שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

המצב בשוק הסקס (הסטרייט) של ימינו - מתוך נעליו של אינסל

האקסלי​(נשלט)
לפני 3 שנים • 8 באפר׳ 2021
האקסלי​(נשלט) • 8 באפר׳ 2021
בכוח המוח כתב/ה:
אני מסכימה שמתקיימים שינויים משמעותיים ביחסי הכוחות, אבל שהפתרונות שמרניים מדי.
פתרון יצירתי אחד שגברים יכולים לנסות, כדי לקבל אישה איכותית יותר ממה שהם יכולים לקבל ברגיל, זה להסתפק ב״חלק״ מאישה, באמת. להתחיל לחשוב ברצינות על לחיות בהרמון של כמה גברים עם אישה אחת, מה שיקל גם על סיפוקה של אותה אישה מהרבה בחינות, וגם לקבל אישה אטרקטיבית יותר. גם מבחינה כלכלית, יחידת משפחה כזו היא אופטימלית: יותר משכורות, יותר משכורות גבוהות, מעט צאצאים שאותם מגדלים כולם, הרבה הורים. זו אפשרות שצריכה להבחן ברצינות, בעיקר מול נשים אטרקטיביות שיכולות להתחיל בשינוי הגישה הקיימת. פעם היה צורך לפזר זרע ולהרבות ילדים, ואז גברים אטרקטיביים החזיקו מספר נשים. אבל היום זה הפוך, צריך למצוא פתרון גם לריבוי ילודה, ועדיין למצוא דרך לספק את הרצון בהורות.

אני אישית מאוד בעד. גם אם לא מדובר בהבאת ילדים לעולם, אלא סתם כי זה מפנק, מעשיר וכיף לכולם.
אני באמת חושבת שאי אפשר להסתפק בפתרונות שמרניים בתקופה של שינויים כל כך משמעותיים, כי קיימים שדות שלמים של פתרונות מתחת לפני השטח שאפילו לא נבחנים.

אנשים כבר בודקים את הרעיונות האילו. אבל מה קורה אז? יצא לי לשמוע סטטיסטיקה (שאני לא זוכר את המספרים שלה בעל פה) על כך שהסיכויים לניצול ילדים גדלים כשגר בבית מישהו זר שאינו קרוב של הילד. תחשבו על ילד קטן שחי לו בבית עם אמא ואבא ואבא ואבא ואבא. אז כן, יכול להיות ילד שחי עם אמא ואבא פסיכופתים, ואחד שחי עם שבעה אבות קדושים, אבל אני מדבר על הסיכויים.
היה מקרה שסוקר בהתחלה בתור משהו צהובון חמודון כזה, על אישה שחיה באידיליה עם ארבעה גברים, ואיזה מקסים זה ונחמד זה האידיליה הזו, וכמה שבועות או חודשים אח"כ אחד מהגברים נעצר.
אני יכול לחפש ולמצוא לך את הקישורים לסיפור הזה מאוחר יותר.

אני מצטער אבל אני בעד פתרונות שמרניים. לא כי ישו אמר לי ולא כי אני חושב שמתירנות היא מהשטן, אלא כי יש דברים שעובדים ויש דברים שהורסים.
אני יכול לפתוח את עצמי לדברים חדשים, אבל צריך ממש להיזהר, בייחוד כשמדובר על דברים שלא ישפיעו רק על החיים שלנו, אלא על החיים של חסרי ישע.
צר לי להיות האישה המעצבנת ממשפחת סימפסון, אבל כן, זה חשוב.
בכוח המוח{Aion}
בכוח המוח{Aion} • 8 באפר׳ 2021
אז אתה בעצם אומר שאסור לאשר אימוץ כי אם לא מדובר בהורות ביולוגית, לא מדובר בהורות? ברעיון שלהלן, כולם מגדלים את הילדים כאילו היו שלהם, מבלי לבדוק אפילו, של מי הילדים מבחינה ביולוגית. אפשרות נוספת היא להביא ילד לעולם עם כל אחד מהגברים, ולגדלם יחד.

אתה לא מסכים שהתעללות בחסר ישע, או התעללות מינית בקטין קורות גם במסגרת משפחה ביולוגית, ואין לך הדרך לדעת מה הסטטיסטיקה אומרת בנדון, ביחס להורות אלטרנטיבית?

