שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

צעצועים לבדסמית המתחילה

טלי35​(שולטת)
לפני 3 שנים • 6 במרץ 2021

צעצועים לבדסמית המתחילה

טלי35​(שולטת) • 6 במרץ 2021
שואלת עבור חברה שרוצה ליצור לעצמה ארגז צעצועים - איזה דברים כדאי לה לרכוש?

מוסיפה בשביל עצמי - מה הייתם ממליצים לגבר ששואל אותה השאלה והאם היו דברים יחודיים לפי מגדר?

אשמח ואעריך תשובות.
Discipline
Discipline • 6 במרץ 2021
הצעצוע הכי בסיסי שאני אוהב שיש לי בארגז הצעצועים שלי זו בובונת קטנה ומתוקה. כזו שאפשר להוציא כשבא לי לשחק בא ואפשר לאפסן חזרה בארגז שמתחת למיטה (או בפינת המשרד) כשאני מסיים לשחק בה.

אחרי שיש לי את הבובונת הקטנה הזו אני מתחיל להוסיף עוד ועוד צעצועים קטנים וכיפיים כדי שאוכל לגוון את המשחקים שלי בה.
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 6 במרץ 2021
הבסיסי לדעתי זה שוט, אזיקי ידיים (פלוס שלשלאות) וכיסוי עיניים. מתחילים (וגם כאלה שלא) יכולים להפיק עולם ומלואו מהאביזרים האלה. מעבר לכך זה תלוי מה מושך אותה; אם היא רוצה לקשור היא כמובן תצטרך חבלים, אם היא אוהבת להכאיב יש המון עזרים מרושעים, אם היא רוצה לקלר אליה מישהו היא תצטרך קולר ואם בא לה לדחוף שורש ג'ינג'ר לאיזה ישבן היא תצטרך לסור לירקן.
    התגובה האהובה בשרשור
הקנדי​(נשלט)
הקנדי​(נשלט) • 6 במרץ 2021
1. כיסוי עיניים
2. אזיקים נעימים, רצוי מבד עם וולקרו (למתחילים, כן?). יש מערכות קשירה ששמים מתחת למזרן, מאוד בקלות ומאוד נחמד. אנחנו קנינו באליאקספרס.
3. שוט רכיבה. לדעתי פחות מאיים משוט "רגיל".
4. גאג
טלי35​(שולטת)

נהדר

טלי35​(שולטת) • 6 במרץ 2021
זאלופון כתב/ה:
הבסיסי לדעתי זה שוט, אזיקי ידיים (פלוס שלשלאות) וכיסוי עיניים. מתחילים (וגם כאלה שלא) יכולים להפיק עולם ומלואו מהאביזרים האלה. מעבר לכך זה תלוי מה מושך אותה; אם היא רוצה לקשור היא כמובן תצטרך חבלים, אם היא אוהבת להכאיב יש המון עזרים מרושעים, אם היא רוצה לקלר אליה מישהו היא תצטרך קולר ואם בא לה לדחוף שורש ג'ינג'ר לאיזה ישבן היא תצטרך לסור לירקן.

תודה!

מה לגבי גבר? אותם מוצרי בסיס לדעתך?
Agate
Agate • 6 במרץ 2021
עבורי ההתחלה היתה במצבטים לפטמות וכמות גדולה מאוד של אטבים יפים מעץ,
ואז הוספתי עוד כמה צעצועים לחדירה - כדורים וגינליים, פלאג, פלאג מתנפח, דילדו מגוונים.
אני זוכרת כשהזמנתי תאומי פלוגרים בהזמנה אישית, התרגשות גדולה מאיכות העור במגע, הריח, הצבעים, שווה מאוד להשקיע.
פרשי
לפני 3 שנים • 7 במרץ 2021
פרשי • 7 במרץ 2021
למה לקנות?
כהתחלה אפשר להשתמש בדברים שיש בבית אחרי זה כשמתמקצעים יש סיבה לקנות וכבר יודעים מה לקנות
Kitty frank
Kitty frank • 7 במרץ 2021
איך אף אחד לא אמר😱

מלא מלא לוב!
טלי35​(שולטת)
טלי35​(שולטת) • 7 במרץ 2021
פרשי כתב/ה:
למה לקנות?
כהתחלה אפשר להשתמש בדברים שיש בבית אחרי זה כשמתמקצעים יש סיבה לקנות וכבר יודעים מה לקנות

כי זה כבר השלב של אחרי הדברים שיש בבית icon_smile.gif