סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלה לשולטות

lunar light​(נשלטת)
לפני 3 שנים • 17 בפבר׳ 2021

שאלה לשולטות

lunar light​(נשלטת) • 17 בפבר׳ 2021
שולטות יקרות 🌺
משהו שתהיתי לגביו לאחרונה.
לפעמים אני מקבלת מכל מיני נשלטים הודעות פתיחה בצאט שישר "ניגשות לעיניין". כלומר, משהו בסגנון של "אפשר שאלה" "כן" "מה מידת הנעליים שלך?".
עד לא מזמן קבעתי שפשוט מדובר ביצורים (סורי..) וכמובן שלא בגלל ההתעניינות במידת הנעלים, אלא הדרך. אבל לאחרונה שמתי לב שאולי חלקם לא כל כך יצורים כמו שחשבתי ואולי חלקכן רואות את זה כדרך לגיטימית עבור נשלט להתחיל שיחה/רואות מעבר וההבדל בין התפיסה שלי לשלכן לגבי זה, היא בעצם בגלל שנשלטים פחות מעניינים אותי.
אז מה דעתכן על כך, סתם מחשבה נאיבית או שיש משהו מעבר?
lunar light​(נשלטת)
לפני 3 שנים • 17 בפבר׳ 2021
lunar light​(נשלטת) • 17 בפבר׳ 2021
אם מישהו יודע איך מוחקים/מעבירים לפורום הנכון ויוכל לגלות לי זה יהיה מקסים מצידו.
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
לפני 3 שנים • 18 בפבר׳ 2021
קודם כל שאפו. עצם המודעות לכך שיש דבר כזה פורום נכון שמה אותך במקום נשגב, מבחינתי.
יותר לעניין, אנחנו לא יכולים לא למחוק ולא להעביר. זה רק הבוס הגדול והכל יכול מסוגל לעשות, שם הפרופיל שלו זה כלובי. את יכולה לשלוח לו הודעה. האמת? הייתי משאיר את זה, לא סוף העולם.
לילה טוב
טלי35​(שולטת)

Re: שאלה לשולטות

טלי35​(שולטת) • 18 בפבר׳ 2021
lunar light כתב/ה:
שולטות יקרות 🌺
משהו שתהיתי לגביו לאחרונה.
לפעמים אני מקבלת מכל מיני נשלטים הודעות פתיחה בצאט שישר "ניגשות לעיניין". כלומר, משהו בסגנון של "אפשר שאלה" "כן" "מה מידת הנעליים שלך?".
עד לא מזמן קבעתי שפשוט מדובר ביצורים (סורי..) וכמובן שלא בגלל ההתעניינות במידת הנעלים, אלא הדרך. אבל לאחרונה שמתי לב שאולי חלקם לא כל כך יצורים כמו שחשבתי ואולי חלקכן רואות את זה כדרך לגיטימית עבור נשלט להתחיל שיחה/רואות מעבר וההבדל בין התפיסה שלי לשלכן לגבי זה, היא בעצם בגלל שנשלטים פחות מעניינים אותי.
אז מה דעתכן על כך, סתם מחשבה נאיבית או שיש משהו מעבר?

לי זה מוריד ממש עד כדי לא לענות.
שלגי
שלגי • 18 בפבר׳ 2021
דיאלוג בכלוב שהתחיל עם
״אפשר שאלה״
מעולם לא נגמר טוב אצלי
ולכן - אני בדרך כלל משאירה אותו כמונולוג.

אבל אני מיזנטרופית ידועה.
תמרעה המרטשת​(שולטת)
הודעות כמו: ״אני נחדר רוצה לחדור אליי?״ הן לא מראות שהוא ניגש ישר לעניין, זה נראה שהם חושבים שהפרופיל שלך זה כמו לוח מודעות בגב העיתון, זוכרת? לוח המודעות של נותנות השירות?
אז ככה.
הם לא רואים בת אדם מאחורי הפרופיל, אלא מישהי, לא משנה מה או מי היא שבאה למלא את מבוקשם, באופן אירוני בהינתן העובדה שהם מגדירים את עצמם נשלטים.
אין בהודעות כאלה שום דבר מגרה, ואני אישית כבר התחלתי לחסום אחרי הודעה אחת כזו, הפרופיל שלי הוא לא חירייה.
    התגובה האהובה בשרשור
motislv​(נשלט)
motislv​(נשלט) • 18 בפבר׳ 2021
גברים ממאדים ונשים מנוגה
אכן יש כאלו שניגשים ישר לעניין , וזה כנראה בגלל מהות האתר.
אני מניח שבפורום כל ספורט או בישול או פוליטיקה כל היית מקבלת הודעות כאלו.

צדקנות לשמה.
כואב עבורך​(נשלט)
כואב עבורך​(נשלט) • 18 בפבר׳ 2021
כגבר ונשלט אומר שפניה ישירה היא דרך לגטימית מבחינתנו.
גם כשהייתי רווק וחפשתי גם פה את החצי השני. היה ברור שאם כבר הכלוב אז רצוי לברר עוד כמה פרטים במי שמולי.
אנחנו באתר מיני ובדס"מי. אז כן חשוב מי עומד מולך. רק שלא בטוח מה הדבר הכי חשוב במי עומד מולך. שכל/ יופי/ סוג הסטיה
ואם אני מחפש שולטת אז ברור שהכיוון מתחיל מהסטיה וממשיך לשכל וליופי. וזה רק אני.
משהו אומר לי שאין הרבה נשלטות שהיו מוכנות לצאת עם נשלט כי הוא דוקטור חתיך.
מיעומלכה
מיעומלכה • 18 בפבר׳ 2021
קודם כל שישאלו אם בכלל אפשר לפנות אליי\לשלוח לי הודעה ואז נראה איך נתקדם ואם הוא בכלל מעניין אותי...