ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מי ינצח ?

@buba@​(נשלטת)
לפני 19 שנים • 4 במאי 2004

מי ינצח ?

@buba@​(נשלטת) • 4 במאי 2004
שלום לכולם !!!!
אני חדשה ולמרות שקראתי אין סוף מאמרים וסיפורים על העולם שנקרא BDSM ,
בעיניי זה עדיין כמו חידה שיש לה המון פתרונות ואני מצאתי רק כמה .

אני פה כשבוע והפניות לא מאחרות להגיע , אבל השאלה היא :
איך לבחור ?
איך לדעת שזה האדון שהכי מתאים לי ?
איך להפסיק לפחד ולחשוש ?
האם פגישה אחת יכולה להגיד הכל ?
עובדה שאני טירונית וחסרת נסיון מסכן אותי כפליים ?

בהתחלה היה נראה לי כל כך פשוט . מכירים , מצוטטים , נפגשים ומחליטים .
אחרי הרבה שיחות והרבה מאמרים על כללי זהירות היום אני מרגישה שחזרתי צד אחורה .
היו פעמים שהחלטתי לא להכנס לכאן ולא לקרוא כלום ,אבל בסוף היתי נשברת ונכנסת
ומתעניינת שוב .

אני מרגישה שמוחי וגופי כרגע במלחמה .
מוחי חושש , בודק , מפחד , מתבייש
גופי מתרגש , מתגרה , חושק , רוצה

מי ינצח ? - שאלה של מיליון דולר = נחיה ונראה
lori{ע_מ}
lori{ע_מ} • 4 במאי 2004
קודם ברוכה הבאה..
העצה הכי טובה שאני יכולה לתת לך – היא אותה עצה שנתנו לי כשאני התחלתי.
לאט לאט לאט
להיות שלמה עם עצמך , לפעול בהיגיון וללכת במקביל לפי תחושת הלב.
כמו בכל מקום, גם פה יש את "הטובים" ואת "הרעים"...
הרעים הם כמובן כל הנצלנים למיניהם וכו'.
איך לבחור? אין לי מושג מה לענות לך. כשאת בחוץ ואת מכירה בחור את בוחרת? לפי מראה? נתונים שהוא מוסר לך על עצמו? רושם שהוא יוצר? תחומי עניין משותפים? נראה לי שפה זה די דומה.
האם פגישה אחת יכולה להגיד לך הכל? לדעתי לא. תמיד יש מקום להפתעות...חיוביות ושליליות..לא הייתי מסתמכת על פגישה אחת כדי לגבש דעה מוצקה. מה גם שתמיד אנשים משתנים אז לכי תדעי.
איך להפסיק לפחד ולחשוש? פחד הוא דבר שמזהיר אותנו באיזשהו מקום. אולי לא כדאי לפחד בצורה היסטרית אבל פחד ברמה מסויימת מאותת להזהר. אני חושבת שעם הזמן מגיע האמון והיכולת להפסיק לחשוש מפגישות או מאנשים חדשים.
העובדה שאת טירונית מסכנת אותך כפליים? זה תלוי באדם. אין ספק שאדם שהוא חדש בתחום אולי נוטה לעשות דברים ושגיאות שבמצב רגיל לא היה עושה. אני חושבת שיש הרבה כאלו שיכולים לתרום לך מהניסיון שלהם.
שוב, העצה הכי טובה שלי זה להקשיב להגיון ולא למהר.
מקווה שהואלתי ולא בלבלתי אותך
לורי.
רצרץ

לפני שניגע בנושא

רצרץ • 4 במאי 2004
עצמו, יש לשאול תחילה שאלה חשובה אחת:

את כוסית?
@buba@​(נשלטת)
@buba@​(נשלטת) • 4 במאי 2004
חחחחח
חיוך
כן - אני נראת טוב (אולי בגלל זה מרשה לעצמי לבחור ולהתפנק)
הצחקת אותי
תודה : icon_lol.gif
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 4 במאי 2004
היי בובה,
את שואלת מספר שאלות ואנסה לענות עליהן אחת אחת בצורה מסודרת:
א. איך לבחור? כמובן שתלוי מה את מחפשת. האם את מחפשת אדון שיהיה לך גם בן זוג? האם את מחפשת אדון שיגשים לך פנטזיות? האם את רוצה להיות הכלבה המושפלת שלו או הסאבית האהובה שהוא מחבק בתום הסשן? איך נראים היחסים הבדסמיים שאת מחפשת? אילו אקטים, פחות או יותר, הם כוללים? לפני שאת מוצאת, עלייך להגדיר לעצמך מה את מחפשת. איך עושים זאת? כמו שנאמר לפניי, לאט לאט... קוראים סיפורים ודיעות, מתרשמים, לומדים, רואים מה מוצא חן בעינייך ומה לא.

