סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

פוסט חיבובים!

Adasha
לפני 3 שנים • 27 במרץ 2021
Adasha • 27 במרץ 2021
Eyal שמאתגר את החיבור שלי לאינטרנט כל פעם מחדש.
Ivy שאני נהנה לקרוא אותה ,פשוט ישר ואמיתית
גייגר כמובן שמכניסה אספקטים, מבטים וראיה שונה לעולם.
מניחמשיש עוד שיצופו בהמשך ובינתיים חג שמחחלכולם
Askew​(אחרת)
Askew​(אחרת) • 27 במרץ 2021
יולי Yuli כתב/ה:
Askew כתב/ה:
יולי Yuli כתב/ה:
אני מחבבת את אסקיו כי כל מילה שהיא כותבת בכל הקשר ובכל נושא גורמת לי לחשוב שהיא אחלה בן אדם וגם שהיא ממש ממש חכמה ובו זמנית לא יהירה ולא לוקחת את עצמה קשה מידי וזה שילוב מהמם. ושאם אי פעם נצוד סוסים ביחד זה בטוח ילך מעולה ויסתיים בהצלחה מסחררת ונישאר חברות אחרי זה.

יווו יווווליייי
איך אני אוהבת שמחבבים אותי😍 ואני גם באמת ממש ממש חכמה!🤩
ריגשת ותודה ואני מתנצלת אבל לא הבנתי את הרפרנס לצייד סוסים אבל אני בהחלט מוכנה ומזומנה לצאת לדרך רק תגידי מתי! אנחנו נכין כל כך הרבה דבק זה יהיה מדהים.

פדיחת הקלדה, בכלל התכוונתי לגנוב סוסים ולא לצוד (מי צד סוסים? מה זה הברבריות הזאת) אבל זו רק אופציה אחת לפעילות חברתית והיא ממש לא מחייבת ולגמרי הולך להכין דבק ואפילו עדיף כי זה נשמע הרבה פחות טרחה מלגנוב סוס (ואיפה אשים אותו? עזבי, אני והרעיונות הלא פרקטיים שלי) והעובדה שהסכמת למרות העמימות היא עדות להיותך פרטנרית זהב ❤️
החל מיום רביעי אני שלך. או מחרתיים, אם את בצפון במקרה.

טוב רציתי לשלוח לך אדומה שאני במקרה באמת נמצאת בצפון מחרתיים ומעוניינת לדון בפרטים אבל את חסומה לשיח P:
CharlieI{Lotus}
CharlieI{Lotus} • 27 במרץ 2021
אני מחבב (ומעריץ קצת) את עננית, בגלל האומץ שלה אל מול העולם ועצמה, ועל הרגישות שלה, שנראית שבירה ולא נשברת.

אני מחבב את כינוי גנרי כלשהו, כי היא כותבת בדיוק לטעמי ויפה לה להיות מאוהבת.

אני מחבב את Ibex על הישירות והכנות, ועל איף שהיא אוהבת.
בכוח המוח{Aion}
לפני 3 שנים • 28 במרץ 2021
בכוח המוח{Aion} • 28 במרץ 2021
יש כל כך הרבה, שלא יעזור לי, אני אשכח המון, אז השלמה חלקית: קופיאלה, אנטס, ליטל גירל וקינקי, סינט, נח, דיאנג׳לו, לקסיקון, גל 1973, גליצ׳י, ברייה, אלי או חנה, ויש עוד.
כנראה שעוד אחזור.
כחש​(נשלטת)
לפני 3 שנים • 28 במרץ 2021
כחש​(נשלטת) • 28 במרץ 2021
אז ככה, האצבעות על שתי ידיי הן רבות מדי בכדי למנות את אלה שמכירים אותי מעבר לניק הווירטואלי שלי כאן, אלה הבודדים והנדירים אשר מכירים אותי בשם, בתמונה ומעבר,
איתם אני בחיבוב פלוס פלוס.
אז אותם לא אזכיר, שומרת אותם קרוב אליי icon_wink.gif
אני אוהבת לקרוא כאן ואני קוראת די הרבה, הופתעתי מכמות הניקים שאני שומרת להם חיבה, אך מתוכם אזכיר את אלה עם החיבוב אקסטרא, ובדוק אשכח כמה.

Sharons- את פצצת הקסם הזאת יצא לי להכיר עוד בתחילת דרכה כאן והכנות בשילוב האנרגיות שלה ישר כבש אותי. היא שילוב של מתיקות, חוכמה, כתיבה יפה ותמיד כיפ לי איתה בשיחות הסגולות שלנו.

זאלופון- כי אינטליגנציות מרובות מעולם לא נשמעו סקסיות יותר. תראו לי שילוב של חוכמה נטולת מניירות ואחלה חוש הומור ואראה לכם את זאלו. ואגב, הוא זה שאחראי להרבה מבדיקות הגוגל שלי.

קיטיארה- כי מעבר לכתיבה (שהיא צריכה באופן דחוף להגביר בה קצב) מצחיקה ונוכחות עם אחלה ווייב, איתה זה אחוות הנמוכות לנצח! כל פוסט או תגובה ממנה מעלה בי חיוך, ואיך אפשר לא לחוש חיבוב מסוג אחר כלפי מי ששותפה לאהבה לקרמים וגרביים.

Miss hide- אני חושבת שאם יש אדם בעולם הזה שארצה לשבת איתו לדיונים *דווקא* על דעות מנוגדות, זה יהיה איתה. הגישה המכבדת והמכובדת שלה גורם לי לחוש כלפיה מנה גדושה של חיבוב. ואני אוהבת שלמרות הידע הרב שמצוי בה, היא תמיד נעימה לשיחה.

