סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

פוסט חיבובים!

''''''''''
לפני 3 שנים • 25 במרץ 2021
'''''''''' • 25 במרץ 2021
וה-caption הגאוני מעוד סצינה גאונית של פולי וכריס!
בכוח המוח{Aion}
בכוח המוח{Aion} • 25 במרץ 2021
רשימת חיבובים חלקית ביותר:
Miss Hide- כי אני אוהבת את האדם שהיא ומתחברת לדרך שהיא עשתה כאן לאורך השנים.
the rain song- כי היא מצחיקה וחכמה, והכי לא דרמטית שיש, ולדעתי יש לה בלוג משעשע במיוחד.
Valkyrie- שקצת נעלמה לה מכאן, כי יש לה דברים חשובים יותר לעשות בדרך לתהילה. היא חריפה, מעניינת, ומצחיקה. בכלל, יש לי חולשה גדולה לאנשים שמצחיקים אותי.
Grey / Green- כי הוא חכם, כותב מצוין, בעל עומק והומור, ונראה לי שאני מבינה טוב את הבדס״ם שלו.
קיפוד- כי הוא המאמי הלאומי, מה יש כאן להגיד.
סאטירה- כי היא כותבת מעולה ועוברת אדם מהמם שקל להתאהב בו.
שירוקו- למרות שהוא לא כאן לאחרונה, הוא השולט הכי מצחיק שיש, כותב טוב.
rosewood- כי הוא שנון, חד, מצחיק ורגיש, כותב מעולה.
פרלין הפיסטוקית- בגלל הכנות הבלתי מתפשרת, בגלל הכתיבה, בגלל הקסם האישי.
Gaara- בגלל השנינות בעיקר, פשוט יש לו את זה.
סקרנות מאוחרת- כי היא נשמה ענקית מלאה בטוב.
פייה- כי אל תתעסקו איתה, ואם אתם כבר נכנסים ללוחמת גרילה נגד מישהו, כדאי שהיא תהיה בצד שלך. חוץ מהאינטליגנציה, הכנות שלה כובשת.
יולי Yuli- כי מדובר באדם שאני מעריכה. דרך הדיון שלה, תמיד מכבדת, תמיד חכמה, תמיד רגישה.
את הזאלוטוקיטים כבר אמרתי- מאוד אוהבת, גם מאוד מעריכה.
יש עוד לא מעט- קצרה היריעה. אולי אחזור לסיבוב נוסף. 🌸
גל1973​(נשלט)
גל1973​(נשלט) • 25 במרץ 2021
הא, קל.

בכוח המוח - וכל מילה (ואף מילה לא) מיותרת.

ליליקאט - בזכות המלל, והסאונדטראק הכי טוב בכלוב, ומחוצה לו.

דיאנג'לו - יהא זה חסר טעם לנסות להסביר במלל, את אשר כולם יכולים לקרוא ולהבין.

ואת _______ גם, והיא יודעת מדוע.
ivy​(נשלטת)
ivy​(נשלטת) • 25 במרץ 2021
9ropes, תודה על החיבוב, אבל זה לא מדויק.
מבדיקה בהיסטוריה, פניתי כדי להודות על פירגון כלשהו שלך אלי. אבל כאמור, היסטוריה. ותודה שוב.
girl on mars
girl on mars • 25 במרץ 2021
אני מחבבת את כל מי שמסוגל לשבת ולחשוב את מי הוא מחבב. סחרחורת?
פרלין​(נשלטת){ש}
פרלין​(נשלטת){ש} • 25 במרץ 2021
כל פעם שמישהו מגיב, אני חושבת: אני מחבבת גם אותו!
ורוצה למות כבר מהרעלת סוכר.
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
גם אני!

אני מאד מחבבת אותך, פרלין. אבל את כבר יודעת.

