סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

פוסט חיבובים!

RenneWhite
לפני 3 שנים • 26 במרץ 2021

אז ככה

RenneWhite • 26 במרץ 2021
אתחיל עם synt אהובתי היקרה.
יפה מבפנים ומבחוץ ומכל מקום שיסתכלו עליה.
הלב שלה, האהבה שלה, הסבלנות. אם היה לי מאמי אישיות אז הייתי בוחרת בה .

SUN cheek - סאני האהוב, תמיד בא אליי ולכולם.
עם לב מלא אהבה ותמיכה. משאיר את הסימנים הקטנים שלו שמעלים חיוך. אף פעם לא ניסה שום מהלך..זה כבר אומר משהו

וושי - וושקי האגדה. מאחורי כל הצחוקים עומד לו איש עם לב רגיש. מדהים. יכולתי לדבר איתו תמיד, בכל שעה גם על הדברים הכי מפגרים. כשהוא עוזר הוא עוזר מכל הלב הענק שלו.

סקרנית מסוקרנת - סקרנית, מתוקה, מצחיקה וחברה 💜

Orian-התגובות שלו תמיד תמיד מחממות לי את הלב.
דיאנג'לו - השם הולך לפניו. אפשר לשנוא אותו , לאהוב , אבל תמיד תרצו לקרוא את מה שהוא כותב.

זאלו- לא יצא לי להכיר אישית אבל באינטראקציה שהייתה . התגלה כאדם נפלא

בילי- כזאת חדה, היא גרמה לי להתחרמן מסיפורי שליטה נשית. הישג בפני עצמו

Ivy poison- אני לא יודעת למה , אבל אני פשוט מחבבת אותה. והיא יפייפיה.

קינקי מאסטר ואישתו- מעוררים השראה, קינקי בעיקר מלחיץ אותי עם התמונות שלו חחחח.

פרליןןן- מתוקה אמיתית, כנה , מצחיקה, איך אפשר שלא לאהוב אותה.

Skyfall- הזוגיות שלו מעוררת השראה , כיף לשוחח עמו ולמרות שהזדעזעתי מכל מה שמוצג אצלו בבלוג הוא לעולם לא אמר לי שום דבר רע, אדרבה היה תמיד נעים, מבין ומכוון.
little girl​(נשלטת){KM}
little girl​(נשלטת){KM} • 26 במרץ 2021
אני מחבבת הרבה והיריעה קצרה,
אשתדל שתוכלו לקרוא במהרה:
אז חיבוב ראשון ישלח לאגט,
כי את חמה, חכמה ובעיקר כי את, את.
מחבבת כמובן את האני בי,
נפש תאומה, את כל רגע בליבי.
פלוואר קיטי, אותך לא אשכח,
גם לא את הליטוף, נורית זרחי ואת הטוב שנשפך.
מחבבת מאוד את סבטרופיקל,
זה שאת כבר לא כאן, זה ממש לא קל.
את אייבי מחבבת בלי די,
כי את כנה, חריפה וכוסית מדי.
ילדה מתוקה וגליץ׳ הוא שמה,
חיבוב על האומץ, הכוח וכמובן הנשמה.
יש עוד המון, מחבבת ללא התרצה,
הנשים כאן יפות וטובות ומעוררות הערצה.
חיבוב אחרון, אבל חשוב ביותר,
מחבבת אותך בעלי, אדוני, יחידי,
קינקימאסטר.
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
Askew כתב/ה:
יולי Yuli כתב/ה:
אני מחבבת את אסקיו כי כל מילה שהיא כותבת בכל הקשר ובכל נושא גורמת לי לחשוב שהיא אחלה בן אדם וגם שהיא ממש ממש חכמה ובו זמנית לא יהירה ולא לוקחת את עצמה קשה מידי וזה שילוב מהמם. ושאם אי פעם נצוד סוסים ביחד זה בטוח ילך מעולה ויסתיים בהצלחה מסחררת ונישאר חברות אחרי זה.

יווו יווווליייי
איך אני אוהבת שמחבבים אותי😍 ואני גם באמת ממש ממש חכמה!🤩
ריגשת ותודה ואני מתנצלת אבל לא הבנתי את הרפרנס לצייד סוסים אבל אני בהחלט מוכנה ומזומנה לצאת לדרך רק תגידי מתי! אנחנו נכין כל כך הרבה דבק זה יהיה מדהים.

פדיחת הקלדה, בכלל התכוונתי לגנוב סוסים ולא לצוד (מי צד סוסים? מה זה הברבריות הזאת) אבל זו רק אופציה אחת לפעילות חברתית והיא ממש לא מחייבת ולגמרי הולך להכין דבק ואפילו עדיף כי זה נשמע הרבה פחות טרחה מלגנוב סוס (ואיפה אשים אותו? עזבי, אני והרעיונות הלא פרקטיים שלי) והעובדה שהסכמת למרות העמימות היא עדות להיותך פרטנרית זהב ❤️
החל מיום רביעי אני שלך. או מחרתיים, אם את בצפון במקרה.
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
טלי35 כתב/ה:
מתפרצת: לצוד סוסים זה לא רפרנס לסדרת הספרים שבט דוב המערות?

כי אם לא זה צריך להיות😉🤩

גדול 😂 לא הכרתי את הסדרה ועכשיו גיגלתי ומרפרוף ראשון זה נראה ממש וואו ועם פוטנציאל להפוך לספר האהוב עלי. אז עכשיו אני ממש שמחה שכתבתי את זה בטעות 😂
ובכלל אני חולה עלייך טלי.

