צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

פינדום ירוק

Caylin​(שולטת)
לפני 3 שנים • 30 במרץ 2021
Caylin​(שולטת) • 30 במרץ 2021
מה ההבדל בין מסאז׳ לזנות? הרי אתה מקבל פורקן פיזי, שבעיניי לפחות, משתווה לעונג פורקן מיני.
הכל זנות. לקום בבוקר לעבודה תמורת שכר מינימום (וגם לא מינימום) זו זנות. לשים חזיית פוש אפ ולזייף חיוך בשביל שהלקוח הסוטה שאת מגישה לו בירה בבר כל יום שני יתן לך 20 שח טיפ ולא שנקל זו זנות. להביא ילדים לעולם זה שידול לזנות. כולנו זונות כי כולנו עושים דברים שלא היינו עושים לולא היינו מקבלים עליו תשלום או תגמול רגשי כזה או אחר.
עם זאת אענה לשאלתך ואגיד שמה שמפריד בין זונה לשולטת כלכלית, היא שאינך משלם על אקט, או על פרק זמן מוגבל למטרות סיפוק אישיות בלבד - אתה *נכנע*, רק בצורה כלכלית ויוצר סימביוזה.
כמו שיש גברים שאוהבים להעניק מעצמם פיזית - יש את אלו שאוהבים לקום בבוקר ליום עבודה בידיעה שהכסף הזה יהווה שימוש טוב יותר בכיסה של המלכה.
שנאוצר​(נשלט)
שנאוצר​(נשלט) • 30 במרץ 2021
לדעתי באמת ההבדל כמו שצפע כתבה נמצא במקום של ההנאה. אם שני הצדדים נהנים מכך זו לא זנות. פשוט מאיך שהדברים נראים ומעדיויות שקראתי פה ושם במהלך חיי, הרבה פינדומיות עושות את זה כי זה נוח כלכלית, למרות שזה לא בהכרח הקטע שלהן.

גם מה בכלל אגיד על זונה ונילית רגילה שעושה את זה מתוך בחירה והעצמה אישית. יש גם כאלו, וקשה לי לומר שהן לא זונות.
hrgiger
hrgiger • 30 במרץ 2021
אני אישית כן מפרקת במכות לא מזוכיסטיות.ים. למעשה, מתוך 6 שהיו שלי רק ל-2 היו נטיות מזוכיסטיות.
למה? כי הן.ם רצו לתת לי את זה.
למה? כי ככה נראית כניעה, כשזה מולי.

ובקשר לפינדום, בעיני לבוא ולהגיד שזה בהכרח ניצול מקטין את הנשלטים.ות. יש שם בחירה, יש מודעות ויש שימוש הדדי. ניצול זה כשיש מניפולציה והבטחות שווא, אם יש שקיפות ו"חוזה" של אופי הקשר אני לא רואה בזה ניצול.
האקסלי​(נשלט)
האקסלי​(נשלט) • 30 במרץ 2021
בואו שנייה נשים בצד את הנושא של פימדום, בדסם, וכל זה, ולרגע אחד נדבר רק על מערכות יחסים.
גבר ואישה בוחרים זה את זו. יש להם את העניינים שלהם וההבנות שלהם. שניהם אוהבים זה את זו וכל אחד מעניק ומקבל משהו.
הגבר אוהב להעניק לאהובת ליבו, והיא אוהבת לקבל, והם ביחד.

עכשיו, אותה סיטואציה, רק שהאישה לא באמת אוהבת אותו אלא מנצלת ולוקחת והורסת וכותשת ובורחת עם הכסף.

שתי הסיטואציות זהות? התוצאה זהה? רמת המוסריות של כל הנפשות הפועלות זהה?

אף גבר לא צריך להרוס אישה. אף אישה לא צריכה להרוס גבר. ואם אדם הרסני משתמש במערכת יחסים ונילית או מערכת יחסים בדסמית כצבעי הסוואה, כדי שיהיה קשה לראות את ההרס, זה עדיין הרס.
hrgiger
hrgiger • 30 במרץ 2021
אבל למה בהכרח יש הרסנות? ומי קם בורח עם הכסף?
Caylin​(שולטת)
Caylin​(שולטת) • 30 במרץ 2021
האקסלי כתב/ה:
בואו שנייה נשים בצד את הנושא של פימדום, בדסם, וכל זה, ולרגע אחד נדבר רק על מערכות יחסים.
גבר ואישה בוחרים זה את זו. יש להם את העניינים שלהם וההבנות שלהם. שניהם אוהבים זה את זו וכל אחד מעניק ומקבל משהו.
הגבר אוהב להעניק לאהובת ליבו, והיא אוהבת לקבל, והם ביחד.