ממ... מי עוד לא אמרו? השוקע! הוא כזה חמוד, תמיד בגובה העיניים, נקרא כמו מותק אמיתי.
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 25 במרץ 2021
טוב, אם יש כפל מבצעים, אז יש לי כמות מפתיעה של אנשים שאני מחבב פה. כל כך מפתיעה שללא ספק אשכח לציין שמות ראויים ביותר, אז אם אינכם מוזכרים להלן, לא להעלב, זה לא כי אני לא מחבב אתכם! אני פשוט סנילי, ואת חלקכם אני גם באמת לא מחבב. אבל כן את:

Kalya - כי היא מבינה עניין, מבינה הומור, מבינה שלא צריך להתייחס להכל ברצינות תהומית והיא אחלה בנאדם לדבר ולצחוק איתו.

מילונגה - מי שמכיר לא צריך הסבר ומי שלא, רוצו להכיר! אלא אם אתם לא אוהבים אנשים חכמים ומצחיקים ומוצלחים שגם יודעים לבשל. במקרה הזה היא לא בשבילכם.

ברייה - כי היא חכמה, משדרת טוב לב ופאסון והתמונות בבלוג שלה הן בין המגרות ביותר שיש בכלוב.

Lili cat - כי יש לה וייב כיפי וגישה קלילה ונהדרת לחיים. וחתול חמוד גם.

כחש - כי היא נבונה וחמודה ומשעשעת וקטנה ואני אוהב תבונה וחמידות ושעשוע וקוטן.

נסיכת הלילה - בגלל השילוב המנצח בין היגיון חד לצחוקים וכי הפוסטים שלה על הלקוח הישראלי קורעים.

דיאנג'לו - כי הוא תופעה, כי הוא אומר מה שהוא חושב בלי להתחנף וכי כשבא לו הוא מהמצחיקים שיש פה.

פייה - כי היא שימשה כניק הכפול שלי במשך שנים ומתקבלים לתפקיד הזה רק האיכותיים ביותר ולראיה: לא נמצא לה מחליף.

צ'וצ'ה - כי היא אחת האנשים הנעימים ביותר בכלוב לדורותיו, וגם אחת האמיצים ובאופן כללי אחת הטובים. הבו לנו עוד צ'וצ'ות.

טלי35 - כי היא סופר-חיובית, יצירתית והראשונה שהייתי לוקח לכל פרויקט שצריך להרים.

פרלין - הכנות שלה כובשת, ויכולת הכתיבה שלה מאפשרת לה להביא אותה לביטוי מקסימלי.

עלטה - זה מוזר לתאר בנאדם כ"אמיתי"? אם לא, אז מרגישה לי אחת האמיתיות שיש.

מיס הייד - כי האינטראקציה איתה תמיד נעימה לי, לא משנה אם אנחנו מדסקסים ספרים או מתווכחים בלהט.

סתם עוד פנטזיה - כי לא דומה לאף אחד אחר.

Glitch - כי מעוררת הרגשה של יהלום בלתי מלוטש שלא יודע שהוא כזה.

קנטור - האהבה שלו ושל חתולהלה היא מהיפות שראיתי בכלוב. איזה חמודים.

טוב, הגזמתי קצת נראה לי, נשאיר מקום גם לאחרים. הודעות נאצה פרטיות ממי ששכחתי נא לשלוח ישירות לבכוח המוח כי היא אשמה בהכל.
תחת אש
תחת אש • 25 במרץ 2021
אני אוהבת את כוסמין כי היא מזכירה לי את עצמי בתקופה שלפני הסקייטים.
הכתיבה שלה נוגעת ללב והיא כנראה הזונה היחידה בכלוב שזה ממש מגניב כי הרב פה חנונים עם פנקס.
אני מחבבת מאוד את פיקבו כי הבלוג שלו הוא פיסת אומנות אמיתית במיוחד כשמדפיסים את חומריו.
כמו שניצל לעיס מדי בקיץ, כמו לחטט באף ולהדביק מתחת לשולחן.
טלי35​(שולטת)

שומע?

