סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

דעתכם על שאלה שפונה למגד מסויים,ומגדר אחר דוחף תאף

PPAR
לפני 3 שנים • 18 בפבר׳ 2021

דעתכם על שאלה שפונה למגד מסויים,ומגדר אחר דוחף תאף

PPAR • 18 בפבר׳ 2021
יש פוסטים שפונים בשאלה לשולטות או שולטים או כל מגדר אחר.בדגש על מגדר 1.
ותמיד יקפצו אלו שלא נשאלו ויביעו את משנתם וחוכמתם לשואל/ת השאלה,היעוץ וכו
איזה נעץ תקוע להם בתחת שככה בוער להם להגיב למראת שלא התעניינו בהם?
אלי או חנה
אלי או חנה • 18 בפבר׳ 2021
וולקאם טו זה אינטרוובס
סנטוריון
סנטוריון • 18 בפבר׳ 2021
שולטים הם לא מגדר.

ולגבי כל אלה שמגיבים בלי ששאלו אותם ... עם שלושה סיבובים של גלגלת הגלילה בעכבר שלך, עברת הלאה. לא בדיוק משבר הומניטרי.
    התגובה האהובה בשרשור
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
תראה, זו דילמה. כי אם בן אדם פותח פוסט ומבקש תגובות מסוג מסויים ומקבל משהו אחר, אז הוא עצוב.
אבל אם בן אדם פותח פוסט ורק מי שעונה לתפקיד והמגדר המסויימים עונה אז לפוסט יש רק שלוש תגובות וגם אז הוא עצוב.
אז אני כל פעם מתלבטת, אם לבעס מישהו בתגובה לא רלוונטית או לבעס מישהו בהתעלמות. אם לא מגיבים אז הפוסט שוקע ולא רואים אותו ועוד יותר לא יקבל תגובות. ואז מרוב התחשבות יש שקט וכולם עצובים. גם אני, כי הייתה לי דיעה והתאפקתי ולא הבעתי אותה, שזו חוויה מאד קשה בשבילי.

אכן מלכוד כאוב ואין פתרון.
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
רציתי לחלוק את חוכמתי, אבל אז הבנתי שאני לא יודע לאיזה "מגדר" הפנית אותה, אז אני עכשיו אוכל את הלב אם זה בכלל בסדר שהגבתי. בטח לא ארדם בלילה.
אבל אם כבר הגבתי, הדבר שבוער לי בתחת זה העובדה שעבר יותר מדי זמן מאז שזיינו אותי.
מבטיח להזכיר לך את הפוסט הזה אם אי פעם אבחין בך מגיב איפה שלא ביקשו ממך, שלא תטעה, חס ושלום.

נ.ב. נשים יקרות. השאלה פורסמה בפורום בנים על בנים. הנכן מתבקשות לא להגיב. מי שהגיבה, תכתוב חיבור של 200 מילים על הטעות שלה ותשלח למר ppar באדומה
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
די, נו, אל תהיה כזה קשוח. תחשוב על מה שכתבת אז על הקפצת שרשורים. אני מבינה מה מבעס בזה שמבקשים משהו ולאנשים לא אכפת.
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
לפני 3 שנים • 19 בפבר׳ 2021
יולי,
יש סיבה למה העלה לי את הסעיף, מעבר למובן מאליו (כל מי שמכיר אותי יבין למה לקחתי אישי, זו לא הסיבה היחידה).
לשאול למה אנשים עונים זה לגיטימי לגמרי. גם הייתי מסביר את היוריסטיקות (כללי אצבע) שלי להחליט אם לענות או לא.
מה שלא לגיטימי זה שאתה כאילו שואל, אבל בעצם מביע דעה. מניפסט במסווה שאלה. יתר על כן, מניפסט מנוסח מגעיל.
איזה נעץ תקוע לו בתחת להיות מגעיל וציניקן? את זה שיכתוב בבלוג הפרטי שלו, ושיבושם לו. זכותו לדעתו. גם יגיבו לו שם, אם זה יעניין מישהו.
הפורום הוא לשאלות ודיונים אמיתיים, לא במה להכריז שלדעתך אנשים צריכים לדעת מתי לסתום.
זה למה קשוח
מהפכן מכורבל בערסל
לפני 3 שנים • 19 בפבר׳ 2021
מהפכן מכורבל בערסל • 19 בפבר׳ 2021
אני בכלל לא פה בשל נושא הישרשור ברוטו, אני ניתפשתי לכותרת נטו.

עכשיו היות ואף מגדר - ובצדק - אינו מוכן לקבל אותי לשורותיו אז אני מתנצל מראש שאני נכנס - שוב - לפוסט שלא מיועד למסורבי מגדר.

הצעת הפשרה שלי:

"מה דעתכם לגבי מגדרים שעונים על שאלות לשירשורים שבכלל לא פונים למגדר שלהם כאילו תקוע להם נעץ בישבן ?"

ותחשבו על זה בבקשה בתור "חוות דעת מומחה".

עם ישראל חי, תודה רבה.
FoxyBoxy
לפני 3 שנים • 20 בפבר׳ 2021
FoxyBoxy • 20 בפבר׳ 2021
שזה פורום חופשי וכשאתה שואל שאלה פה זכותם של כל מי שרואה את השאלה שלך להגיב עליה.