ונניח שיהיה פתרון לעניין הזה, נניח עקב טכנולוגיה מפותחת, היית מאמץ את הרעיון?
pinkdomme​(שולטת)
pinkdomme​(שולטת) • 8 באפר׳ 2021
פוסט עצוב מאוד, אבל לפחות אתה חושף לנשים פה מי אתה באמת מאחורי הפרופיל:
מקווה שכולן יידעו להיזהר ממי שלא חושש להצהיר על עצמו מול כולם שהוא דוגל בשנאת נשים.

ממליצה לקרוא יותר כאן (אנגלית, קטע מתוך זה בתחתית הפוסט שלי): https://en.wikipedia.org/wiki/Incel

מתוך מידע בעברית:

אינסלים זו קבוצת שנאה של גברים (הטרוסקסואלים כמובן) שלא מקיימים יחסי מין ולא בגלל שהם לא רוצים.
משם נגזר שמם באנגלית- מתנזרים שלא מרצון.

את מי הם שונאים?
נכון, נשים.
מכון SPLC, גוף העוקב אחר ארגוני שנאה בארצות הברית, מגדיר את קהילת האינסלים כחלק מ"עולם של עליונות גברית ברשת".
הארגון הוסיף את האינסלים לרשימת קבוצות השנאה.
האינסלים משפילים ופועלים לדה הומניזציה של נשים, ולעיתים קרובות קוראים לאלימות פיזית ומינית נגדן. הם מאשימים נשים בשטחיות ובמשיכה מינית למראה ספציפי של גברים.

האינסלים מדברים על שינוי חקיקה לטובת הגברים בהורדת גיל ההסכמה (כן, כן, הם רוצים שגיל ההסכמה יהיה 12🤮) שינוי חקיקה בכל מה שקשור לאונס ומציאת הקלות "למין הגברי".
למשל, דיק פיק לא תיחשב עבירה,
"קפאתי" לא יהיה טיעון מקובל,
אישה שנכנסת לבית של גבר לא תוכל לטעון שנאנסה וכו'.

Incels (/ˈɪnsɛlz/ IN-selz), a portmanteau of "involuntary celibates", are members of an online subculture who define themselves as unable to find a romantic or sexual partner despite desiring one.[1][2][3] Discussions in incel forums are often characterized by resentment, misogyny, misanthropy, self-pity and self-loathing, racism, a sense of entitlement to sex, and the endorsement of violence against sexually active people.[14] The American nonprofit Southern Poverty Law Center (SPLC) described the subculture as "part of the online male supremacist ecosystem" that is included in their list of hate groups.[15][16] Incels are mostly male and heterosexual,[10][12][17] and many sources report that incels are predominantly white.[18][19][20][21] Estimates of the overall size of the subculture vary greatly, ranging from thousands to hundreds of thousands.[22][23]

At least six mass murders, resulting in a total of 44 deaths, have been committed since 2014 by men who have either self-identified as incels or who had mentioned incel-related names and writings in their private writings or Internet postings. Incel communities have been criticized by researchers and the media for being misogynistic, encouraging violence, spreading extremist views, and radicalizing their members.[2][24][25][20] Beginning in 2018, the incel ideology has increasingly been described as a terrorism threat, and a February 2020 attack in Toronto, Canada became the first instance of allegedly incel-related violence to be prosecuted as an act of terrorism.[20][26][27][28]
האקסלי​(נשלט)
האקסלי​(נשלט) • 8 באפר׳ 2021
בכוח המוח כתב/ה:
אז אתה בעצם אומר שאסור לאשר אימוץ כי אם לא מדובר בהורות ביולוגית, לא מדובר בהורות? ברעיון שלהלן, כולם מגדלים את הילדים כאילו היו שלהם, מבלי לבדוק אפילו, של מי הילדים מבחינה ביולוגית. אפשרות נוספת היא להביא ילד לעולם עם כל אחד מהגברים, ולגדלם יחד.

אתה לא מסכים שהתעללות בחסר ישע, או התעללות מינית בקטין קורות גם במסגרת משפחה ביולוגית, ואין לך הדרך לדעת מה הסטטיסטיקה אומרת בנדון, ביחס להורות אלטרנטיבית?

ונניח שיהיה פתרון לעניין הזה, נניח עקב טכנולוגיה מפותחת, היית מאמץ את הרעיון?