ב. איך לדעת שזה האדון שהכי מתאים לך? אף פעם לא יודעים. אפשר רק לשער בדרגה כלשהי של סבירות. אחרי שתגדירי לעצמך מה בעצם את מחפשת, יהיה לך יותר קל לשפוט האם אדון מסוים יכול לתת לך את זה. ואם מתברר שלא - נפרדים, לומדים מהנסיון וממשיכים לחפש. כמו בחוץ.

ג. איך להפסיק לפחד ולחשוש? מה אגיד לך, כללי הזהירות הם במקום ונכונים, אבל אל תקבלי מכך את הרושם שהאתר הזה מלא זאבים שרק מחכים להזדמנות לטרוף אותך (גם אם יהיו אדונים שיגידו לך בדיוק את זה). בסך הכל אם את עושה סינון ראשוני לפי אינטואיציה ומקפידה על המלצות בטיחות כגון פגישה ראשונה במקום ציבורי, סשן רק כשאת בוטחת באדם שמולך וכו', אין לך סיבה לחשוש.

ד. האם פגישה אחת יכולה להגיד הכל? לא פחות ולא יותר מאשר בעולם שמחוץ לבדסמ. אני אישית לעולם לא שופט לפי פגישה ראשונה ולדעתי היא אומרת רק חלק. אולי בדיוק היה לו יום רע? ואולי הוא היה מקסים, אבל בפגישה השניה את מגלה שהוא אנטיפט במסווה?

ה. האם הטירוניות מסכנת? תמיד קל יותר לטורפים לפשוט על החדשות, אבל שוב – רוב האנשים פה הם בני אדם כמו בכל מקום אחר, לא מפלצות. קחי את הזמן שלך ללמוד כמה שאת יכולה בעצמך ומעצות של אחרים, אבל מתישהו תצטרכי לצאת לשם ולצבור נסיון משלך, וכשתעשי זאת בלאו הכי תהיי טירונית. אז לא משנה מה, את חייבת להתגבר על הפחד שבחוסר הנסיון אם את רוצה לרכוש נסיון.

אני מאד אופתע אם גופך לא ינצח לבסוף, כי נורא קשה ומתסכל להתכחש למי שאנחנו. אני סומך על המוח שלך שיסייע לו לעבור את התהליך בשלום. בהצלחה!
אפרוח קטלני{Lilu FemDo}
לפני 19 שנים • 5 במאי 2004
אפרוח קטלני{Lilu FemDo} • 5 במאי 2004
זאלופון כתב/ה:
היי בובה,
ג. איך להפסיק לפחד ולחשוש? מה אגיד לך, כללי הזהירות הם במקום ונכונים, אבל אל תקבלי מכך את הרושם שהאתר הזה מלא זאבים שרק מחכים להזדמנות לטרוף אותך (גם אם יהיו אדונים שיגידו לך בדיוק את זה).

האתר הזה מלא בזאבים שמחכים להזדמנות לטרוף אותך.

נכון, אני לא מכיר כאן אישית כאלה, או לפחות לא נראה לי, אבל אם נחשוב על זה שניה, אז נגלה שיש אחוז מסויים באוכלוסיה שהם טורפים שרוצים לטרוף אותך, ויש אחוז מסויים מהאוכלוסייה שמחובר לאינטרנט, וכשהטורפים האלה הולכים לטרוף באינטרנט אז הם ייטו ללכת יותר לכאן למשל מאשר לצ'אט של מאריה קארי, וכבר היו כאן מקרים.

אז פשוט תיישמי כללים שנועדו להגן עלייך ותישארי עירנית....