בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מה אתם עושים שבא לכם לבכות?

דומיננטיכנוע
לפני שנתיים • 24 במאי 2021
דומיננטיכנוע • 24 במאי 2021
וואו, הזויה. לא יודע מי את. לא זוכר אם דיברנו או לא.
מתיחס אל הודעות שלך כמו לכל הודעה של מי שכותבת כאן.
את רוצה להגיד לי שיש בינינו קשר כלשהו. מצטער, מהפרופיל שלך ברור שאני ואת לא הינו ביחד מעולם.
אז תרגיעי. תשתי משהו icon_smile.gif.
דומיננטיכנוע
בת 43 ילדה גדולה עם הרבה ניסיון חיים

בת הזוג האחרונה שלי הייתה אמורה להיות בת 38 באוגוסט..

"בגוף פחות ניראת לגילי,
יוצרת ומנחת טקסי טנטרה לזוגות
אני היא אלת הנשיות."

- לא קשור. הלאה?

"יש בי צורך חזק לקבלה ללא תנאי מחפשת את הגבר שמפעם בו הצורך ההפוך ויסגוד לנשיותי.
אני לא שולטת קלאסית משלבת הרבה עולמות בתוך השליטה,
רכות עם קשיחות
פקודות עם הכלה,
ליטוף ברגש עמוק עם סטירה."

- לא אתייחס.

"אני באה מהעולם הטיפולי ולגמרי לוקחת את כל הנושא לשם
השליטה מבחינתי היא הדרך הקצרה ביותר עבורי
להתפתח במהירות רבה יותר,
גם הנשלטים שאני בוחרת בקפידה רבה
נהנים מהפירות של כך."

לבת הזוג האחרונה שלי יש ניסיון של מספר חודשים בטיפול..
לא היו לה נשלטים.. היא עצמה נשלטת.

למרות שהבלוג התחיל עבורי בלבד
אבל כבר מקבל נפח לעוד לבבות פועמים בהתרגשות.

אז מה אתה בוחר להכניס לך לראש היום?

אם אזרת היום אומץ והחלטת לפנות אלי
קח בחשבון כמה דברים:
1.אני מקבלת המון פניות ואין לי יכולת להתייחס לכולם.
2.אם אין לך אינטליגנציה רגשית וראיה לפרטים קטנים -ותר.
3. אם אתה כבר כותב תשקיע ורשום לי הודעה אמיתית מהלב.
עם פרטים מעניינים עליך ולמה פנית אלי זה יעלה את הסיכויים שאשיב לך.
4.אני אכנס לפרופיל שלך למידע נוסף תדאג שהוא יהיה מעודכן ומייצג אותך
על הצד הטוב והמדויק ביותר.

התתמסר לאמת שלך?

- לפי תאריך פתיחת הפרופיל שלך לא יכול להיות שאת היא. כתבת שאת שונאת שקרנים, והיא שקרנית.
לא חשוב, לא רוצה ללכלך עליה.
דומיננטיכנוע
התגובה הממש אלימה שלך אף היא אינה מאפיינת אותה...
יאללה. יצאתי לבלות. סליחה, אבל את די משעממת.
נראה לי שאת עוד מקרה של חוסר ביטחון תהומי שפשוט לא טופל בזמן וכראוי.
חבל זה פשוט מוציא ממך אגרסיות שאין בהם שום צורך.
דרקן ראהל​(נשלט){מית}

Re: עברית דפוקה!

האישה האמיתית כתב/ה:
אוי, תודה. באתי לכתוב בדיוק את זה. איזה כיף שמישהו אחר יוצא פוץ

חחח יש מקום להרבה במדינת הפוצילנד.[/quote]

תראי, אני לא הייתי נותן את הכותרת הזאת, למשל, אבל הייתי כותב לך משהו דומה. זה באמת מפריע לי, במיוחד כשזה משנה את משמעות המשפט.
אציין גם שהוא לא ידע את מצבך, אז אני לא בטוח שאפשר להאשים אותו.
מה שכן, את צודקת שפוצלנד ארץ עצומה, אבל לא מספיק מיושבת. שימח אותי שעוד מישהו עבר לגור אצלנו, ואף לקח על עצמו לשאת בחלק מהנטל

כמעט שכחתי - מוזיקה. אני שם שיר שיגרום לי לבכות. כשהמאהב הנשוי נעלם, שמתי שבתות וחגים, לדוגמה. לרוב אני אשמיע לעצמי טורי איימוס. אז אני בוכה (לא, אחי התושבים, לא בגלל שזה כל כך גרוע שדמעות יורדות. You can't outputz a putz)
פרלין​(נשלטת){ש}
לפני שנתיים • 25 במאי 2021

Re: ממש קשה ,תתמודד

פרלין​(נשלטת){ש} • 25 במאי 2021
האישה האמיתית כתב/ה:
פרלין כתב/ה:
זה אכן קשה. יש מצב שתערכי?

