אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

לא מפחיד אתכם מצב של התקפת סייבר על האתר?

מחפש חזקה​(אחר)
לפני 3 שנים • 14 במרץ 2021

לא מפחיד אתכם מצב של התקפת סייבר על האתר?

מחפש חזקה​(אחר) • 14 במרץ 2021
לאור ריבוי מתקפות הסייבר על חברות ואתרים , לא מדאיג אתכם או אתכן שהאתר יותקף ויחשפו פרטים אישיים שלכם? במיוחד המנויים או מי שהיה מנוי בעבר...
AlphaPower​(שולט)
AlphaPower​(שולט) • 14 במרץ 2021
אני מתאר לעצמי שכל מי שפה יודע שכל מה שבאתר יכול להתפרסם
שראביכ
שראביכ • 14 במרץ 2021
שיפרסמו.
גם את התמונה של הבולבול עם הכרטיס אשראי
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
לפני 3 שנים • 15 במרץ 2021
כל פרט שאתה משאיר באיזשהו אתר הוא סיכון. כל דבר יכול להפרץ. למעשה, אני מעריך שהסיכוי של הכלוב להפרץ נמוך לעומת הרבה אתרים אחרים, כי מי בכלל יודע עליו וינסה לפרוץ אותו? כאילו, כמה האקרים ברוסיה הולכים לנסות לפרוץ לאיזה אתר צ'יקמוק בישראל? ואיזה פרטים? אוקיי, חלקנו מנויים עם אשראי, אז זה. אבל חוץ מאשראי? לא מילאת פה כתובת, אין מידע על המשפחה שלך, לא הקלדת תעודת זהות. מה, נקבל איומים שיגלו שאנחנו סוטי מין? ממש לא סביר.
הרבה יותר סיכון השתתפות ברשתות חברתיות, פייפאל, חנות גוגל ועוד. אני חושב שאולי אתה לוקח פחד מבוסס ומשליך אותו על הכלוב, כי אתה לא הולך למחוק את הפרטים שלך מהאתר של הבנק או חברת הביטוח. כשזה הכלוב, אתה יכול בקלות לדמיין שאתה סוגר את החשבון ופותר בעיה, אבל לא הכלוב הוא הבעיה.
כפרה, אנשים פה שולחים תמונות. אני לא צריך לדמיין האקר, מספיק משתמש באתר שמחליט לסחוט, ויש לו תמונה שלך.
בקיצור, מסוכן לחצות כביש
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
מראש לא שמה באינטרנט שום דבר שממש יגרום לי נזק אם יתגלה. מקסימום קצת מבוכה.
לא כל כך מבינה את מי שנוהג אחרת.
the rain song
the rain song • 15 במרץ 2021
זה קצת מזכיר לי את השאלה שנשאלה אי שם ב2019 - האם אתם מפחדים מבאג 2000?
מחפש חזקה​(אחר)

אם עשית מנוי באשראי אז יש את כל הפרטים עליך...

מחפש חזקה​(אחר) • 15 במרץ 2021
דרקן ראהל כתב/ה:
כל פרט שאתה משאיר באיזשהו אתר הוא סיכון. כל דבר יכול להפרץ. למעשה, אני מעריך שהסיכוי של הכלוב להפרץ נמוך לעומת הרבה אתרים אחרים, כי מי בכלל יודע עליו וינסה לפרוץ אותו? כאילו, כמה האקרים ברוסיה הולכים לנסות לפרוץ לאיזה אתר צ'יקמוק בישראל? ואיזה פרטים? אוקיי, חלקנו מנויים עם אשראי, אז זה. אבל חוץ מאשראי? לא מילאת פה כתובת, אין מידע על המשפחה שלך, לא הקלדת תעודת זהות. מה, נקבל איומים שיגלו שאנחנו סוטי מין? ממש לא סביר.
הרבה יותר סיכון השתתפות ברשתות חברתיות, פייפאל, חנות גוגל ועוד. אני חושב שאולי אתה לוקח פחד מבוסס ומשליך אותו על הכלוב, כי אתה לא הולך למחוק את הפרטים שלך מהאתר של הבנק או חברת הביטוח. כשזה הכלוב, אתה יכול בקלות לדמיין שאתה סוגר את החשבון ופותר בעיה, אבל לא הכלוב הוא הבעיה.
כפרה, אנשים פה שולחים תמונות. אני לא צריך לדמיין האקר, מספיק משתמש באתר שמחליט לסחוט, ויש לו תמונה שלך.
בקיצור, מסוכן לחצות כביש

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שני מרץ 15, 2021 4:00 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
מחפש חזקה​(אחר)
דרקן ראהל כתב/ה:
בקיצור, מסוכן לחצות כביש
מחפש חזקה​(אחר)
אם שילמת מנוי באשראי אז יש שם פרטי , שם משפחה , תעודת זהות,ומספר כרטיס....