בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

למי אתם הולכים להצביע בבחירות?

king ddm​(שולט)
לפני 3 שנים • 10 בפבר׳ 2021
king ddm​(שולט) • 10 בפבר׳ 2021
הוא צודק כלם שם שקרנים כך איפשר לנצח בלי זה
אין דבר כזה מחשק אגון בפולטיק
switch e​(טרנסית מתחלפת)
king ddm כתב/ה:
דרקון חשבית את מצבי מרצ ,

דבר שני אין היום פלגה אם מצה גם לא בשמועל ולא בימנין
הוא לא צריך פלגה זה רק אנשיה תמחיה מuזרים אני חושב אם ביבי היא רץ לבד הוא היה מכבל 40 מנתדתים
עוד דבר מפלגת ליכוד היא לא מפלגה בעוד שוק חופשי ,הם סוג CDU אבל באישראל ,אבל שי פבדל אחד הם לא נוצרים
אני אתה רוצה בישראל אתי מפלג כמו זה pap

זה ממש לא נכון לרוב המפלגות יש מצע והליכוד לא קידם שוק חופשי כבר עשור
king ddm​(שולט)
king ddm​(שולט) • 10 בפבר׳ 2021
לרב הפלגות לא היה מצה אמתי מפרט על דברים הם רצים זה יותר ניר תעמולתי לבד
בגלל הם לא מסוגלים לעשות כלום לביב הם משחקים על פי כללים של ביבי
זה למה אין למה מצה
רק למרצ וזאת יש מצה
זה כל ספור
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
קינג,
קודם כל דרקן, לא דרקון. ומה שאמרו לך נכון - למפלגות אחרות יש. יותר טוב, פחות טוב, הן יותר נאמנות לו פחות נאמנות לו, ווטאבר. אבל,לליכוד אין, וזה מספיק מיוחד כדי שכולם ישימו לב. מראש ביבי מבטיח לך כלום, מתחייב לכלום, מבהיר שהוא והמפלגה נאמנים לכלום, ושעקרונותיהם כלום.
אם התגובות שלך אמורות להיות הומור, זה לא כל כך עובד
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
לפני 3 שנים • 11 בפבר׳ 2021
זאלופון כתב/ה:
סתם שתדעו...

מי שמתכוון להצביע לימינה -
הם מדברים עכשיו נורא יפה על ליברליזם והגבלת שלטון השופטים. בפועל איילת שקד בכהונתה כשרת המשפטים סיכלה כל ניסיון להגביל את כוחה של מערכת המשפט או לגעת בהסתדרות וגרורותיה. היא ובנט יודעים לדבר, אבל הם לא ביצועיסטים (כמו האקס סמוטריץ' למשל, שלשמוע אותו מדבר זה לפעמים מגרד את העצבים, אבל הוא איש עשייה, לא תמיד מבורכת).

מי שמתכוון להצביע ליברמן -
האיש הוא ארגון פשע של איש אחד. השערות סומרות כשמגגלים ביטויים כמו "הבת של ליברמן" או "השחיתות בישראל ביתנו". זו מאפיה לכל דבר, כולל עדים שנעלמים והכל.
חוץ מזה הוא מכחיש קורונה וכך גם המפלגה שלו. אלי אבידר מצטיין במיוחד בתחום.
וגם, הוא היה במשך שנים שותף נאמן של החרדים, עד שגילה שלתקוף אותם במקום את הערבים שווה לו יותר מנדטים. אם אתם כבר מגגלים על האיש שלכם, גגלו גם "ליברמן חבר של החרדים".

מי שמתכוון להצביע ליאיר לפיד -
הבנאדם נרקיסיסט בקטע אחר. לא מכבר נחשף כי הוא מוציא הרבה יותר כסף מכל ח"כ אחר לצורך מעקב אחר מה שנאמר עליו בתקשורת. פריימריז ביש עתיד? אל תבנו על זה, זו הצגה של איש אחד.
ומילא זה, אבל האיש הזה, שמתיימר לייצג את מעמד הביניים, מקדם פעם אחר פעם תוכניות שיפגעו בו מאד (למשל חינוך חינם מגיל 0) או בכלכלה בכלל (למשל מע"מ 0), אם מתוך שהוא פופוליסט ואם מתוך חוסר הבנה מוחלט בדברים שבהם הוא מתעסק. אולי כן צריך תעודת בגרות.

מי שמתכוון להצביע לעבודה -
מרב מיכאלי מסתירה מאחוריה כמה אנשים "מקסימים" במיוחד, כמו אמילי "יא חתיכת אשכנזייה מלוכלכת" מואטי או אבתיסאם "לא עמדתי בצפירה ביום הזיכרון ואז פרסמתי פוסט על כמה כיף היה להמשיך לנסוע כשכולם עומדים" מרעאנה.
לגבי היוזמות החברתיות שלה (וזה תקף גם למצביעי מרצ שתיכף נגיע אליהם) - הידעתם? רוב התקציבים שמקבלים החרדים לא מגיעים מתקציב הישיבות, אלא מכל מיני קצבאות "חברתיות". למי שלא יודע, העשירונים התחתונים בישראל מאוכלסים כמעט לגמרי בחרדים ובערבים. אצל שתי הקבוצות מדובר בעוני שבמידה רבה הוא מבחירה: גברים חרדים ונשים ערביות מעדיפים לא לעבוד, ושיעורי הילודה גבוהים בהרבה מאשר בקרב יהודים לא חרדים. רוב התקציבים ה"חברתיים" בישראל, בוודאי אלו שמיועדים לילדים, פירושם לקחת כסף ממעמד הביניים-גבוה השמאלני בחלקו הגדול ולהעבירו לחרדים שנואי נפשו. אירוניה איז א ביץ'.