טלי35​(שולטת) • 25 במרץ 2021
זאלופון כתב/ה:
טוב, אם יש כפל מבצעים, אז יש לי כמות מפתיעה של אנשים שאני מחבב פה. כל כך מפתיעה שללא ספק אשכח לציין שמות ראויים ביותר, אז אם אינכם מוזכרים להלן, לא להעלב, זה לא כי אני לא מחבב אתכם! אני פשוט סנילי, ואת חלקכם אני גם באמת לא מחבב. אבל כן את:

Kalya - כי היא מבינה עניין, מבינה הומור, מבינה שלא צריך להתייחס להכל ברצינות תהומית והיא אחלה בנאדם לדבר ולצחוק איתו.

מילונגה - מי שמכיר לא צריך הסבר ומי שלא, רוצו להכיר! אלא אם אתם לא אוהבים אנשים חכמים ומצחיקים ומוצלחים שגם יודעים לבשל. במקרה הזה היא לא בשבילכם.

ברייה - כי היא חכמה, משדרת טוב לב ופאסון והתמונות בבלוג שלה הן בין המגרות ביותר שיש בכלוב.

Lili cat - כי יש לה וייב כיפי וגישה קלילה ונהדרת לחיים. וחתול חמוד גם.

כחש - כי היא נבונה וחמודה ומשעשעת וקטנה ואני אוהב תבונה וחמידות ושעשוע וקוטן.

נסיכת הלילה - בגלל השילוב המנצח בין היגיון חד לצחוקים וכי הפוסטים שלה על הלקוח הישראלי קורעים.

דיאנג'לו - כי הוא תופעה, כי הוא אומר מה שהוא חושב בלי להתחנף וכי כשבא לו הוא מהמצחיקים שיש פה.

פייה - כי היא שימשה כניק הכפול שלי במשך שנים ומתקבלים לתפקיד הזה רק האיכותיים ביותר ולראיה: לא נמצא לה מחליף.

צ'וצ'ה - כי היא אחת האנשים הנעימים ביותר בכלוב לדורותיו, וגם אחת האמיצים ובאופן כללי אחת הטובים. הבו לנו עוד צ'וצ'ות.

טלי35 - כי היא סופר-חיובית, יצירתית והראשונה שהייתי לוקח לכל פרויקט שצריך להרים.

פרלין - הכנות שלה כובשת, ויכולת הכתיבה שלה מאפשרת לה להביא אותה לביטוי מקסימלי.

עלטה - זה מוזר לתאר בנאדם כ"אמיתי"? אם לא, אז מרגישה לי אחת האמיתיות שיש.

מיס הייד - כי האינטראקציה איתה תמיד נעימה לי, לא משנה אם אנחנו מדסקסים ספרים או מתווכחים בלהט.

סתם עוד פנטזיה - כי לא דומה לאף אחד אחר.

Glitch - כי מעוררת הרגשה של יהלום בלתי מלוטש שלא יודע שהוא כזה.

קנטור - האהבה שלו ושל חתולהלה היא מהיפות שראיתי בכלוב. איזה חמודים.

טוב, הגזמתי קצת נראה לי, נשאיר מקום גם לאחרים. הודעות נאצה פרטיות ממי ששכחתי נא לשלוח ישירות לבכוח המוח כי היא אשמה בהכל.

בהתחלה התלהבתי נורא שמזכירים את השם שלי.
זה קצת כמו בתיכון השרשורים האלו, מי יבחר ומי ישאר לשבת ליד הנהג. אז תודה 🌸

ואז... התלהבתי ממך!
הזכרת מלא שמות ונימקת *ממש* טוב אז תקבל מלא לייקים (מכל מי שהזכרת ולא רק) ותהיה גם פרגנן צמרת וגם התגובה האהובה בשרשור.

גאון!!!