למה שלא תערכי פשוט? איזה מסע צלב נסער על טעות בעברית שתכלס כולם עושים.
זה לא יוריד מכבודך וזה יעזור להבהיר את השאלה שלך.

ואם חטאנו בחוסר רגישות, אז סליחה. אני מבינה שזה יכול להרגיש חרא כשאת בסערת רגשות ויושבים לך על הדקדוק. אבל את אומרת שזה היה לפני כמה חודשים, אז מה אכפת לך לתקן? אפילו סתם, בשבילנו הפלצנים שזה מפריע להם. 🙏
דומיננטיכנוע
דומיננטיכנוע • 25 במאי 2021
בוקר אור. אגב, הוראותייך אינן תקפות בעיניי, כך שממש לא ברור מהיכן את שואבת את הטון הציווי המתיימר שלך.
שבי בשקט, כלבה. בשלב הזה, שם זין על כל דרישותיך באשר הם.
אגב, אולי אין ברצונך להודות בזה, או שזה אינו משרת את המטרה שלך להראות את הרדיפה שלי אחרייך,
את מטרידה אותי לא פחות, ובכל מיני דרכים.

אם את כ"כ מרגישה שחשוב לך להתכתב בפומבי, ושמותר לך, למרות ההוראות האוסרות על כך, לחשוף שיחות פרטיות בינינו.
אז תרשי לי לקצר תהליכים, ולתת לאנשים את הרקע ההיסטורי המדויק בפרוטרוט, שיפנה לך זמן למשימות החשובות שבהן את עוסקת:
ייצוב המשפחה, טיפול בילדה ופיתוח הקריירה.

במסגרת הזו אראה כיצד א' מחזרת אחריי במרץ, את כמות הסופרלטיבים שהיא מפזרת על יכולותיי המיניות ועוד, הכול כדי
שאלווה אותה במסע הפרידה מבן הזוג הקודם שלה, אשר היא חששה לעזוב.

בהמשך נסקור גם את הבגידה באמון יתר בני הזוג. את המקורות לפחדים שלך, וכן את השקרים/הסתרות/גניבות (כן, כן) (מפאת קוצר היריעה, והזמן הדוחק - נביא אך ורק את ה"להיטים הגדולים" ). כל אלו שהובילו לפרידות חוזרות ונשנות. הצורך הבלתי פוסק בשקרים, הטון המזלזל בשעת חרדה/כעס, הכחשת המציאות, ועוד.

מצטער, נדמה לי שאת לא מנהלת העל של הפורום.
אני אפילו משלם לפורום! מן הסתם, בניגוד אלייך שמאמינה בניצול כדרך חיים. ועל כך בהרחבה בהמשך.
אני מתכוון לפתוח כמה דיונים בנושאים שמטרידים אותי, ואני מזמין אותך להשתתף.

שוב, אני מבקש להתנצל אם פגעתי, אין זו כוונתי. לא מעוניין לפגוע יותר. לא בעצמי ובוודאי שלא באף אחד אחר (22.4 13:54, מהטלפון של א - אשר עוד נשוב לעסוק בשאלת הבעלות בו בעתיד הקרוב).

איש חכם אמר לי שלמערכת יחסים יש שני צדדים.
מרגיש לי שאת בטוחה שאת בסדר. לא צריכה להתנצל. או.קי. נניח שלא. מה זה היה אתמול? מה זה החרא הזה? מי בדיוק מטריד את מי - 4 שעות לפני שכתבת את זה. מה המטרה שלך? לא חשוב אל תעני.
אל תספרי לי "שאת לא מבינה אנשים כמוך" - ראשית, כי אופן הפניה שלך מזלזל, ולפיכך אזכיר לך מי התחנן בפני מי בכריעת ברך.
שנית, תתעסקי בלהבין את עצמך. את הבת שלך, את האקס/ית - הדרך שלך שם ארוכה ומפותלת דיה גם בלי שתבזקי מעט ממני לקערה.

עד עכשיו שיקרת לגביי למספר אנשים=השמצת; חסמת אותי ללא סיבה; דיבור בטון מזלזל לא רק פה. את בטוחה שאני ואת נפרדים ?
זכותך, כמובן, לנהוג לפי ראות עינייך. אבל גם זכותי. בינתיים בואי נמשיך לרקוד. נקודה. (רוצה 3, כדי ללגלג במקום אחר?, רוצה לחשוב מתי זה יסתיים?
שובה - זה תלוי גם בך, אבל כמו שכתבה לי הזהובה שמדדה בעקבותייך: "זה לא מרוע חלילה ולא מקור. נעשו מעשים נוראיים. אתה יודע את התשובות.. "
טוב, אז בטח גם את יודעת מה הסיבה שאמשיך את זה, כי אחרת לא היית הולכת אתמול שוב..

יום מקסים למלכת ההתחזויות, בעלת אלף הפרופילים ומיליון הזהויות. האישה הגדולה מן החלומות, שכל חייה הם טלאים וקרעי חלומות שחוברו להן יחדיו.