אז ככה: קודם כל, אני לא משווה בין אימוץ לבין מצב של הרמון. ואני תומך נלהב ברעיון של אימוץ. אני פחות נלהב בכל הנוגע לאנשי קש.
יש הבדל בין אבא ואמא שמאמצים יחד ומגדלים יחד ילד, ומצב שבו ארבעה גברים חולקים ביניהם מישהי, שכל ערב עם אחד אחר, וכולם מנסים להתגבר על הקנאה, ועל הדרך גם ילד נקלע לסיטואציה המתוחה הזו, וחלק מהגברים, מה לעשות, לא מספיק בוגרים ונאורים כדי לראות בו

התעללות בקטין במסגרת משפחה ביולוגית..... את שואלת האם אני הוא האדם היחיד בעולם שמאמין שדבר כזה לא קורה? אז לא. יש קונצנזוס של מאה אחוז. לא תמצאי בן אדם שמחזיק בדעה הפוכה משלך, אז חבל לשאול. זה כמו לשאול האם לפי דעתי יש יותר משני מכשירי טלפון בעיר תל אביב. כן. יש. תמצאי בן אדם אחד שחושב אחרת.

בכל הנוגע לתכנון מאסיבי של "ילד אחד מכל אחד" או טכנולוגיה מפותחת (שתעשה מה? קוקטייל כמו בסרט התאומים?) זה נראה ממש כמו תכנון על וניסוי בבני אדם. שוב, תינוקות חסרי ישע. זה רק להוסיף עוד ילדים למצב נפיץ, ועדיין יש את הקנאה שכל הגברים מעמידים פנים שהם יכולים להתגבר עליה.

שוב אני אומר, כמו שאמרתי בתגובה הקודמת שלי, שברור לי שאפשר למצוא מקרה של זוג מונוגמי עם תינוק ושני ההורים הם פסיכופתים, וגם אפשר למצוא אנשים נחמדים שמחליטים לחיות באידיליה של שלישייה או סידור דומה לזה. השאלה שלי היא באיזה סידור יש יותר בעיות מהיסוד. וזה לאו דווקא הסידור המיושן.
זה שמשהו הוא טרנדי או פרוגרסיבי לא הופך אותו ליעיל או בריא.
וזה שאני לא מסכים איתך לא הופך אותי לטיפש או רשע. דברים אחרים הופכים אותי לטיפש ורשע.
עבד משועבד{עבד}
עבד משועבד{עבד} • 8 באפר׳ 2021
אין באמת דבר כזה אינסל.

זה רעיון מומצא ע"י אשה ,אולי פימניסטית קיצונית.
וגם לא יפה. מבחינים מיד שזאת חשיבה של אשה .

1. לא קיים דבר כזה שגבר יתנזר בעל כורחו.
מהסיבה הפשוטה . יש זונות .
וכל גבר יכול להיות עם אשה ,אם ירצה ומתי שירצה ,
לבחור ביופי שמתאים לו ולהגשים כל פנטזיה תמורת תשלום.
הוא גם יכול לשלם לאשה בהמון צורות שונות זה לא חייב להיות
בדרך של הכנסת היד לכיס ותשלום ישיר.
2. גבר שרוצה סקס יוצא לשטח לצוד אשה. לא ממש חשוב לו אם
עשר נשים סירבו לו או עשרים. מפני שהוא היוזם הוא צריך את זה
הוא מודע לזה שהוא מחפש רק סקס ושהאשה לא מעונינת ברק סקס.
סירוב זה לא הדבר שישבור אותו.
3. לגבר אין בעיה להיות עם כל אחת .אין סינון ואין עכבות .ולכן הסיכוי שהוא לא ימצא
ויאלץ להתנזר הוא מאוד מאוד קטן.
4. לכן הוא גם לא ישנא את המין הנשי.
5. גבר לא חושב על עצמו במושגים של יופי. גבר לא מעלה בדעתו שגבר אחר תפס אשה בזכות היופי.

מסקנה אשה המציאה את הרעיון הזה כדי להעביר מסר שאין הבדל בין גברים ונשים.
Zord​(מתחלף)
לפני 3 שנים • 9 באפר׳ 2021
Zord​(מתחלף) • 9 באפר׳ 2021
טוב הדיון הזה פופולרי יותר ממה שחשבתי שהוא יהיה.

אני אגיב פה לרוב מי ששאל אותי שאלה או ציטט.

צריך להדביק מחקרים לגיטימיים שמגבים כל טענה שרשמתי, ואני אסביר הכל. כי ביקשו פה.