היי, זה רלוונטי לשרשור: אני מחבבת את טלי כי היא תמיד מנווטת את השיחה למקום חיובי ויש לה מילה טובה בשביל כל אחד וזה תמיד מרגיש אמיתי ונטול תסביכי אגו. בטוח כיף איתך במסיבות 💋💋💋
נח השישי
לפני 3 שנים • 27 במרץ 2021
נח השישי • 27 במרץ 2021
אני מחבב את נח.
מחבב אותו למרות שהוא חלק ממני, אז יש מלא סיבות שלא לאהוב. אבל כן, לקח לי הרבה שנים להגיע לזה ולהשלים איתו.
lori{ע_מ}
lori{ע_מ} • 27 במרץ 2021
אני מחבבת מאוד את Ollie - למרות שהבדסמ שלה ושלי שונה אני מאוד נהנית לקרוא אותה. זה תמיד נראה לי נטול מניירות, נקי וחף מניסיונות להרשים. והיא חד קרן מתוקה.
באותו הקשר מחבבת מאוד גם את בן זוגה, שניהם אנשי שיחה מרתקים וההתכתבויות איתם תמיד משאירות טעם של עוד.

פייה - שלמרות שהיו לי מולה התנצחויות וויכוחים מרים בעבר, עדיין הצלחנו לשים בצד. הגישה שלה לחיים, המרמור הקל לעיתים, ההתנשאות הקלה והקוליות גורמים לי לחבב אותה מאוד.

חשופית שתוקה - שמצליחה תמיד לראות גם מהקושי מקום לצמיחה, שלא שופטת אנשים ומנסה לראות מה מוביל אנשים. יש לה לב ענק ורגישות נדירה.

‏Alatar - שהכתיבה שלו תמיד מסקרנת, מצריכה ממני ריכוז ומאוד מהנה.

פרלין - כי אי אפשר לעמוד מול כנות כזו. לפעמים בא לי לתפוס אותה ולצעוק ״מה את עושה אחותי? שמרי על עצמך״ ואני לא יכולה שלא להעריך את האומץ שלה להיות מי שהיא ולהלחם בגבורה על מה שנראה לה צודק ונכון.

‏Mis Hide - שאני מרגישה שגיליתי יחסית באיחור. מהאינטרקציה המעטה מולה אני חושבת שיש כאן אישה חכמה עם חושי צדק בריאים וחוש הומור מפותח.

מיה34- שאני מרגישה שיש בינינו יכולת הבנה בין השורות וגם של המילים שלא נאמרות. ממליצה לכם גם לקרוא אותה, למרות החולמניות שבוקעת לא פעם מהמילים שלה מדובר באישה חדה מאוד עם רגליים יציבות על הקרקע.

נח השישי- כי רוב הזמן הוא בסדר וכי צריך ״לדעת״ לקרוא אותו נכון בין השורות.

‏Antes - אהובת לבי, אוצר שגיליתי כאן. ילדה/אישה כל כך חכמה, רגישה, אוהבת, עם גישה בריאה ונכונה לחיים. אחות בלב ובנפש, שאמנם כבר לא נמצאת כאן כבר שנה אך יודעת יום יום מה אני חושבת עליה ואיזה מקום יש לה בחיי. ומי שלא קרא אותה לפני שעזבה, ההפסד כולו שלו.

אחלה רעיון לחג האביב, חג שמח.
דורה באהבה​(אחר){המלכה AQ}
איזה כיף לראות את האהבת חינם פה ❤️
כל הכבוד טלי35 על היוזמה הברוכה.
ושאפו על המשתתפים/ות.
לצערי וזה גם לשמחתי לא אוכל להשתתף היות ואני מחבבבבבבבבבת המוני המונים כך שזה לא פייר מבחינתי להגיד שמות. אני אוהבת את כולן/ם, בכל אופן יוזמה ברוכה 😀. וחג שמח
נשלטוש
נשלטוש • 27 במרץ 2021
אני אוהב את מלכתי זה כבר ידוע ממש
אבל מחבב זה את דורה היא בן אדם נפלא ומופלא שיצא לי להכיר שלא חשבתי שהכיר אישה כזאת איטלגנטית וחברותית ויודעת לתת עצות שצריך יודעת לתת ברכות מהלב לתת כל דבר שצריך היא שם בזמן הנכון ובמקום הנכון אז זאת ממש מי שאני מחבב 💓❤️
בוליט-​(נשלט)
בוליט-​(נשלט) • 27 במרץ 2021
אני מנסה לחשוב ויש לי הרבה שמות, אור1977, טלי35, ברייה ועוד.
אבל אלו לרוב נשים שהכרתי םה וזה נשאר פה, כלומר הודעות פה ושם.

אבל אם אני צריך לציין אחת שחדרה לי ללב, זו בטי בום היקרה והמדהימה.

עד שהכרתי את האישה הזו, לא יצא לי להכיר ולדעת מה זה אישה עם כח, אישה עצמאית בכל רמח אברייה, בעלת חכמה ועוצמות כל כך חזקות שזה גורם לך להעריץ אותה.
עד שהכרתי אותה בקושי הייתי עושה משהו, רק הסעתי פה נשים.
בעזרת היא עזרה לי ותמכה בי לצאת קצת החוצה, עזרה לי להגיע למסיבות בסיטואציות שבה נוח לי.

הקשר שלי איתה לא מה שהיה פעם, אבל תמיד ועד יומי האחרון, תמיד ישאר לי מקום מיוחד בלב בשבילה.