לאחרונה גילית לי שאת כותבת בשמי שני בלוגים כאן מזה כשנתיים ויותר - מציע שהבלוגים יוגרלו בין הפותרים נכונה את השאלה שתוצג בחידון הצהריים.

לא מבינה אנשים כמוך - חחחח. אהבתי.
אל תפחדי להתקרב - לא בועט, לא נושך.
אני אוהב אותך, ואכפת לי ממך, כבן אדם. אבל לאחר החודש האחרון, אין לך מה לדאוג. לא ממגנט. לא אותך. איבדתי כל רצון או כוונה להיות בן הזוג שלך. סבבה?

עכשיו תסבירי לעצמך, מדוע עשית מה שעשית. כשתדעי להסביר גם לי, אולי לא אעשה לך את מה שבכוונתי לעשות - וזה כמובן יהיו אך רק מעשים חוקיים, ואפילו לא מתכוון לשקר כמוך, לשם יצירת יתרון בלתי הוגן. אולי יוציא ממך מעט כסף והרבה אנרגיות. שני דברים שהוצאת ממני יפה מאוד.

יום מקסים לזו שלא מבינה אנשים כמוני - המלכה אליזבת?

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שלישי מאי 25, 2021 9:04 am, סך-הכל נערך פעם אחת
מטפורה
מטפורה • 25 במאי 2021
פרלין כתב/ה:
האישה האמיתית כתב/ה:
פרלין כתב/ה:
זה אכן קשה. יש מצב שתערכי?

למה שלא תערכי פשוט? איזה מסע צלב נסער על טעות בעברית שתכלס כולם עושים.
זה לא יוריד מכבודך וזה יעזור להבהיר את השאלה שלך.

ואם חטאנו בחוסר רגישות, אז סליחה. אני מבינה שזה יכול להרגיש חרא כשאת בסערת רגשות ויושבים לך על הדקדוק. אבל את אומרת שזה היה לפני כמה חודשים, אז מה אכפת לך לתקן? אפילו סתם, בשבילנו הפלצנים שזה מפריע להם. 🙏

באופן אישי, נראה לי שהיא הבינה את הנקודה ושאפשר להמשיך הלאה. זה לא הפוסט שלי ולכן לא הרגשות שלי הם שחשובים כאן, אבל רציתי לשתף שההתעקשות והנבירה בטעות הלשונית הבנאלית הזו, במיוחד בפוסט שהשאלה העומדת בבסיסו רגישה, קצת מביכה אותי. יותר מהטעות.

נראה שהמשיבים הצליחו להבין את כוונת הכותבת ובכך מולאה הפונקציה הבסיסית של השפה - נהדר, זה מה ש(אמור להיות) הכי חשוב. אם אתם רוצים, אפשר לדון בשרשור נפרד במגמות השינוי בשפה העברית ובמשמעותן, ואנשים יוכלו להתפנות להתייחס לעמדה שאתם מייצגים בתביעה הזו, שיש שמכנים אותה בביקורתיות טהרנות בלשנית. עד אז, נראה שהיא הבינה ולא רוצה לתקן. כאילו, זה בסדר. נראה לי שבשלב הזה יהיה נחמד להמשיך הלאה.

כשאני רוצה לבכות אני בוכה, אלא אם אסור לי לבכות באותו הרגע ואז אני עושה מאמצים אקרובטיים 'לנער את זה', מה שמחמיר את המצב וכנראה גורם לפנים שלי להיראות מאד משונות, ולקול שלי להישבר. אז עדיף להיכנע לזה. וגם, די נעים להיכנע לזה.
פרלין​(נשלטת){ש}
פרלין​(נשלטת){ש} • 25 במאי 2021
בסדר מטפורה, קיבלתי את נזיפתך המוצדקת. 🙌

סליחה מפותחת השרשור... ❤️

כשממש בא לי לבכות, אני גועה בבכי חסר מעצורים. זה לא נעים, אבל עוד לא גיליתי טקטיקה שיכולה לעצור בכי.
דרקן ראהל​(נשלט){מית}

תעצור

דומיננטיכנוע כתב/ה:
בוקר אור...?

בבקשה, תפסיק. אף אחד לא רוצה לדעת. קיבלת הודעה אחת, אולי לא לגיטימית, אבל אתה מגיב ומגיב על זה, זה לא ראוי
גם ככה, כמי שלא יודע כלום, מוזר לי מאוד שבהתחלה אמרת שאתה לא יודע מי היא, ועכשיו אתה פורש מגילות של התקשרות ביניכם, זה לא משרה אמון בך.
היא אמרה משהו, אתה ענית, מספיק, בטח בפורום. פשוט תניח לזה, בדיוק כמו שהיא לא המשיכה אחרי אמירה אחת. הכלוב הוא של כולנו, ואנחנו לא צריכים להיות במרק הזה שלא שייך לנו