שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

פינדום ירוק

תפוח אדמה חרוך​(נשלט)
לפני 3 שנים • 1 באפר׳ 2021
בכוח המוח כתב/ה:
אני תוהה-
איך אתה יודע שזה שונה מרוב מה שאחרים חווים? אולי זה רק בגלל איך שהפנטזיה מוגדרת, אבל בסופו של דבר, הצרכים הרגשיים והאנושיים מייצרים קשר שהוא שונה מהפנטזיה המנוכרת?

אולי, אבל אני מעדיף לא להסיט את הדיון - שהוא מה נשים מוצאות בפינדום.
גם מרי ג''ין - אני מקבל לחלוטין. הייתי מוחק את הפסקה האחרונה שלי. אג'נדה אישית שלי על עבודת מין. לא רלוונטית.
בכוח המוח{Aion}
בכוח המוח{Aion} • 1 באפר׳ 2021
הדיון הוא לא על מה נשים מוצאות בפינדום, אבל אפילו אם כן, ממילא מה שהן מוצאות, נוגע למה שגברים מוצאים בפינדום. אבל בוא לא נסיט את הפנטזיה לאף מקום, ולא ננסה לחבל בה. (:
Rest​(שולטת)
Rest​(שולטת) • 1 באפר׳ 2021
בכוח, פחות נוח פה, אבל אפשר לנסות.
יאללה, תשאלו.

נענה לזה יחד איתה/ו...
בכוח המוח{Aion}
תפוח אדמה חרוך כתב/ה:
האם כל רצונות ומאוויים של נשים היא פנטזיה בעינייך?

האמת היא שהדיון בנינו הוא שיח חרשים ממש, אז אני מעדיפה לוותר.
בכוח המוח{Aion}
Rest כתב/ה:
בכוח, פחות נוח פה, אבל אפשר לנסות.
יאללה, תשאלו.

נענה לזה יחד איתה/ו...

היי (:
השאלות הן השאלות ששאלתי קודם לכן, אבל אני אוסיף קצת, וכל אחד יענה מנקודת מבטו. רק לשם ההגדרה אני אגדיר את זה כמנצל ומנוצל.

אני באופן אישי, אשמח לשמוע איך זה באמת קורה ומרגיש בתוך מערכת יחסים כזו:
איך זה עובד, מה היא מערכת היחסים שנוצרת בין המנצלת למנוצל?
האם תמיד מתקיימת מערכת יחסים, או שלפעמים אלמנט הניצול הוא המרכזי?

האם את יכולה לנצל מנוצל שלא מושך אותך מינית ורגשית? האם עצם הניצול מרגש אותך מינית?

אם היה מדובר מבחינתך בכסף מונופול, זאת אומרת, המנוצל היה נותן כסף אמיתי, אבל כשהוא היה מועבר אליך, לא יכולת לעדות בו כל שימוש, עדיין היית מוצאת עניין לנצל אותו?

אם זה לא במסגרת קשר שליטה, האם אתם משוחחים? צוחקים? נבנה עם הזמן קשר מסויים? יש שם אלמנטים של הערצה? ואם כן, מהם האלמנטים שעל פיהם המנוצל בוחר במנצלת מסוימת על פני אחרות?

זה משנה למנוצל אם הוא מוצא חן בעיני המנצלת בהיבטים אחרים שלא קשורים לכסף? מנוצל נדלק על המנצלת במובן הזה שיבחר לו מנצלת אחת וישמור לה אמונים?

באילו סכומים מדובר? הכסף הוא באמת המניע היחיד במערכת יחסים כזו? איך מתבצעת הדרישה, ובהתאם למה? האם את חשה שהמנוצל מקבל ממך תמורה כלשהי מעבר לנרטיב האישי של תחושת ההשפלה?