עכשיו, אותה סיטואציה, רק שהאישה לא באמת אוהבת אותו אלא מנצלת ולוקחת והורסת וכותשת ובורחת עם הכסף.

שתי הסיטואציות זהות? התוצאה זהה? רמת המוסריות של כל הנפשות הפועלות זהה?

אף גבר לא צריך להרוס אישה. אף אישה לא צריכה להרוס גבר. ואם אדם הרסני משתמש במערכת יחסים ונילית או מערכת יחסים בדסמית כצבעי הסוואה, כדי שיהיה קשה לראות את ההרס, זה עדיין הרס.

אני יכולה להגיד לך בבטחון מלא שרמסתי שברתי וברחתי ליותר אקסים מאשר נשלטים כלכליים.
זוגיות, במרבית הפעמים, מתגלות כהרסניות ברמה כזו או אחרת.
מערכות יחסים מכל סוג שהן מצריכה שני אנשים שיודעים מה הם רוצים, ומקיימים שקיפות מלאה במטרה לגרום למשהו לעבוד.

אם אתה אדם רעיל, אתה תישא את הרעל שלך לכל אשר תלך.
exquisite
exquisite • 30 במרץ 2021
יש הרסנות משום שמדובר במשחק מסוכן מה שנקרא - consensual non consent
בו השחקנים לא מספיק זהירים , מתקשרים ובעלי ניסיון לרמה כזו מתקדמת ופוטנציאל הנזק הוא גבוה .
בייחוד שמדובר בייצר (כלכלי או מיני )
hrgiger
hrgiger • 30 במרץ 2021
בטח שיש זהירות ואחריות.
מי שתחתי זהיר ואם לא, אני שם לשמור עליו.ה.
גם כשאני "מתעללת".
האקסלי​(נשלט)
האקסלי​(נשלט) • 30 במרץ 2021
קודם כל, בנוגע לשאלה ששאלו על אנשים שהתרוששו, ולמי זה קרה, אז אני הזכרתי את זה בגלל שמי שפתח את השרשור מזכיר מקרה כזה.
לא מכיר פרטים של מקרים כאילו בפינדום או מחוץ לפינדום, או כמה שזה נפוץ או לא. הנקודה שלי הייתה שאדם שמוצא עצמו מרושש וזוגתו עוזבת אותו עם כל הכסף, זזה לא אדם שקורה משהו שהוא ייחל לו או אדם שמממש את הקיק או את הגירוי או מה שלא יהיה.
אם בן זוגכם לוקח לכם את כל הכסף, זה לא משנה אם הוא שולט, נשלט, מתחלף, או ונילי. זה בוודאות לא מה שרציתם. נכון או לא? תקנו אותי אם אני מפספס משהו.

בכל הנוגע לניצול, מישהו הזכיר את העובדה שמדובר בבגירים. אדם שחגג יום הולדת שמונה עשרה לא הופך במטה קסם לאדם שאי אפשר לנצל יותר. קורבנות לניצול, בתוך זוגיות או מחוץ לזוגיות, אינם כוללים רק אנשים צעירים.

בכל הנוגע להערות על נזק פיזי מול נזק כלכלי, אני לא שם את זה מול זה.
יצא לי לקרוא כאן בשנה האחרונה פוסטים של גברים ושל נשים על אנשים שניצלו אותם, ובכל המקרים זה לא היה בסדר. אני לא אגיד לקורבן של ניצול מקטגוריה א' שהכל סבבה בגלל שלפחות הוא לא נפל קורבן לניצול מקטגוריה ב'.
יש הרבה דרכים לפגוע בחפים מפשע. בואו נחליט שלא נגרום לאנשים אחרים נזק פיזי בלתי הפיך, וגם לא נשרוף לו את הבית, וגם לא נגנוב לו את הרכב, וגם לא נרוקן לו את חשבון הבנק, סבבה? ואם עשיתם למישהו רק אחד מארבעת הדברים הללו לקורבן חף מפשע, אז אתם לא אנשים טובים ואף אחד אינו צבוע על זה שהוא מבקר אתכם.

בנוגע להרסנות, ברור שאני לא אומר שכל אינטראקציה בהסכמה ובאחריות לגבי האדם השני היא הרסנית. אחרת לא הייתי פה. לא כל ביקורת על ניצול היא ביקורת על בדסם.
אני בעד בדסם. אני בעד וניל. אני בעד הכל. זה לא נותן רישיון לניצול.
hrgiger
hrgiger • 30 במרץ 2021
עם הסיפא אני יותר ממסכימה. זה אכן לא נותן רשיון לניצול.