Ollie&skyfall- למרות שיש סיבות נפרדות לחיבוב שלי לשתי הפרסונות, יוצא שאפילו בהתייחסות לכתיבה אני חושבת על שניהם ביחד. מעבר לכתיבה והתמונות המרהיבות של שניהם, אני חושבת שהם מאוד מביאים את עצמם בצורה מאוד ייחודית להם, הם כותבים ומציגים אותם והתוצאה כל כך יפה בעיניי שאין לי אלא לומר מתי לעזאזל ייצא לנו להיפגש?!

ולמרות שאמרתי שאת אלה שמכירים אותי לא אזכיר, ברור וברור שחייבת לציין את sweet melody, האישה והפלפל, זאת שכמעט משתווה לי (או יותר נכון, אני אליה) לרמת האנרגיות ולוייב הכל כך חיובי וטוב לחיים. זאת שלדבר איתה ולקרוא אותה, זה לקרוא את אחת החדות, החכמות והפלפליות ומתוקות ביותר שיש, והכל באריזה קומפקטית אחת.

וכבר עכשיו ברור לי ששכחתי כמה.. כשאזכר אחזור.
icon_smile.gif
Miss Hide
לפני 3 שנים • 30 במרץ 2021

כל כך ריגשת אותי 💕💕💕

Miss Hide • 30 במרץ 2021
בכוח המוח כתב/ה:
רשימת חיבובים חלקית ביותר:
Miss Hide- כי אני אוהבת את האדם שהיא ומתחברת לדרך שהיא עשתה כאן לאורך השנים.
the rain song- כי היא מצחיקה וחכמה, והכי לא דרמטית שיש, ולדעתי יש לה בלוג משעשע במיוחד.
Valkyrie- שקצת נעלמה לה מכאן, כי יש לה דברים חשובים יותר לעשות בדרך לתהילה. היא חריפה, מעניינת, ומצחיקה. בכלל, יש לי חולשה גדולה לאנשים שמצחיקים אותי.
Grey / Green- כי הוא חכם, כותב מצוין, בעל עומק והומור, ונראה לי שאני מבינה טוב את הבדס״ם שלו.
קיפוד- כי הוא המאמי הלאומי, מה יש כאן להגיד.
סאטירה- כי היא כותבת מעולה ועוברת אדם מהמם שקל להתאהב בו.
שירוקו- למרות שהוא לא כאן לאחרונה, הוא השולט הכי מצחיק שיש, כותב טוב.
rosewood- כי הוא שנון, חד, מצחיק ורגיש, כותב מעולה.
פרלין הפיסטוקית- בגלל הכנות הבלתי מתפשרת, בגלל הכתיבה, בגלל הקסם האישי.
Gaara- בגלל השנינות בעיקר, פשוט יש לו את זה.
סקרנות מאוחרת- כי היא נשמה ענקית מלאה בטוב.
פייה- כי אל תתעסקו איתה, ואם אתם כבר נכנסים ללוחמת גרילה נגד מישהו, כדאי שהיא תהיה בצד שלך. חוץ מהאינטליגנציה, הכנות שלה כובשת.
יולי Yuli- כי מדובר באדם שאני מעריכה. דרך הדיון שלה, תמיד מכבדת, תמיד חכמה, תמיד רגישה.
את הזאלוטוקיטים כבר אמרתי- מאוד אוהבת, גם מאוד מעריכה.
יש עוד לא מעט- קצרה היריעה. אולי אחזור לסיבוב נוסף. 🌸

מיליון נשיקות ❤️
אני כל כך לא מכירה את הפורומים שאפילו לקח לי רגע להבין איך מגיבים פה...🤦🏻‍♀️ אבל תודה ואני אוהבת אותך מאד בחזרה!
Miss Hide
לפני 3 שנים • 30 במרץ 2021

כמה אהבה

Miss Hide • 30 במרץ 2021
אז זו (בערך) הפעם הראשונה שלי בפורומים וגם זה רק בגלל שריין אמרה לי שהזכירו אותי ומיד באתי לחפש ולחייך icon_smile.gif

זה פוסט מקסים ממש ואיזה כיף לראות כמה אנשים מלאים באהבה ומחלקים אותה בשמחה לכל דורש!

תודה ונשיקות וחיבוקים לכל מי שהזכיר אותי - באמת שריגשתם 💕 ואני, כמובן, מאד מאד מחבבת את כולכם בחזרה, כל אחד בדרכו או בדרכה הייחודית.

גם מרחוק, גם בוירטואלי, אנחנו נוגעים ומשפיעים ולעיתים אפילו בלי להתכוון מכוונים אלה את חייהם של אלה.

אני מחבבת כאן כל כך הרבה אנשים, אבל כמו שאמרה Ollie אני ממש מפחדת לשכוח בלהט הרגע, אז אני אמנע מלציין שמות. אני חושבת שאתם יודעים מי אתם, בעיקר כי אני מהמשתפכות האלו שכל הזמן אומרות ושולחות לבבות ונשיקות ומה לא.

לפעמים לגברים בחבורה אני קצת פחות אומרת (בגללי, לא בגללכם), אז שתדעו שאתם אהובים וחשובים לי לא פחות 💗

נשבעת שעשיתם לי חשק לארגן מסיבה/מפגש ולהכיר את כולכם במציאות!!!