 54, גבוהה, זקופה, מרשימה.קודם ללימודי המשפטים ניהלה בית ספרתיכון ביד רמה.מעת לעת היינו יושבים, המבוגרים שבמשרד,לקפה אחר הצהריים כשהמשרד התרוקן. פה ושם גלשנו לאישי. כעבור כמה חדשיםגיששתי לסקס, והיא לא הדפה אותי. בקשה להמתין עוד זמן, ובקר אחד, בדרכי למשרדהתקשרה לשאול אם ארצה לעבור דרכה לקפה.הסקס היה טוב. היא השקיעה וזרמה בליעכבות.חזרנו על המפגשים האלה מעת לעת, עדשבשלב מסוים ראיתי שהיא לא כל כך רוצה להמשיך. לחצתי. לא רציתי לוותר. זה היהסידור מצוין. עם אשתי כבר מזמן לא היה סקס של ממש, והסידור הזה מאד התאים לי.אבל היא לא רצתה, ואט אט זה דעך.חלפו 11 שנים. בשנים האחרונות צימצמתיאת פעילות משרדי. נותרתי עם שני עו"ד שכירים, מזכירה ופנינה. אבל היה ברור שהפונקציה של מנהלת משרד כבר לא נדרשה.על קפה אחר הצהריים סיפרתי לה על הכוונהלסיים את העסקתה. היא הציעה לעבוד כעו"ד במשרד. אמרתי לה שאין מקום. גם היאידעה. היא הציעה להפחית בשכרה, גם את ההצעה הזו דחיתי בעדינות.אוקי. אז נראה לי שנפרד. מתי אני אמורהלסיים...למחרת ראיתי שהיא לא שקטה. גם בימיםהבאים.כעבור שבוע, כשהמשרד כמעט התרוקן, שאלה"קפה?". כמובן.מה התכניות?במקום מענה, עיניה דמעו. ורגע אחרי,הדמעות זלגו. המשרד היה לה לבית עיקרי. שני הבנים חיים בארה"ב. אחרי הגירושיןהקשרים החברתיים נקטעו. היא לא ניסתה לחדש אותם. המשרד מילא את זמנה וחייה.לא ידעתי איך להגיב, ואז היא הציעהשניסע לדירתה.אמרתי שאני לא חושב שזה נכון, בסיטואציההזו.היא הבינה, אבל אמרה שהיא רוצה לשים אתהדברים על השלחן: תמשיך להעסיק אותי, גם בשכר נמוך יותר, ואני אתן לך סקס. אתהיודע שזה לא ענין אצלי. אין לי שום בעיה לשכב איתך בתמורה להמשך העבודה. אבל ,תראי....זה לא ניצול, היא קטעה. אני מציעה. אצלי סקס זהמטבע עובר לסוחר. כל עוד אמצא חן בעיניך, תקבל ממני. השיחה הזו חירמנה אותי, אבל עדייןניסיתי לשמור על...על מה בעצם? היא אדם בוגר, שרוצה להשיג ממני משהו ולתת ליבתמורה. צדקנים יקראו לה זונה? נו טוב, אנחנו אחרי המקום הזה.ניסע אלי עכשו, ומחר תחליט. הערב זה לאמחייב אותך.2 שניות אחרי שהדלת נטרקה, היינו ערומיםבמיטתה. זכרון מחרמן היה לי מהצלילה שאהבתי לצלול בין רגליה, לכוס שהיה עכשו חלקלק. ליקקתי כמה דקות ללא הפסקה.אתה כזה ילד, היא צחקה. מתמתחת ומאפשרת לי למצוץ את פיטמותיה, להכנס לתוכה וכל אותו הזמן ללטף את ראשי ולחייך חיוך גדול.שעתיים נהדרות הזכירו לי את הלילות בצעירותי, שיכולתי לזיין לילה שלם ולא לרוות.קמתי להתקלח. צריך לחזור לחוקית. היא הושיבה אותי על כסא פלסטיק במקלחת וקירצפה אותי. גם ניסתה להעיר אותו, אבל ללא הצלחה. ליטפתי ומעכתי לה את התחת. קירבתי אצבע לפתח ישבנה, להתרשם מהתגובה. היא רק חייכה, אבל החלטתי לשמור את זה לפעם אחרת.  