סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

פוסט חיבובים!

Ollie​(נשלטת)
לפני 3 שנים • 27 במרץ 2021
Ollie​(נשלטת) • 27 במרץ 2021
טוב, השרשור הזה חמוד לאללה ורעיון נהדר. אבל יש בו גם חסרון מובנה, והוא שהזיכרון שלנו מוגבל, וגם היכולת והרצון לחפור עד אין קץ ברשימות אינסופיות, והשילוב של השניים מוביל להסתפקות בחלק מהשמות שעולים לראש, ולכן לתמונה משמחת בחלקה ומאכזבת בחלקה האחר.
אז בגלל שיש פה הרבה אנשים שבבירור מחבבים אותי (ואני מחבבת אותם בהחלט) וכמעט אף אחד מהם לא כתב אותי, אני אתן פומבי לצביטה הקלה שאני משוכנעת שעוד אנשים הרגישו, ולא אכתוב בעצמי שמות.
רק אגיד שיש באתר המון המון אנשים שאני מחבבת, המון אנשים שהשפיעו על חיי לטובה מאוד, לא מעט שהיו לי משענת ברגעים חשובים.
ואני שמחה מאוד על החלק של האתר בחיים שלי.
ואני גם שמחה שאתם מחבבים אותי בחזרה, אפילו שלא כתבתם. icon_wink.gif
טלי35​(שולטת)

זו לא אני. זו בכח המח (:

טלי35​(שולטת) • 27 במרץ 2021
דורה באהבה כתב/ה:
איזה כיף לראות את האהבת חינם פה ❤️
כל הכבוד טלי35 על היוזמה הברוכה.
ושאפו על המשתתפים/ות.
לצערי וזה גם לשמחתי לא אוכל להשתתף היות ואני מחבבבבבבבבבת המוני המונים כך שזה לא פייר מבחינתי להגיד שמות. אני אוהבת את כולן/ם, בכל אופן יוזמה ברוכה 😀. וחג שמח

חג שמח
דורה באהבה​(אחר){המלכה AQ}
חחחחחח צודקת טלי35 בכל אופן האמת זה לא משנה מי זו יוזמה מבורכת.
סורי בכח המח שלקחתי את היוזמה שלך והעברתי לטלי35, ותודה טלי35 שהבהרת לי שזו לא את. אבל כן יש לך חלק כי דרך הפוסט שלך הגעתי לפה 😉
אז תודה לשתיכן
נשלטוש
נשלטוש • 27 במרץ 2021
הכרתי פה המון המון המון אנשים גם פה בצאט וגם במציאות הם כל אחת ואחד מיהם ומהן מדהימים ומדהימות למרות שאני הייתי הרוב שקט וביישן עדיין ניסו להביא אותי למקום שכן רוצים לשמוע ממני ומה עברתי זה לא קל משהו שהוא די חדש ואני יכול להבין אותו או אותה
אני שנה +- פה ובאמת שמח שיצא לי לדבר גם בפרטי גם באמת או חובה או בכללי אתם פשוט מהממים שנותנים צומת לב אני מחבב את כולם

ותודה לכלובי שנתן אתר מדהים שאפשר לזכות באהבה בשליטה שקשור לעולם המיניות הבדיסם עולם ומלואו ואמן שעוד יחזיק לעוד שנים ארוכות
Skyfall​(שולט)
Skyfall​(שולט) • 27 במרץ 2021
אני גם אוהב את כלובי שבנה את המקום הזה ואת אותם האנשים שהפך את הכלוב למה שהוא.

למרות שאני לא מהמגיבים הסדרתיים, אני עוקב אחר לא מעט אנשים מקסימים כאן ונהנה מאוד מבלוגים נבחרים, בעיקר אלה שמשקפים חוויות ומבליטים צדדים של הבדסמ ששונים משלי.

הרשימה ארוכה ומחשש שאשכח מישהו/מישהי אזכיר רק שניים -
Ollie שלי שבזכות הכתיבה שלה אני שמתי עליה עין מתישהו לפני שנה או שנתיים (טוב טוב, כמעט שלוש)...

יצא לי לדבר עם לא מעט אנשים כאן, אך להתייעץ יצא לי מעט מאוד. יש לי פינה חמה בלב ללורי, שלמרות שאני לא מכיר אותה אישית, היתה שם בשלבים הראשוניים של הקשר שלנו...

אוהב המון כאן. ויש גם כמה שאני ממש לא אוהב...ודווקא אותם אני זוכר היטב icon_smile.gif
Adasha
Adasha • 27 במרץ 2021
אציין כמה שעולים לי כרגע
שאנגרילה שמצחיקה מרשימה וצלמת בחסד עליון
פאנשיין שמצחיקה
נוני הילדה מתוקה עם עוגות מהממות
ברייה עם כתיבה רהוטה ותמונות מגרות
מילונגה וההרמון המאוייש עם דובי ואנטי המצחיקים
סקייפול ואולי שמהווים זוג מהמם ומיוחד כל אחד בדרכו שלו.
וכמובן שמחבב ++++ (אוהב) את האחת שלה אני משויך בגוף ובנפש טלי35

בטח שכחתי עוד כמה ועימכם הסליחה (בכל זאת. מדובר בי, גבר עם הפרעות קשב וריכוז…) 😉

תודה בכוח המוח על השרשור המדהים
hrgiger
hrgiger • 27 במרץ 2021
צ'וצה - נקראת לי כמו אישה מרתקת.

אדיקשיין - שילוב נפלא של רצינות וסליזיות. לא מאוד מכירות, מעט האינטראקציות שלי איתה היו מאוד מאוד חיוביות.

נח - כי כל האישיויות שלו מרתקות בעיני.

לקסיקון - פשוט כי אני מחבבת.

לורי - כי מלקרוא אותה לאורך השנים קיבלתי השראה.
שקט1
שקט1 • 27 במרץ 2021
לא מחבב כאן אף אחד.
אבל יש כמה אבל שאני ממש אוהב.
והם יודעים את זה.
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 27 במרץ 2021
Ollie כתב/ה:
טוב, השרשור הזה חמוד לאללה ורעיון נהדר. אבל יש בו גם חסרון מובנה, והוא שהזיכרון שלנו מוגבל, וגם היכולת והרצון לחפור עד אין קץ ברשימות אינסופיות, והשילוב של השניים מוביל להסתפקות בחלק מהשמות שעולים לראש, ולכן לתמונה משמחת בחלקה ומאכזבת בחלקה האחר.
אז בגלל שיש פה הרבה אנשים שבבירור מחבבים אותי (ואני מחבבת אותם בהחלט) וכמעט אף אחד מהם לא כתב אותי, אני אתן פומבי לצביטה הקלה שאני משוכנעת שעוד אנשים הרגישו, ולא אכתוב בעצמי שמות.
רק אגיד שיש באתר המון המון אנשים שאני מחבבת, המון אנשים שהשפיעו על חיי לטובה מאוד, לא מעט שהיו לי משענת ברגעים חשובים.
ואני שמחה מאוד על החלק של האתר בחיים שלי.
ואני גם שמחה שאתם מחבבים אותי בחזרה, אפילו שלא כתבתם. icon_wink.gif

ידעתי! ידעתי ששכחתי! ברור שאת ברשימה 🙂
Ollie​(נשלטת)
Ollie​(נשלטת) • 27 במרץ 2021
זה בסדר, היה ברור גם לי. ♥️
(אין צורך לציין שהדדי, אז אני לא אציין את זה.)