איך המנצלת בודקת שהמנוצל לא ניזוק באופן משמעותי מבחינה כלכלית?
האם זה פמיניסטי בעיניך? מה מקור ההנאה? יש לך אג’נדה מאחורי ההתנהגות הזו?
Rest​(שולטת)
ארוך... icon_smile.gif
אענה כשאהיה מול מחשב...
enigama​(שולטת)
enigama​(שולטת) • 1 באפר׳ 2021
נשלטים פיננסים חווים את התסכול באופן הכי מובהק.
מהצד האחד יש נקבה, לרוב, שכל מה שהיא רוצה זה להרוויח כסף, מהצד השני יש גבר, שכל מה שהוא רוצה זה משהו שהוא הרבה יותר מתשלום. הוא מחפש את ההבנה של האקט הסימבולי הזה. ורוצה להאמין- שהשולטת באמת ובמודע מבינה את המשמעות הנפשית העמוקה שהוא חווה לנוכח הניצול הכספי שלו כשבפועל, מה שקורה הוא נתק. היא לא מתעניינת בו כאדם - והוא חושב שהיא מבינה אותו ומתעניינת בניצול שלו וכתוצאה מכך משלם. טרגי.
מה שיותר טרגי הוא שלמרות הדיסוננס בין הרצון של המנוצל למנצל- עצם קיומו של הניגוד (בין ההבנה שלו לאי הבנה שלה) מעביר איזשהו מימד של ניצול- אבל לא זה שהנשלט הפיננסי מייחל לו, ובגלל הניצול ה"מזויף"- יותר קל לנשלט הפיננסי להאמין, ולספר לעצמו, שהוא נוצל כמו שהוא חולם, ולחזור למעגל ההיזון הזה.
Rest​(שולטת)
אז.... התשובה הראשונה היא שלו, בין הכוכביות, שלי. אם אין בין הכוכביות, כתבנו ביחד/הסכמנו.

איך זה עובד, מה היא מערכת היחסים שנוצרת בין המנצלת למנוצל?
שאלה בעייתית. זה כמו לשאול איך עובד ספנקינג, או פוט פטיש. מערכת היחסים יכולה להיות מאוד מגוונת, בין קשר שהוא כמעט FLR, לבין קשר של ניצול טהור. יש קשרים שמכילים גם היבטי שליטה (ברמות שונות), ויש שלא. יש קשרים עם אהבה וחיבה, ויש שלא. אי אפשר לענות לכל אדם על השאלה הזו.

האם תמיד מתקיימת מערכת יחסים, או שלפעמים אלמנט הניצול הוא המרכזי?
כמו בשאלה הקודמת. לפעמים ולפעמים. וגם אני הייתי במערכות משני הסוגים, בתקופות שונות ובעוצמות שונות.

האם את יכולה לנצל מנוצל שלא מושך אותך מינית ורגשית? האם עצם הניצול מרגש אותך מינית?
לחלוטין כן. לשתי השאלות. שנינו ענינו בפה מלא. שוב, תלוי מה בדיוק מחפשים שני הצדדים. וכן, זה נוצא על ידי שני הצדדים.

אם היה מדובר מבחינתך בכסף מונופול, זאת אומרת, המנוצל היה נותן כסף אמיתי, אבל כשהוא היה מועבר אליך, לא יכולת לעדות בו כל שימוש, עדיין היית מוצאת עניין לנצל אותו?
צריך לחלק בין שתי מטרות. שיש בפינדום (יש יותר, אבל לעניין כאן).
1. הצורך לנצל/להשפיל. כסף זה לחלוטין יכול להיות כסף מונופול.
*אני אוסיף שהייתי בקשר פינדום, ובשלב כלשהו החלטתי שיש צורך להתחיל לחסוך (בצד הנשלט), ולכן התחלתי הוראת קבע מחשבונו של הנשלט לחיסכון (שלו, אבל בשליטה ופיקוח שלי). הייתה בזה הנאה מסויימת, ועדיין היתה הגבלה לא מועטה שלו.
באותה מידה, יש פינדום שאינו ממוקד בלקיחה, אלא בשליטה בהוצאות, וכסף כלל לא מחליף ידים*
2. הצורך לפנק/להתפנק. זה דורש כסף אמיתי כמובן, או דאגה אחרת.
בנוש|\|שא הזה גם אפשר לחלק בין האם העניין הוא עצם ההעברה או הסכום, או למשל, במקרה של נשלט מאוד עשיר, האם העניין הוא לקחת כסף לפינוק השולט/ת, גם אם מדובר בסכום קטן, או שהעניין הוא לקחת לנשלט, ואז הסכום ישתנה.