התלבטתי, אבל לא הרבה. נכון, משכורת. אבל התמורה נראתה מאד מבטיחה. שפחת מין. המחשבה על שפחת מין מבוגרת, חירמנה אותי אש וכבר חיכיתי לבקר.בצהריים הודעתי לה שאגיע אליה לארוחת ערב וזמן מה לאחר מכן שיחררתי אותה לביתה להכין את הערב.היא פתחה לי את הדלת כשהיא על עקבים וסינר קטן מסתיר את צניעותה. וחיוך רחב.היא הובילה אותי לשבת בכורסא והכריזה על הקפה שבדרך. כשהיא נכנסה למטבח, קמתי והלכתי אליה. נצמד וחופן את שדיה. היא נאנחה, מלטפת את כפות ידי. המשכתי עוד קצת וחזרתי לכורסא.היא התיישבה בכורסא מולי ושוחחנו על אירועי היום. היא ערומה עם סינר קטן ואני עדיין בלבוש מלא ומעונב. ואז הושיטה את ידה, הקימה אותי, נעמדה מולי והחלה להפשיט אותי. כשהורידה את הפריט האחרון, התחתונים, בלעה את הזין, והחלה במציצה עדינה, מושקעת, משולבת ליטופי לשון. היא אוחזת בישבני, הזין בפיה ומפעם לפעם מלטפת את חור התחת ומקפיצה אותי. מרגע מסוים התחלתי לזיין לה את הפה במלוא המרץ. היא נחנקה אבל לא הירפתה. החדירה לי אצבע לתחת וביד שניה שיחקה לי עם הבצים, עד שהגיע הפורקן. אחרי שפעימות הזין נרגעו, היא הוציאה אותו מפיה במשיכת שפתיים ארוכה, הרימה עיניה אלי ובחיוך עשתה תנועת בליעה.אני צנחתי חזרה לכורסא. וגם היא. כל שרציתי זה להניח את ראשי על כר ולישון.היא לקחה את ידי והובילה אותי למיטה. עטפה אותי בשמיכה ואמרה שתעיר אותי עוד שעתיים לארוחת ערב שהיא מכינה.צללתי לשינה עמוקה, והתעוררתי כשהזין שלי בתוך פה רטוב שמנסה להעיר אותו. אהבתי את הסיטואציה אבל הזין לא ממש התעורר. חיבקתי אותה, ינקתי את פיטמותיה, ליטפתי את פלחי ישבנה, גלשתי עם אצבע לפתח המהודק שאני אוהב. היא חיבקה אותי ונתנה לי להשתעשע בגופה. "אתה כזה ילד מתוק".אכלנו ארוחת ערב. דברנו על כך שזה כבר לא כמו פעם. גמירה אחת ואני גמור. "אולי הגיע הזמן שאקח ויאגרה".היא לא ויתרה. בסוף הארוחה הובילה אותי לכורסא, ירדה על ברכיה ומצצה אותי שעה ארוכה עד שגמרתי.במשרד הענינים התנהלו ברגוע. אני מנצל הזדמנויות ללטף לה את התחת, וברגעים נועזים רם מכניס יד מתחת לחצאית, מתחת לתחתונים. "אתה ילד מצחיק" היא צוחקת.בפעם הבא שהגעתי, היא הגישה לי יחד עם הקפה, כוס מים וכדור ויאגרה. שעה לאחר מכן, טחנתי אותה. בבטחון שהזין לא יתעייף לפתע. אין צורך למהר.
אפשרויות חדשות נפתחו.

התגובה האהובה בשרשור
eriko
לפני 3 שנים • 13 בינו׳ 2021
eriko • 13 בינו׳ 2021
משום מה מילים נדבקות. ערכתי לקריאה יותר נוחה

פנינה הגיע לעבוד אצלי לפני 10 שנים, אחרי גירושין קשים מבעלה, שנחשב לאחד מעוה"ד הממולחים והקשים. היא עבדה כעו"ד זוטרה במשרד גדול שבעלה היה אחד השותפים בו. היא יצאה מהנישואין עם דירה ולא הרבה מעבר לזה.