מי שמתכוון להצביע למרצ -
ראה העבודה. מלבד זאת, השנאה שניצן הורוביץ ויאיר גולן מפיצים היא ללא מתחרים אפילו במימדים ביביסטיים. העובדה שמצביעי מרצ פוטנציאליים לא מבינים על מה אני מדבר - איזו שנאה בכלל? - היא הסיבה שמרצ הולכת ונעלמת. חבל.

מי שמתכוון להצביע לסמוטריץ' -
אתם יודעים שאתם מצביעים לסמוטריץ'. אתם יודעים שאתם מצביעים לבן גביר? אם כן, כנראה שאין לי מה לחדש לכם.

ומי שמתכוון להצביע לביבי -
אתם כנראה באמת יודעים בדיוק אבל בדיוק למי אתם מצביעים. אם כיף לכם עם מיקי זוהר, עם כניעה מוחלטת לחרדים, עם מדיניות כלכלית שניסנקורן היה גאה בה ועם ראש ממשלה כל כך נחמד שרוב מנהיגי המפלגות האחרים יעדיפו לשבת עם היטלר ולא איתו, אחלה.

שכחתי מישהו?
אה כן, שכחתי את גנץ. פחחח.

יום בחירות שמח!!!

בוא לטזמניה
נשלט דנדש
נשלט דנדש • 11 בפבר׳ 2021
מרצ!
מפלגת העבודה הסכימה לשמש אכסניה לגנב קולות שלקח חלק בקואליציה הבזויה של ביבי-גנץ.
יש להעניש כל גנב קולות כזה! על כן לא אתן את קולי למפלגת העבודה.
מה גם שהרשימה שנבחרה היא בעיניי נבחרת פופוליסטית,
ואני גם מספיק למוד ניסיון כדי לדעת שהיום מתלהבים ממיכאלי ומחר יערפו את ראשה.
בעיניי בהרבה מובנים, התמיכה במפלגת העבודה, היא בעצם נקרופיליה.
starduskonfire
starduskonfire • 11 בפבר׳ 2021
אני מוכן למכור את הקול שלי תמורת מציצה.
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
נשלט דנדש כתב/ה:
מרצ!
מפלגת העבודה הסכימה לשמש אכסניה לגנב קולות שלקח חלק בקואליציה הבזויה של ביבי-גנץ.

למרות שאני תמיד מצביע למפלגות שמאל, אני לא קורא לעצמי שמאלן. אחת הסיבות העיקריות היא החשיבה הזאת:
"חבר'ה, יש בחירות. איך מנצחים? איך מעלים את השמאל לשלטון?"
"למי אכפת? זה לא העיקר בבחירות, העיקר הוא איך אנחנו מענישים את השמאל על טעויותיו"
אם הילד שלי מצטיין במתמטיקה, אני אעזור לו להצטיין. אני לא אאסור עליו ללמוד מתמטיקה, כי אני רוצה להעניש אותו על הציון באנגלית, או כי אני יודע שבעבר הוא הרים ידיים בתחומים אחרים.
הנהגת המדינה היא הדבר החשוב, הדרך בה ישראל תצעד היא הדבר החשוב, ולא איך מענישים את כל המדינה כי איש אחד גנב או לא גנב קולות. אותו היית צריך להעניש בפריימריז. אם זה לא קרה, אז טו לייט. תעניש אותו בפריימריז הבאים. הבחירות הכלליות אינן המקום לזה
king ddm​(שולט)
king ddm​(שולט) • 11 בפבר׳ 2021
דרקן ראהל כתב/ה:
נשלט דנדש כתב/ה:
מרצ!

למרות שאני תמיד מצביע למפלגות שמאל, אני לא קורא לעצמי שמאלן. אחת הסיבות העיקריות היא החשיבה הזאת:
"חבר'ה, יש בחירות. איך מנצחים? איך מעלים את השמאל לשלטון?"
"למי אכפת? זה לא העיקר בבחירות, העיקר הוא איך אנחנו מענישים את השמאל על טעויותיו"
אם הילד שלי מצטיין במתמטיקה, אני אעזור לו להצטיין. אני לא אאסור עליו ללמוד מתמטיקה, כי אני רוצה להעניש אותו על הציון באנגלית, או כי אני יודע שבעבר הוא הרים ידיים בתחומים אחרים.
הנהגת המדינה היא הדבר החשוב, הדרך בה ישראל תצעד היא הדבר החשוב, ולא איך מענישים את כל המדינה כי איש אחד גנב או לא גנב קולות. אותו היית צריך להעניש בפריימריז. אם זה לא קרה, אז טו לייט. תעניש אותו בפריימריז הבאים. הבחירות הכלליות אינן המקום לזה

אין בישראל משמאל או ימין יש בעד או נגד ביבי זה כל ספור
שני מושגים העלו יותר לא העבדים בישראל מי סיבה פשט מאוד ביבי מחליט מזה מה זה כל ספור מטי מדבר על שמואל הוא ימין זה קבר שטויות גמירות

בסוף של דבר כל בישראל שמאלני
מהפכן מכורבל בערסל
מהפכן מכורבל בערסל • 11 בפבר׳ 2021
חילה וחס מבלי להשמע או להתנשא על אחרים שחלקו פה בכנות את עמדתם או מועמדם נהפוך הוא ! כל מה כתבתם בא לי טוב כי אני רדנק חוקתי!

אבל אני לגמרי עם המלך:

אני לא יודע, כולם שם מטומטמים.

Ho Melech my Melech !