צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלה לגבי הנשים...

אליאס​(אחרת)
לפני 20 שנים • 4 במאי 2004

הסירי דאגה מלבך.

אליאס​(אחרת) • 4 במאי 2004
אני לא נמשכת לנשים ולא שולטת בנשים, כך שזה לא פרמטר במקרה הנוכחי. icon_wink.gif
mistress of the night

אז ככה

mistress of the night • 4 במאי 2004
אני מה לעשות קצת שיטחית..וכן, חשוב לי שיהיה נאה..
למרות שכבר יצאתי עם כמה וכמה מכוערים כלשונך..אבל אני לא ראיתי אותם ככה כי היה בהם קסם..
ולגבי הביטחון-אני 100% אשה..ולא יכול להיות אחרת..וחלק מתחושת הנשיות שלי הוא גם אהבה עצמית.. icon_idea.gif
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 4 במאי 2004
זה די פשוט למעשה - המון עבדים, מעט מלכות, המון אדונים, מעט שפחות. בקיצור, זה קורה מאותה סיבה שהכלב מלקק את עצמו - כי הוא יכול.
blocked girl​(שולטת)

לבריאות

blocked girl​(שולטת) • 4 במאי 2004
העיקר ההנאה icon_lol.gif
אולי יום אחד גם אני אדרוש תגובות רק מכוסיות שוות (:
Tame
Tame • 4 במאי 2004
לדעתי זה עניין של טעם, לכל אחד יש את הטיפוס שלו ויש המון מקרים בהם שני אנשים שונים יתפשו את אותו האדם בשני אופנים שונים (האחד כיפה תואר והשני כמכוער).
בכל מקרה לדעתי לשם כך בדיוק מקובל (ואף רצוי) להחליף תמונות לפני מפגש או אפילו בתחילת ההתכתבות. כך שאפשר לדעת מראש כיצד הבנאדם בצד השני נראה ומה מידת ההתאמה שלו לטעם האישי.

בכל אופן לדעתי מי שגבול המראה החיצוני מרחיק אותו מלחקור ולגלות את עומקם של אנשים הוא שיטחי. זה לא שמראה חיצוני אינו צריך להיות שיקול, אך הוא אינו צריל להיות השיקול היחיד אלא חלק ממכלול.
(לי אישית כבר קרו מקרים בהם התפשרתי על מראה חיצוני לטובת אופי ואינטיליגנציה, אולם מעולם לא קרו מקרים בהם התפשרתי על אופי ואינטיליגנציה לטובת מראה חיצוני.)

נ.ב
תמיד כדאי לזכור שיופי וכיעור הם בעיני המתבונן (או בנפשו).
Jaffa nights​(לא בעסק)
Jaffa nights​(לא בעסק) • 4 במאי 2004
אני בדרך כלל לא כותבת פה אך אומר את דעתי....
אצלי יש הפרדה ברורה בין מישהו שלא נראה כמו דודי בלסר ולהקתו.....נטול זוהר סקס אפיל מפיל וכו ...אבל בר משיכה לבין מישהו שיש בו דבר ספציפי או סקאלה של דברים שדוחים אותי.....
עם הסוג הראשון ,אני חושבת שזו סוג של רדידות לבטל רק מפאת חוסר אבק כוכבים או השפעה מיידית על אחוזי הלחות באיזורים שונים בגופיicon_smile.gif
לגבי הסוג השני-ודרך אגב-דחייה היא מאוד אינדיבידואלית,ממש כמו ההיפך הגמור מפטיש-יכולה להיגרם מחיתוך דיבור תו פנים כזה או אחר שמזכיר לך משהו ,יציבה,וכו........,אני חושבת שפה אין מקום ליפות נפש מיותרת,ואם מישהו דוחה אותך הוא יכול להיות החבר הכי טוב בעולם אבל לא מעבר....
בגדול אני נאלצת לסכם בזה שפסילה מראש בלי התבוננות בתמונה של מי שלא חושב שהוא מלך היופי היא די מיותרת,ומהמקום האינסטינקטיבי שלי אני גם בסופו של דבר משום מה מפרשת אותה כחוסר ביטחון עצמי שמושלך על אחרים........
אבל-איש באמונתו יחיה,ובהצלחה לכוללללללללללםicon_smile.gif
blocked girl​(שולטת)

zina'le....

blocked girl​(שולטת) • 4 במאי 2004
אני מסכימה איתך על חלק מהדברים.

בכל אופן,הגיוני וידוע,למיטה לא נכניס את האדם שלא נמצא מושך בעיינינו. ברור.
מה שאני מבינה זה שהבקשה לתגובה מהשווים שבחבר'ה,נובעת מהרצון למצוא זיון ולא יותר מזה.
וזה חבל לדעתי כי יש הרבה אנשים שבקלות נפספס בגלל דרישתינו השטחית.

אני באופן אישי לא מחפשת זיון באתר הזה אלא מידע בשל התעניינותי.
אני מניחה שביום בו אגיע לסיפוק מידעתי וארצה גם לפתח התנסויות משל עצמי,וודאי שאוסיף
דרישות מהמגיבים,אך לא אדחה אותם מראש בעזרת כמה מילים המתארות את מה שהם לא.
שזה חתיכים הורסים או כוסיות ממיסות.

אני לא ממעיטה בעצמי למקרה שכך הבנת,הבטחון העצמי שלי במקום הנכון.

