בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

עצומה בנושא דיווח על פוסטים

יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
לפני 3 שנים • 17 בפבר׳ 2021
אם הבנתי נכון, מה שקורה בדיווח זה שהפוסט המדווח יורד אוטומטית עד שייבדק, ואם נמצא שהדיווח סתמי אז הפוסט חוזר.
אם זה המצב אז אני לא ממש רואה את הבעיה, הסתרה של פוסט לזמן קצר לא נשמעת לי כמו עוול משמעותי, וזה נראה לי שווה את זה - כי אם דיווח לא גורם להסתרה מיידית עד הבירור אז פוסט שאשכרה עושה נזק (כמו אאוטינג למשל) ימשיך להיות באוויר וכל שעה נוספת היא משמעותית.
זה לא האידאל באתר קהילתי אבל בגלל התכנים הרגישים אני רואה את הטעם בזהירות-יתר.

כן נראה לי סביר מאד להתנות דיווח בבחירת סיבה מתוך רשימה, זה הנוהג בהרבה אתרים ואני רואה את ההגיון בזה.

לכל דבר בעולם יש מישהו שימצא דרך לנצל אותו לרעה ולהשתמש בו כדי להטריד ולהתנכל, אבל לא נראה לי שזו סיבה לבטל את הכלי. אם מישהו פה סובל מהטרדה על ידי דיווחים אני מניחה שאפשר להיעזר בכלובי כמו שעושים עם כל סוג הטרדה אחר, לא?
ivy​(נשלטת)
ivy​(נשלטת) • 17 בפבר׳ 2021
הממ לא. העניין הוא שאם זה באמת סרק כלובי מחזיר את הפוסט. אז בשל העובדה שזה ממש מציל במקרים שחושפים פרטים אישיים, אני בעד להשאיר את זה ככה בהסרה מיידית.
הנזק שיכול להגרם מזה גדול יותר מתחושת באסה/אי נעימות כשמסירים לך סתם פוסט.. בייחוד כשמחזירים אותו אחכ
פרלין​(נשלטת){ש}
פרלין​(נשלטת){ש} • 17 בפבר׳ 2021
יולי, הקטע הוא שכשהפוסט מוחזר הוא הרבה פעמים כבר לא רלוונטי.

אבל זה לא הקטע האמיתי, הקטע האמיתי שהיד יותר מדי קלה על ההדק וזה נותן כוח לא הוגן, לדעתי, של משתמשים על משתמשים.

אישית אני חושבת שהכלוב צריך כמה אדמינים, כמו בקבוצות פייסבוק מוצלחות. לא שכולנו נהיה האדמינים.
אוריאלל
אוריאלל • 17 בפבר׳ 2021
אני מבין את הצורך במחיקה מהירה במקרה של אוטינג ושאר מעשים לא חוקיים. השהייה של המחיקה במקרה הזה הופכת אותה לכמעט לא רלוונטית. אני גם מבין שכלובי לא רוצה לעבוד בצנזורה או גרוע מזה כהורה של ילדי הכלוב (הוא אמר עלי, הוא התחיל )
אני חושב שהוספת סיבה תעזור אבל מסכים עם הסרה מיידית. אחרי בחינה כלובי צריך להחזיר פוסט שנמחק ללא סיבה ולהעניש את המדווח במקרה של דיווח שווא.

ואני בכלל אין לי בלוג כרגע...
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
פרלין כתב/ה:
יולי, הקטע הוא שכשהפוסט מוחזר הוא הרבה פעמים כבר לא רלוונטי.

אבל זה לא הקטע האמיתי, הקטע האמיתי שהיד יותר מדי קלה על ההדק וזה נותן כוח לא הוגן, לדעתי, של משתמשים על משתמשים.

אישית אני חושבת שהכלוב צריך כמה אדמינים, כמו בקבוצות פייסבוק מוצלחות. לא שכולנו נהיה האדמינים.

מה זה אומר, כבר לא רלוונטי? באילו נסיבות פוסט בכלוב יכול להיות ממש דחוף וחשוב לאותו רגע? איזה נזק, מלבד בעסה, יכול להיגרם לבן אדם שהסתירו לו פוסט?
וכאמור, מי שסובל מהטרדה בדרך הזאת, יש למי לפנות.

אין ספק שכל אתר צריך אדמינים. כרגע יש אדמין אחד, אני מניחה שכשהוא ירגיש שהוא צריך עזרה אז יגייס אדמין נוסף.
זה שדיווח גורם להסתרה אוטומטית לא הופך את כולנו לאדמינים. הדבר הכי גרוע שאנחנו יכולים לעשות לפוסט הוא לגרום לו להיות מוסתר לכמה ימים. אני לא רואה איפה פה הסכנה הגדולה. לדעתי הטרייד אוף הוא לטובת המצב הנוכחי.
זאב פטיש{סאדיסט}
זאב פטיש{סאדיסט} • 17 בפבר׳ 2021
לשולטים ולגברים באתר - זה מוריד אתכם לרמה של אפסים מאופסים ומשם למשלשינים עלובים !!

במקום להתעמת עם האדם ולקיים דיון, פוגעים בו בצורה פחדנית על ידי קריאה לשומר הגן ילדים..

האפשרות לדווח צריכה להיות רק אם תהייה לפחות הזדהות של המדווח ולדעתי זה גם יוריד כמות של דיווחים..

אם אדם מודיע באופן פתוח להנהלת האתר על תוכן שהוא באמת פוגעני וצועד עם האמת שלו, לא צריכה להיות לו בעיה להזדהות..

ככה לפחות כולם ידעו את אופיו ואת האיכות שלו !!!
Loly
Loly • 17 בפבר׳ 2021
אני יודעת שזו שאלה לא קשורה כי אני לא מודעת לאישיו... אבל איזה דיווחים יש? על בלוגים? מי שלא רוצה לקרוא פשוט שלא יקרא... אבל מה כבר אפשר לדווח?
אני אחתום אבל פשוט רוצה לדעת קצת יותר.. אני כותבת בלוג בעצמי ורוצה לדעת אם יש נושאים שלא צריך לכתוב עליהם...
starduskonfire
starduskonfire • 17 בפבר׳ 2021
למשל יש את הפוסט בבלוג של דיאנג'לו שלא מזמן עורר הרבה רעש והמולה.
להבנתי הייה שימוש במנגנון הדיווח לשם השתקה של דיעה\השקפת עולם לא פופולרית.
Bent

אני חושש שהצורך בכפתור הדיווח

Bent • 17 בפבר׳ 2021
הוא כדי לעמוד בדרישות המחוקק

אבל אני לא מומחה

ושיט, נזכרתי למה אני ממעט אפילו כאן לפרסם את דיעותי על העולם, כי , נו משהוא.היא יעלב/ תעלב, ואז מה?

על מצפוני?

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך רביעי פבר' 17, 2021 8:48 pm, סך-הכל נערך פעם אחת