אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

פינדום ירוק

טלי35​(שולטת)
לפני 3 שנים • 30 במרץ 2021
טלי35​(שולטת) • 30 במרץ 2021
או! Caylin סוף סוף מישהי מעיזה להגיד את זה!

אני לא אומרת שאין נצלניות, ברור שיש.
אבל ברור לי גם שיש כאלו שזה מדליק אותן. ממש.

והלוואי היה לי אומץ בעצמי לממש את הקיק הזה.

פשוט, זה נראה לי יותר מורכב מדברים אחרים שמדליקים אותי ואני מרשה לעצמי לעוף עליהם. מהמון בחינות.

ולא לשכוח שכל כךךךך אין לזה לגיטימציה, שאין לך מושג על מה או על מי תיפלי ואיך לעשות את זה חכם.

אבל הלוואי שיפסיקו להכנס במי שזה עושה לו/ לה את זה.
נחשצפע​(שולטת)
נחשצפע​(שולטת) • 30 במרץ 2021
Caylin כתב/ה:
שנאוצר כתב/ה:
היה אולי עובד בעולם בו 95% מנשות הפינדום היו עושות פינדום באמת כי היה להן קיק לזה, ולא כי סתם רצו לעשות כסף קל

תן לי להפתיע אותך ולהגיד לך שאותן הנשים נדלקות מלקבל כסף, בדיוק כמו שאותן הגברים הדלקים מלשלוח אותו.

אני אישית מאותן נשים, שזה מדליק אותן פינדום. וכן לפעמים אני מרגישה כמו רואה חשבון מומחה
שנאוצר​(נשלט)
שנאוצר​(נשלט) • 30 במרץ 2021
אני האחרון שיבוא ויגיד למישהי או מישהו שהוא מחרטט לגבי מין. אם פינדום מדליק אתכן סלאמתק.
כן אבל יש בקיק הספציפי הזה יותר הרבה יותר ניצול באופן יחסי מבמקומות אחרים בבדסמ, לפחות בפמדום, וכן זו פרקטיקה שמפלרטטת עם זנות. ככה זה כשמערבים כסף עם אהבה.
טלי35​(שולטת)
הרבה יותר ניצול?

לפרק מישהו במכות אפילו שהוא לא מזוכיסט?
להכאיב למישהו, נפשית, עד שהוא מזיל דמעה רק כי זה מעלה חיוך על פניך?
לגרום לגבר שלא נמשך לגברים למצוץ או להחדר על ידי גבר אחר?

זו עוד פרקטיקה. מסוכנת לא פחות מלחנוק אבל גם לא יותר.
כסף הוא טאבו וזה יושב לנו על מקומות רגשיים והתנגדויות.
זה לא ממקם אותו קרוב לזנות או אפילו על אותה סקאלה.
נחשצפע​(שולטת)
נחשצפע​(שולטת) • 30 במרץ 2021
כמו בכל תחום בדסם גם בפינדום דרוש אימון הסכמה הדדית והיכרות .
זה ממש לא קרוב לזנות כי שני הצדדים נהנים בו ומסכימים על גבולות
''''''''''
'''''''''' • 30 במרץ 2021
איפה מפרקים במכות מישהו שהוא לא מזוכיסט?
פורסד בי זה בדרך כלל לא פורסד בכלל.
אף אחד לא עושה דברים *רק* כדי לרצות את השולטת. ואם כן, זה ישר צריך להדליק נורה אדומה.

הבעיה מתחילה כשאין שקיפות בתיאום הציפיות.
למשל, נשלט משתף פעולה עם פינדום כי הוא חושב שזה יוביל אותו למחוזות אחרים שבהם הוא חפץ. מנגד, יש אישה, לעיתים מודעת למה שעובר לאותו נשלט בראש, אבל מוכנה לזרום כי זה משחק לטובתה.
כנ"ל לגבי נהגים, עבדי נקיון וכו'.

בקיצור, שאנשים יהיו כבר בוגרים ויגידו מה הם רוצים ואז כולם יהיו מרוצים. יצא לי חרוז.
prince10cm
prince10cm • 30 במרץ 2021
לא קוראים לזה פשוט נישואים?
טלי35​(שולטת)
"איפה מפרקים במכות מישהו שהוא לא מזוכיסט?
פורסד בי זה בדרך כלל לא פורסד בכלל"

כל אחד וניסיון החיים הבדסמי שלו.

אני מכירה אישית נשלטים (יותר מאחד) שאינם מזוכיסטים ובחרו להעניק כאב לשולטת סדיסטית. רק כי היא רצתה.

ואני לא יודעת על אחרות אבל בוודאות הפורסד בי ש*אני עשיתי* היה פורסד. ככה פשוט.

בקיצור? שכל אחד יעשה מה שטוב לו ודי לשפוט ו/ או לעשות דה-לגיטימציה לפרקטיקות שהן לגיטימיות לא פחות מפרקטיקות אחרות.
כל מה שצריך זה שיח מקדים והסכמה משותפת.
''''''''''
'''''''''' • 30 במרץ 2021
"אני מכירה אישית נשלטים (יותר מאחד) שאינם מזוכיסטים ובחרו להעניק כאב לשולטת סדיסטית. רק כי היא רצתה"

הם בחרו להעניק? או היא ביקשה והם הסכימו כי ידעו שאם יעשו x זה יכול להוביל בסוף ל-y?

אז בפינדום, נהגים, עבדי ניקיון, בדרך כלל לא יקרה ה-y המיוחל.
Caylin​(שולטת)
Caylin​(שולטת) • 30 במרץ 2021
שנאוצר כתב/ה:
אני האחרון שיבוא ויגיד למישהי או מישהו שהוא מחרטט לגבי מין. אם פינדום מדליק אתכן סלאמתק.
כן אבל יש בקיק הספציפי הזה יותר הרבה יותר ניצול באופן יחסי מבמקומות אחרים בבדסמ, לפחות בפמדום, וכן זו פרקטיקה שמפלרטטת עם זנות. ככה זה כשמערבים כסף עם אהבה.

תעשו לי טובה, בטח רבע מכל עקרים מכל מכות הביצים שחטפתם. מנזק פיזי לא אכפת לכם כמו מנזק כלכלי? מההשלכות של שליטה מנטלית (או ההשפעה של פמדום על החיים שלכם) לא אכפת לכם, אבל מזו של שליטה כלכלית כן? לניצול מהצד של הנשלט במסגרת פמדום ונילי אתם לא מתייחסים, אבל כשמדובר בכסף זה צורם כי האישה בסיטואציה היא זו שכביכול גורפת את הרווחים כלכליים בסיטואציה?

אתם צבועים בטירוף. תתעוררו.