הכרתי אותה בעבר, היכרות של שלום שלום. ידעתי שהיא לא עו"ד מבריקה, אבל רציתי מישהי שתנהל את המשרד ולזה היא התאימה בהחלט.
אשה בת 54, גבוהה, זקופה, מרשימה. קודם ללימודי המשפטים ניהלה בית ספר תיכון ביד רמה.
מעת לעת היינו יושבים, המבוגרים שבמשרד, לקפה אחר הצהריים כשהמשרד התרוקן. פה ושם גלשנו לאישי. כעבור כמה חדשים גיששתי לסקס, והיא לא הדפה אותי. בקשה להמתין עוד זמן, ובקר אחד, בדרכי למשרד, התקשרה לשאול אם ארצה לעבור דרכה לקפה.
הסקס היה טוב. היא השקיעה וזרמה בלי עכבות. חזרנו על המפגשים האלה מעת לעת, עד שבשלב מסוים ראיתי שהיא לא כל כך רוצה להמשיך. לחצתי. לא רציתי לוותר. זה היה סידור מצוין. עם אשתי כבר מזמן לא היה סקס של ממש, והסידור הזה מאד התאים לי. אבל היא לא רצתה, ואט אט זה דעך.
חלפו 11 שנים. בשנים האחרונות צימצמתי את פעילות משרדי. נותרתי עם שני עו"ד שכירים, מזכירה ופנינה. אבל היה ברור שהפונקציה של מנהלת משרד כבר לא נדרשה.
על קפה אחר הצהריים סיפרתי לה על הכוונה לסיים את העסקתה. היא הציעה לעבוד כעו"ד במשרד. אמרתי לה שאין מקום. גם היא ידעה. היא הציעה להפחית בשכרה, גם את ההצעה הזו דחיתי בעדינות. אוקי. אז נראה לי שנפרד. מתי אני אמורה לסיים...
למחרת ראיתי שהיא לא שקטה. גם בימים הבאים. כעבור שבוע, כשהמשרד כמעט התרוקן, שאלה"קפה?". כמובן. מה התכניות? במקום מענה, עיניה דמעו. ורגע אחרי, הדמעות זלגו. המשרד היה לה לבית עיקרי. שני הבנים חיים בארה"ב. אחרי הגירושין הקשרים החברתיים נקטעו. היא לא ניסתה לחדש אותם. המשרד מילא את זמנה וחייה.
לא ידעתי איך להגיב, ואז היא הציעה שניסע לדירתה. אמרתי שאני לא חושב שזה נכון, בסיטואציה הזו. היא הבינה, אבל אמרה שהיא רוצה לשים את הדברים על השלחן: תמשיך להעסיק אותי, גם בשכר נמוך יותר, ואני אתן לך סקס. אתה יודע שזה לא ענין אצלי. אין לי שום בעיה לשכב איתך בתמורה להמשך העבודה.
אבל, תראי....
זה לא ניצול, היא קטעה. אני מציעה. אצלי סקס זה מטבע עובר לסוחר. כל עוד אמצא חן בעיניך, תקבל ממני.
השיחה הזו חירמנה אותי, אבל עדיין ניסיתי לשמור על...על מה בעצם? היא אדם בוגר, שרוצה להשיג ממני משהו ולתת לי בתמורה. צדקנים יקראו לה זונה? נו טוב, אנחנו אחרי המקום הזה.
ניסע אלי עכשו, ומחר תחליט. הערב זה לא מחייב אותך.
2 שניות אחרי שהדלת נטרקה, היינו ערומיםבמיטתה. זכרון מחרמן היה לי מהצלילה שאהבתי לצלול בין רגליה, לכוס שהיה עכשו חלקלק. ליקקתי כמה דקות ללא הפסקה. אתה כזה ילד, היא צחקה. מתמתחת ומאפשרת לי למצוץ את פיטמותיה, להכנס לתוכה וכל אותו הזמן ללטף את ראשי ולחייך חיוך גדול.
