צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

איך הייתה הפגישה הראשונה שלכם?

Adasha
לפני 3 שנים • 3 באפר׳ 2021
Adasha • 3 באפר׳ 2021
נפגשנו בבית קפה בירושלים. הגעתי לשם 40 דק לפני כדי לא לאחר.
העברתי עוד וויש של גילוח לוודא.

יצאתי מאימון מילואים במיוחד לפגישה בסיבה שאינני זוכר אותה כבר. (כמובן שטרחתי לפני להתקלח ולא להגיע מסריח).

בשנייה שהיא נכנסה עם חיוך מהמם ואפופה מין זוהר כזה פשוט חייכתי בלי מילים.
חיבוק ראשון להמיס ואז שיחה של שעה שפשוט הזמן ברח ללא שימת לב.
קיבלתי ממנה מתנה בצורת תמונה שעלתה כאן באחת התחרויות ואני חזרתי לאימון מאושר עם חיוך ולב דופק בטירוף.
-X-
-X-
לפני 3 שנים • 4 באפר׳ 2021
-X- • 4 באפר׳ 2021
הכרתי את מי שהיום אשתי לפני כמעט 14 שנים באתר "נפגשים" שאני לא יודע אם קיים עוד.
הייתי עדיין חייל והיא הייתה לפני גיוס.
ההודעה הייתה סוג של העתק הדבק קצרה עם מספר טלפון שלי, "אהבתי את הפרופיל, אשמח להכיר" ואימוג'י של ורד.
לא הייתה לה תמונה באתר והיא בדיוק רצתה לסגור את הפרופיל שלה ביום כשהיא קראה את ההודעה שלי.
באותו שלב בחיים, לא הייתי מגדיר את עצמי כ"בדסמ"י" בגלל שאז חשבתי שזה בעיקר למי שבקטע של כאב מוגזם, דם, קשירות, ביזאר וכו'. גם לא היה לי פרופיל בכלוב.
אבל לדעתי, בדיעבד, מבלי לדבר על זה, הקשר כל כך זרם כי בתת מודע אני הייתי דומיננטי והיא הייתה סאבמיסיב.
והיא הייתה מאוד פתוחה לכל רצון שלי ופשוט נתנה לי תמיד מה שאני רוצה.
לדייט עצמו: נפגשנו בעזריאלי ונסענו לטיילת של ת"א לשבת במסעדה מול הים.
קניתי לה באותו ערב מן בלון קטן מתנפח בצורת לב (שבאופן מפתיע מחזיק עד היום).
הדייט היה ונילי לגמרי, לא יכלתי שלא לשים לב שהיא ממש בעניין כי העיניים שלה דלקו נון סטופ. התנשקנו באותו הערב.
מאז היינו מדברים המון בטלפון ונפגשים כל סופ"ש.
x-x​(אחרת)

גם אני בהלם

x-x​(אחרת) • 4 באפר׳ 2021
NobleSavage כתב/ה:
פרלין כתב/ה:
הכרנו פה, לפני 14 שנה בערך? מצאה חן בעיניי הכתיבה שלו, מצאה חן בעיניו הכתיבה שלי, הוא בא לפגוש אותי בדאנג׳ן, למסיבת יום ההולדת שלי והוא לא מצא חן בעיניי. הייתי במקום אחר בחיים. לא ראיתי אותו נכון.

אחרי שנתיים יצאנו לדייט. כל הזמן המשכנו לחבב זה את זו והזמן הבשיל. הוא בא לקחת אותי מהלימודים ואני זוכרת שחשבתי: ואוו! הוא יפה! בכלל לא זכרתי שהוא כזה.

היה כיף איתו. הוא היה חמוד וקשוב וזה היה לגמרי ונילי. אכלנו סושי, טיילנו קצת, הוא הקפיץ אותי לאוטובוס. שנינו ידענו שאנחנו בדסמיים, אבל אני הייתי אחרי שובע רציני מבדסמ.
בקיצור, זה התחיל ונילי לגמרי. עד שהגענו למיטה. ואז זה נהיה מלוכלך ממש.

אשכרה פרלין? את חגגת יום הולדת בדאנג'ן??
Mary Jane
Mary Jane • 4 באפר׳ 2021
פרלין כתב/ה:
הכרנו פה, לפני 14 שנה בערך? מצאה חן בעיניי הכתיבה שלו, מצאה חן בעיניו הכתיבה שלי, הוא בא לפגוש אותי בדאנג׳ן, למסיבת יום ההולדת שלי והוא לא מצא חן בעיניי. הייתי במקום אחר בחיים. לא ראיתי אותו נכון.