אם זה לא במסגרת קשר שליטה, האם אתם משוחחים? צוחקים? נבנה עם הזמן קשר מסויים? יש שם אלמנטים של הערצה? ואם כן, מהם האלמנטים שעל פיהם המנוצל בוחר במנצלת מסוימת על פני אחרות?
שוב, מאוד תלוי בקשר הספציפי. כל אחד ומה שטוב לו.

זה משנה למנוצל אם הוא מוצא חן בעיני המנצלת בהיבטים אחרים שלא קשורים לכסף? מנוצל נדלק על המנצלת במובן הזה שיבחר לו מנצלת אחת וישמור לה אמונים?
אני מרגיש כמו תקליט שבור... אבל... יש ויש.

באילו סכומים מדובר? הכסף הוא באמת המניע היחיד במערכת יחסים כזו? איך מתבצעת הדרישה, ובהתאם למה? האם את חשה שהמנוצל מקבל ממך תמורה כלשהי מעבר לנרטיב האישי של תחושת ההשפלה?
תלוי מאוד, בין עשרות בודוות, לאלפים. הכסף יכול להיות היחיד, לא חייב להיות.
הדרישה... כל אחד ומה שנוח לו. בין אם פנים אל פנים, ובין אם פשוט בדרישה בביט.
*כן, אבל צריך לדעת להתאים את זה לנשלט הספציפי*

איך המנצלת בודקת שהמנוצל לא ניזוק באופן משמעותי מבחינה כלכלית?
אז... כשREST ואני התחלנו לעלות במדרגות, היא דרשה לראות פרטים כלכליים מסויימים עלי. ועדיין, מבצעת בקרות למצבי הכלכלי.
אין לי אישור להשתמש בכל כסף שהוא אליה, והיא יכולה להחליט לעצור את הקשר, או להאט.

האם זה פמיניסטי בעיניך? מה מקור ההנאה? יש לך אג’נדה מאחורי ההתנהגות הזו?
*אני חושבת שלהיות שפחה זה פמיניסטי. פמיניזם בעיני ממוקד בשוויון. יש לי את הזכות והיכולת לעשות כרצוני בכל שלב. אני לא שולטת מול משהו. אני לא שולחת תמונות בתמורה וכו', אני לא זונה. אני חופשיה לעשות כרצוני.
כל זמן שאני עושה את זה כי אני רוצה, כן.

ההנאה, יכולה להיות מהקשר, יכולה להיות מההשפלה והניצול, או מהפינוק שלי. אני בעיקר נהנית מתחושת הכוח, אבל לא רק.

יש לי את אותה אג'נדה כמו כשהשפחה לא עשתה לי לק טוב, והיא נענשת. אני נהנית*

1. השתדלנו לענות ברור, בחלק מהמקרים לא היה המון מה להרחיב, בלי לכתוב מגילה, אז התמקדנו בעיקר. מוזמנים לשאול שאלות המשך פה ובפרטי, עכשיו ובעתיד.
2. הרבה אנשים בקהילה רואים פינדום כמשהו מאוד שטוח, בדיוק כמו שונילים רואים אותנו (בדסמ זה שאתה מכאיב לה ואז סקס?) וכמו שאנחנו רואים פטישים שלא בדיוק מושכים אותנו (*אני בטוחה שיש המון וריאנטים של AgePlay, אבל זה לא מושך אותי, ועבורי, שטוח*). לא כולם צריכים להמשך, אבל משתדלים לשמור על ראש פתוח.