יש גם אנליזות של מסה גדולה של טקסטים בקבוצות /עמודים ברשתות חברתיות שבהן נשים רושמות שחור על גבי לבן הרבה מהדברים שנאמרו.

אני לא אגיב למה שלא רשמתי אף פעם, יש פה מסקנות שנכתבו כאילו הן נרשמו על ידי אבל אלו דברים שלא רשמתי (לגבי יבוא נשים בתשלום נגיד).

אינסלים הם מאוד מדעיים, תמיד מחפשים גיבוי לכל תיאוריה או אבחנה, ככה שלא בעיה למצוא מידע לגיטימי שמגבה את רוב הטענות.
רוב הקהילות האלו הם של אמריקאים ואירופאים בשנות ה - 20, בוגרי תארים מדעיים (STEM), ככה שלטעון שהם טמבלים שלא יודעים מה זה מחקר מדעי זו שטות.

בינתיים, תתענגו לקרוא מה הרבה בחורות חושבות על כל גבר שהוא מתחת למטר 80, מעל 15% שומן גוף ועם קצת מפרצים:

https://funnyjunk.com/Ugly+guys+are+hated+by+women/funny-pictures/6060941/

יש מאות פוסטים כאלו ברשת, יש גם האשטאגים בטוויטר שמוקדשים לזה.

עכשיו נשלטים יקרים, בהתאם ליחס שרובכם חווים פה..יש מצב שככה ה"שולטות" רואות גם אותכם?

אני גם אשים פה תמונות מסך מקבוצות סגורות של נשים בלבד ברשתות חברתיות או אפליקציות מסרים, שהאינסלים הצליחו להסתנן אליהן איכשהו.
בגלל שהבחורות חושבות שאין אף גבר בקבוצה, הן מתבטאות באופן חופשי...ושמה באמת רואים את התיעוב.

דרך אגב, בפייסבוק יש קבוצות bdsm ישראליות, מדי פעם יש בחורה ששואלת אם כדאי לה לחפש גבר בכלוב. תדפדפו קצת תקראו.
התגובה הכי נפוצה שמה של נשים אחרות לאותה אישה היא: 'לא, כל הגברים השווים שמה תפוסים, מי שלא תפוס שם הוא אפס/ לוזר וכדומה'.
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
-neuromancer- כתב/ה:
מרי ג'יין, את שוב חוזרת לדבר על האינדיבידואל.
צר לי לבשר לך - תמיד יהיה אחוז של אנשים שיתקעו לבד. האחוז הזה עולה או יורד לאורך השנים.
אם האחוז הזה בעלייה, סימן שיש תופעה חברתית שגורמת לכך ולא תופעה אישית.
יש טענה שהתופעה החברתית היא פורנו ומשחקי מחשב שמפתים זכרים עוד בנעורים ומנוונים את היכולות שלהם. אין לי דרך לדעת אם זו הסיבה העיקרית,
אבל בואי נניח שזה נכון. זו טענה שאני לא חושב שלפמיניזם יש בעיה איתה,
אבל להגיד למישהו - איזה אפס, למה שיחקת במחשב וראית פורנו בגיל 12? איזה מטומטם.
זה קצת דבילי.

ולהגיד לו - צא לקרב בלי תחמושת, אם תתאמץ מספיק תמצא מישהי - זה גם לא אידיאלי.

אנשים שמוצאים את עצמם בצד הפחות מוצלח של העקומה, צריכים לעשות משהו מיוחד כדי לצאת מעמדת הנחיתות שלהם.
אם הם ינסו להתחרות כאילו הם הגבר הממוצע, הם מובילים את עצמם להיכשל שוב ושוב, ולשבור את עצמם.

עצה יכולה להיות - לך לפסיכולוג, לך תלמד בודהיזם, לך לעבוד במכירות, לך תתנדב בעמותה,לך תנסה אסטרטגיה יוצאת דופן להיכרות
(היה איזה מתמטיקאי שאשכרה בנה אלגוריתם מטורף שסרק וסינן אלפי פרופילי היכרויות בשבילו עד שמצא את ההתאמה המושלמת עבורו דרך חוק המספרים הגדולים).
אבל אל תיגש לעולם הדייטים כמו כולם, לפני שפתרת את הבעיה המהותית שעוצרת אותך.
ובגלל זה שווה להבין מה הבעיה המהותית הזו קודם, שכל הטיפים הרגילים לדייטינג מפספסים.