אחרי שנתיים יצאנו לדייט. כל הזמן המשכנו לחבב זה את זו והזמן הבשיל. הוא בא לקחת אותי מהלימודים ואני זוכרת שחשבתי: ואוו! הוא יפה! בכלל לא זכרתי שהוא כזה.

היה כיף איתו. הוא היה חמוד וקשוב וזה היה לגמרי ונילי. אכלנו סושי, טיילנו קצת, הוא הקפיץ אותי לאוטובוס. שנינו ידענו שאנחנו בדסמיים, אבל אני הייתי אחרי שובע רציני מבדסמ.
בקיצור, זה התחיל ונילי לגמרי. עד שהגענו למיטה. ואז זה נהיה מלוכלך ממש.

כל הסיפורים יפים וגם מרגשים, אבל זה הכי, איך שכמעט מפספסים את אהבת חייך ופתאום במבט נוסף, לאחר שנים, מבינים.
cermitfrog
לפני שנתיים • 2 בנוב׳ 2021
cermitfrog • 2 בנוב׳ 2021
נפגשו במנץ׳ כבר באוטו הערב היה קליק. הוונילה הגיע ממש אחרי.
נשלטוש
נשלטוש • 2 בנוב׳ 2021
נמחק
Ceaser K​(שולט)
Ceaser K​(שולט) • 2 בנוב׳ 2021
בפגישת הנחיה לתיזה בביתה, כשבעלה בקליניקה שלו בתוך הבית עם מטופל שלו.
הפגישה הראשונה שלנו והפגישה הראשונה שלי עם העולם הזה

https://thecage.co.il/blog/userblog.php?blog_id=7846&postid=1219855
הוד מעלתו​(שולט)
לפני שנתיים • 3 בנוב׳ 2021

רומנטיקה

הוד מעלתו​(שולט) • 3 בנוב׳ 2021
Skyfall כתב/ה:
דיברנו לפני כמובן אז כבר הכנו את היסודות. יש כאלה שיאמרו שהפגישה הראשונה היתה ונילית להחריד, אבל בעיניי היא היתה כל מה שרציתי שהיא תהיה.

הלכנו לאכול ואז טיילנו לאורך הטיילת ודיברנו המון. לא היו כינויים (גם היום אין) ולא היה סשן כואב. כשישבנו על שפת הים, חיבקתי אותה כי היה לה קר...ואז הידיים קצת לחצו לה על הצוואר. טיפה, אבל מספיק כדי להבין.

כשחזרנו לחניה, הסתכלתי עליה ואמרתי לה שיש לי חול בנעליים. היא הבינה...

מרומז מאד, אבל רומנטי ומקסים icon_smile.gif
ZO E
לפני שנתיים • 3 בנוב׳ 2021

שוק.

ZO E • 3 בנוב׳ 2021
הייתי בשוק מכמה הוא יפה (החלפנו תמונות בודדות וכל מה ששלח היה מזעזע)- כמובן שאמרתי לו את זה.
התחבקנו. כמעט בלי הגזמה.
חפרנו עוד קצת (כי חפרנו בהודעות/טלפונים ימים ארוכים לפני המפגש).
המתח המיני התפוצץ והתנשקנו.
לא יכולנו לא לגעת אחת בשני.
הוא זיין אותי ברכב עם האצבעות עד שרעדתי(באי נוחות כי הכיסא תינוק של הילד לא נתן לי מקום להתרווח).
מצצתי לו את הזין עד שגמר לי בפה. מופתע מעצמו.

נפרדנו בהלם ומאז, היסטוריה🦋
בלנדר
לפני שנתיים • 5 בנוב׳ 2021
בלנדר • 5 בנוב׳ 2021
זה היה בקטע ידידותי שכזה אבל עדיין הייתי ממש לחוץ מעצם הרעיון ..
נפגשנו בבר שכונתי מתחת לדירה שלה, שתינו משהו ואחרכך פיצה, אני שילמתי הייתי נחמד ודיברתי קצת שטויות ואז היא הזמינה אותי לעלות למעלה. לא הייתי בטוח לאן זה בדיוק הולך כי השיחות פה לא היו בעלות אופי מיני במיוחד אבל הדבר הראשון שהיא אמרה לי כשהגענו לחדר שלה זה שהיא קנתה קונדומים חדשים 😂 אבל הייתי קצת ביישן בשביל להיכנס איתה למיטה אז ישבתי בצד על איזה פוף ו… נרדמתי 😬