תודה על התגובות icon_cool.gif
Demi
לפני 20 שנים • 5 במאי 2004
Demi • 5 במאי 2004
אההממממ
מה זה נראה טוב? לדעתי זה טעם אישי.
נכון שיש קונצנזוס ושיש אופנה אבל האם זה באמת משנה?
יש מישהי שתגעיל אותי אבל חבר שלי שיעמוד לידי לא יוריד ממנה את העיניים, הוא יגיד שהיא נראת טוב ואני אגיד ש..... היא ממש לא
ויש אולי מישהי מעוותת לחלוטין (נולדה מוטציה) שמישהו יראה בה מלכת יופי? אולי.
השורה התחתונה היא שזה - טעם אישי, כלומר - לדרוש ממי שפונה אלי להראות טוב זה בעצם אומר שאני מצפה שכולן ידעו מה הוא הטעם שלי ואז יפנו אלי רק אם הן מתאימות לטעם שלי ומה לעשות - זה לא עובד.
ולהגיד למישהי - נפסלת כי לדעתי את כונפה ואת בכלל מכוערת ואם חס וחלילה תתפשטי לידי אז השמוליק שלי יפול מהטראומה וספק אם יקום עוד.... זה ממש לא לעניין כי זה פוגע ומעליב, כלומר - מי שלא עושה לי את זה פשוט לא עושה לי את זה ולא בגלל שהיא כונפה אלא בגלל שאני תופס ממנה משהו שלא עושה לי את זה.... (קצת מסובך לא?)
ולראיה יש כאלו שלדעת רבים נראות ממש טוב ואני.... אני מבחינתי הן סתם עוד כאלו שאפילו לא בא לי להתאמץ..... , כפי שאמרתי - טעם אישי.

ולגבי הכתיבה בפרופיל - "אני נראת טוב ואני יודעת את זה..."
בקיצור - פקה פקה, תפיסת תחת, דאווין.
נו , אני נראה טוב ואני יודע את זה..... אבל האם אני הולך עם שלט - "אני נראה טוב ואני יודע את זה"? - לא ולמה? בגלל שזאת פלצנות.
מי שחושב שאני נראה טוב שיחשוב, ומי שחושב אחרת שיחשוב, וככה אני חושב לגבי מי שאני חושב אבל לצאת ולהגיד בצורה רצינית - "אני כוסית מהממת" וגם האמת להאמין בזה ולבנות את כל חיי על כך שאני "כוסית מהממת" ושהעבדים ירדפו אחרי רק בגלל שאני כל כל "כוסית"... פשוט טועה.

בואו ואספר לכם סוד
לכל דבר בחיים - מתרגלים
מישהי שהיום היא מלכת היופי (בשבילי) עוד כמה ימים עשויה לההפך לסתם אחת כשכל מה שהיה יפה ומיוחד בה הופך לסתם או אולי למה שעכשיו מכער אותה.
ומי שנראת - לא משהו (בלשון המעטה), אחרי שמתרגלים היא כבר לא כל כך "נוראה" ואז עשויים לפתע לגלות בה צדדים יפים.
ולמה זה עובד ככה? כי ככה אנחנו בנויים , בנויים להסתגל לדברים.
ולמה שבכלל נרצה להסתגל לדבר זה או אחר? (גם היפה וגם זה שאולי לא כל כך יפה)
פשוט, בגלל שיש משהו בקשר שעושה לנו את זה, איזה קליק, ואז הרבה דברים יכולים להשתנות.

ולכן בשורה התחתונה
בכל דבר בחיים מי שקופץ וצועק - אני ואני ואני.... בסופו של דבר מוצא את עצמו לבד כי זה מגעיל אחרים.
ומי שהוא זה הוא אבל הוא לא צועק את זה אלא פשוט הוא כזה, והוא לא תופס מעצמו יותר מידי, בד"כ עם כאלו אנשים אנחנו רוצים להיות בקשר.

ונאמר על "אינפלצית המלכות" שבגלל זה הן יענו מרשות לעצמן.
אז.... אני מצטער אבל זה לא עובד ככה.
עבד חכם יודע מה שהוא רוצה מעצמו, הוא לא יפנה למישהי ששמה כתנאי את היותו לצורך העניין מטר שמונים עיניים כחולות ואף סולד.
ולמה? כי אלו לא קריטריונים בשביל לבחור - לא בן זוג, לא חבר וגם לא עבד.
ומלכה שחושבת שאלו הם הקריטריונים סביר להניח שהיא טיפוס שטחי שמעוניינת בקשר שטחי שאדם שבאמת מעוניין בקשר יודע שהוא לא יפיק ממנו מה שהוא מעוניין להפיק מקשר.
ולכן, האגדה שלמלכות יש הכל ולכן הם מרשות לעצמן מתנפצת, כי מלכות מחפשות בדיוק כמו שעבדים מחפשים, ומלכות צריכות בדיוק כפי שעבדים צריכים, ומלכות צריכות לדעת מה חשוב באמת ומה תפל כי אחרת הן (גם) ימשיכו לחפש ולא יבינו למה כל העבדים לא מתאימים, למה כולם לא טובים, למה כולם מכוערים או WHAT EVER כי מה שהן משדרות פשוט גורם לכאלו טיפוסים להגיע אליהן.

נו כתבתי יותר מידי עכשיו נשמע אתכם icon_smile.gif