שעתיים נהדרות הזכירו לי את הלילות בצעירותי, שיכולתי לזיין לילה שלם ולא לרוות. קמתי להתקלח. צריך לחזור לחוקית.
היא הושיבה אותי על כסא פלסטיק במקלחת וקירצפה אותי. גם ניסתה להעיר אותו, אבל ללא הצלחה. ליטפתי ומעכתי לה את התחת. קירבתי אצבע לפתח ישבנה, להתרשם מהתגובה. היא רק חייכה, אבל החלטתי לשמור את זה לפעם אחרת. 
התלבטתי, אבל לא הרבה. נכון, משכורת. אבל התמורה נראתה מאד מבטיחה. שפחת מין. המחשבה על שפחת מין מבוגרת, חירמנה אותי אש וכבר חיכיתי לבקר. בצהריים הודעתי לה שאגיע אליה לארוחת ערב וזמן מה לאחר מכן שיחררתי אותה לביתה להכין את הערב.
היא פתחה לי את הדלת כשהיא על עקבים וסינר קטן מסתיר את צניעותה. וחיוך רחב. היא הובילה אותי לשבת בכורסא והכריזה על הקפה שבדרך. כשהיא נכנסה למטבח, קמתי והלכתי אליה. נצמד וחופן את שדיה. היא נאנחה, מלטפת את כפות ידי. המשכתי עוד קצת וחזרתי לכורסא. היא התיישבה בכורסא מולי ושוחחנו על אירועי היום. היא ערומה עם סינר קטן ואני עדיין בלבוש מלא ומעונב. ואז הושיטה את ידה, הקימה אותי, נעמדה מולי והחלה להפשיט אותי. כשהורידה את הפריט האחרון, התחתונים, בלעה את הזין, והחלה במציצה עדינה, מושקעת, משולבת ליטופי לשון. היא אוחזת בישבני, הזין בפיה ומפעם לפעם מלטפת את חור התחת ומקפיצה אותי.
מרגע מסוים התחלתי לזיין לה את הפה במלוא המרץ. היא נחנקה אבל לא הירפתה. החדירה לי אצבע לתחת וביד שניה שיחקה לי עם הבצים, עד שהגיע הפורקן. אחרי שפעימות הזין נרגעו, היא הוציאה אותו מפיה במשיכת שפתיים ארוכה, הרימה עיניה אלי ובחיוך עשתה תנועת בליעה.
אני צנחתי חזרה לכורסא. וגם היא. כל שרציתי זה להניח את ראשי על כר ולישון. היא לקחה את ידי והובילה אותי למיטה. עטפה אותי בשמיכה ואמרה שתעיר אותי עוד שעתיים לארוחת ערב שהיא מכינה.
צללתי לשינה עמוקה, והתעוררתי כשהזין שלי בתוך פה רטוב שמנסה להעיר אותו. אהבתי את הסיטואציה אבל הזין לא ממש התעורר. חיבקתי אותה, ינקתי את פיטמותיה, ליטפתי את פלחי ישבנה, גלשתי עם אצבע לפתח המהודק שאני אוהב. היא חיבקה אותי ונתנה לי להשתעשע בגופה. "אתה כזה ילד מתוק".
אכלנו ארוחת ערב. דברנו על כך שזה כבר לא כמו פעם. גמירה אחת ואני גמור. "אולי הגיע הזמן שאקח ויאגרה".היא לא ויתרה. בסוף הארוחה הובילה אותי לכורסא, ירדה על ברכיה ומצצה אותי שעה ארוכה עד שגמרתי.
במשרד הענינים התנהלו ברגוע. אני מנצל הזדמנויות ללטף לה את התחת, וברגעים נועזים גם מכניס יד מתחת לחצאית, מתחת לתחתונים. "אתה ילד מצחיק" היא צוחקת.
בפעם הבא שהגעתי, היא הגישה לי יחד עם הקפה, כוס מים וכדור ויאגרה. שעה לאחר מכן, טחנתי אותה. בבטחון שהזין לא יתעייף לפתע. אין צורך למהר.
אפשרויות חדשות נפתחו.