סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

פינדום ירוק

Netrunner​(נשלט)
לפני 3 שנים • 29 במרץ 2021

פינדום ירוק

Netrunner​(נשלט) • 29 במרץ 2021
לפעמים אני קורא סיפורים באינטרנט על אנשים שמפסידים את מיטב חסכונותיהם לאיזו אי גירל אנונימית בגלל שהם מתמכרים לריגוש הזה ומחפשים יחס, וקל לראות איך הם נשאבים למאורת הארנבים הזו.

מה שהוביל אותי לרעיון הבא. חשבתם פעם על פינדום ממוחזר? כזה בו הכסף חוזר לבעליו המקוריים ואין באמת הפסד אמיתי או סיכון, אבל עדיין נשאר הריגוש של הניצול וההשפלה?
כל מיני קונסטלציות, למשל:
- סכומים נורא קטנים שלא חוזרים בחזרה.
- סכומים יותר גבוהים שבסוף חלקם או כולם נשארים בבועה בתוך מאזן משותף ככה שאף אחד לא מפסיד באמת.
מטפורה
מטפורה • 29 במרץ 2021
אפשר גם לשחק בשטרות של מונופול, למשל.

כמו שכתבתי כנראה באריכות יתר בשרשור מקביל, קשה לי עם הפטיש הזה וכמוך הייתי מעדיפה לראות סובלימציה שלו. עם זאת, ממה ששמעתי על חוסר האחריות שמאפיינת את המקרים הקשים באמת של הפטיש, אני חוששת שאולי אמצעי הזהירות שאתה מציע יטלו את העוקץ המתוק מכל העניין הזה בעיני המעוניינים להיעקץ. icon_sad.gif
אוקיינוס​(נשלטת)
אוקיינוס​(נשלטת) • 29 במרץ 2021
אני לא בטוחה שזה מה ששאלת, אבל יצא לי לראות כתבה ממש מרתקת על שליטה פיננסית. מישהי שפורצת (בהסכמה מן הסתם) לאנשים למחשב, סוחטת מהם חומרים מביכים והם צריכים לשלם כדי שתשמור עליהם סודיים. אחד המרתקים, וחבל שאני לא זוכרת איך למצוא את זה.
Caylin​(שולטת)
Caylin​(שולטת) • 29 במרץ 2021
אני חושבת שהקונספט הזה די מפספס את המשיכה ההתחלתית לפינדום.
אמנם הרבה מאוד פטישים מתבססים על הישארותם בגדר הפנטזיה, שליטה כלכלית לא נועדה מטבעה להיות אחד מהם.

כמו כן, אני לא רואה מה משפיל בכך ששולטת תחזיק בכסף שלך כמו פקידה בבנק במטרה להחזיר לך את מה שנתת לה מחולשתך.
אני יודעת שלו אני הייתי ה״מלכה״ בסיטואציה הזו, הייתי מרגישה הרבה יותר מושפלת בתור מישהי שבאה לספק גחמה לחובב פינדום מזוייף שרוצה לשחק משחק שליטה מצוץ כל פואנטה.

קיים הבדל עצום בין למצוא את עצמך שולח כסף במטרה לתשומת לב, ליטוף אגו או פשוט להרשים מישהי, לבין לשאוף לכניעה כלכלית.
אלו שמשתייכים לקטגוריה הראשונה ימצאו את עצמם מבזבזים בין כה וככה, ואלו שמשתייכים לשנייה ימצאו את עצמם מבזבזים אפילו יותר 🖤
    התגובה האהובה בשרשור
slave for ever​(נשלט)
slave for ever​(נשלט) • 29 במרץ 2021
אוקיינוס כתב/ה:
אני לא בטוחה שזה מה ששאלת, אבל יצא לי לראות כתבה ממש מרתקת על שליטה פיננסית. מישהי שפורצת (בהסכמה מן הסתם) לאנשים למחשב, סוחטת מהם חומרים מביכים והם צריכים לשלם כדי שתשמור עליהם סודיים. אחד המרתקים, וחבל שאני לא זוכרת איך למצוא את זה.

אולי זה?

https://www.youtube.com/watch?v=nq3TDmBQ2us

אם לא, זה מה שאת מתכוונת אליו, תחפשי כאן

https://www.youtube.com/results?search_query=findom+blackmail+team+veiwer
שנאוצר​(נשלט)
לפני 3 שנים • 30 במרץ 2021
שנאוצר​(נשלט) • 30 במרץ 2021
היה אולי עובד בעולם בו 95% מנשות הפינדום היו עושות פינדום באמת כי היה להן קיק לזה, ולא כי סתם רצו לעשות כסף קל
האקסלי​(נשלט)
האקסלי​(נשלט) • 30 במרץ 2021
אני חושב שמה שחשוב זה באמת להיזהר, בדיוק כמו שאנשים צריכים להיזהר מדברים אחרים. נגיד, דייט ראשון שיש בו גם סשן וגם שבירת גבולות. הייתם ממליצים למישהו? סביר שלא.

העניין הפיננסי הוא כל כך רציני שצריך באמת להיזהר איתו, ואפשר גם לעשות דברים יצירתיים איתו (או במקום פינדום או בתור צעד התחלתי במים רדודים).
לדוגמה, אם אתה שם בצד כסף קטן כל חודש בשביל סתם בזבוזים קטנים עבור עצמך, אפשר ליצור סיטואציה שבה אתה מבקש רשות ממנה והיא קובעת כמה מהכסף הקטן הזה אתה מבזבז עבור עצמך. אתה רוצה לקנות ספר חדש שכרגע יצא? תשאל אותה אם היא מרשה לך החודש.
היא שולטת על זה אבל לא נוגעת בזה. הכסף אצלך.
ואתה תשתמש בו אם היא מרשה, כשהיא מרשה, איך שהיא מרשה, ותהיה חייב לה את כל ההסברים.

יכול להיות שמישהו שהרבה יותר מנוסה ממני יגיד משהו כמו "היי, אבל זה לא פינדום". אולי. זה מקום שבו אתם גם זוכים בשליטה וגם לא הופכים בדסם לכלי שהורס את החיים שלך.
הרעיון של לא להרוס לעצמי את החיים שלי מגרה יותר מכל סשן אפשרי.
תמרעה המרטשת​(שולטת)
מהקריאה החובבת שלי לגבי פינדום בחו״ל, זה לא רק לקחת למישהו כסף וזהו.
את בעיקרון משתלטת לו על כל מערך הכספי, החשבונות האשראי ואפילו זו שמקציבה לו על מה הוא יכול לבזבז ומתי.
מן הסתם שלעשות משהו כזה ללא חוזה וללא כללים זה מטומטם ברמות, או לתת את זה למישהי חסרת נסיון שרק חשבה על כסף קל.
בכל מקרה לענייננו, בסופו של דבר הקיק משליטה כלכלית זה שאתה יכול להפסיד והיא כביכול זו שמרוויחה. אז כשאתה מדבר במונחים של כסף מזוייף, זה כמו לדעתי שליטה וירטואלית, שהיא בסופו של דבר, פחות תרגש את 2 הצדדים, משליטה פיזית ופנים מול פנים.
Caylin​(שולטת)
Caylin​(שולטת) • 30 במרץ 2021
שנאוצר כתב/ה:
היה אולי עובד בעולם בו 95% מנשות הפינדום היו עושות פינדום באמת כי היה להן קיק לזה, ולא כי סתם רצו לעשות כסף קל

תן לי להפתיע אותך ולהגיד לך שאותן הנשים נדלקות מלקבל כסף, בדיוק כמו שאותן הגברים הדלקים מלשלוח אותו.