במה שונה העצה ללכת לפסיכולוג מהעצה להוריד ציפיות? לך תלמד בודהיזם זו עצה לאינדיווידואל, לא הצעה ברמת חברה.

לא בטוחה במה הטיפים הרגילים מפספסים בעיניך, כי הטיפים שחוזרים בכלוב הם לא "תהיה עצמך" אלא "תהיה מנומס ותרסן את המיזוגניה שלך". זה טיפ טוב.

העניין הוא שתופעות חברתיות לא ניתנות להפרדה מהאינדיווידואלים שחווים אותן;
אם תשווה למשל לתנועה הפמיניסטית - לדוגמה ברגע שנוצרה הבנה שהחברה מסלילה נשים לשנאה עצמית ואובססיביות ליופי - מייד נוצר שיח פנימי על שינוי המצב שכלל, לצד הביקורת החברתית, גם נכונות לעבודה עצמית. פמיניסטיות "קיצוניות" הרבה פעמים לוקחות על עצמן להנכיח במרחב הציבורי פרפורמנס לא קונבנציונלי כדי להחליש את המוסכמה החברתית (לדוגמה, לוותר על איפור). כלומר, מתוך הבנה שדרוש שינוי בחברה - האינדיווידואל מוביל את השינוי בכך שמשתנה בעצמו.
נוצרה הבנה שהצבא מפלה נשים בקבלה לתפקידים "יוקרתיים" - והנה צצו נשים שמוכנות להיאבק על זכותן לשרת ביחידה קרבית. ברם, לא בהמוניהן - ולכן העניין הזה לא מתקדם מהר, בניגוד לשיח הציבורי על תעשיית היופי שמגיע להישגים כמעט מידי שנה. כלומר, היכולת של התנועה לגרום לשינוי בעולם, נתמכת על ידי נכונות של חברות התנועה להשתנות בעצמן.
דוגמה שלא קשורה למגדר - צמחונות וטבעונות. אנשים שרוצים, מסיבה מוסרית, לבטל את תעשיית הבשר - מתחילים קודם כל בלוותר על צריכת בשר בעצמם. רבים יגחכו בבוז אל פעיל זכויות בע"ח נלהב שקורא להפסקת ההתעללות בתרנגולות לאלתר בעודו ממשיך לאכול עוף. צריכת הבשר בעולם ירדה בשנים האחרונות, כי הרבה אנשים במדינות עולם ראשון מחרימים את התעשיה. סטארטפים לפיתוח חלבון אכיל ללא הרג מקבלים מימון. ממשלות מעבירות חוקים להגנה על בע"ח. סתם דוגמה.

אז חזרה לפמיניזם: התנועה ביסודה נלחמת על זכויות של נשים. כלומר, זכותן של נשים לעשות דברים שהן רוצות לעשות. רוב הדברים האלה כרוכים בטרחה רבה: נלחמנו על הזכות לרכוש השכלה, הזכות להרוויח כסף ולהחזיק רכוש, הזכות לכהן בממשלות... אלה לא דברים שמוגשים על מגש של כסף לאף אחד. נלחמנו על הזכות לעבור בדלת, אך משעברנו בה - מצופה מאיתנו לשנס מותניים ולעמוד בתחרות.

הבון טון במרחבים פמיניסטיים הוא דוגמה אישית. כל הזמן לנסות ליישם את השינוי שאנו רוצות לראות בעולם.
אשה שתבוא לקבוצת פמיניסטיות ותדבר איתן על שעבוד גברים ועל לקבל את כל הזכויות בלי החובות ועל פגיעה במעמד הגברים כדי שנקבל שוויון בלי להתאמץ - לא תקבל מחיאות כפיים אלא שריקות בוז. זה לא רציני ככה. רוצות השכלה? לא להוריד את הרף אלא להצטיין. רוצות להשתתף בפוליטיקה? לא לבטל את הבחירות אלא להתאמץ ולהיבחר.

בקיצור - פמיניזם עובד כי פמיניסטיות עובדות. מתאמצות. משנות את עצמן. מקבלות את החובות עם הזכויות. לומדות היטב את החוקים, בין אם בשביל לשנות אותם או בשביל ללמוד לשחק ולהצליח.

אם התנועה הפמיניסטית הייתה מובלת על ידי נשים שרוצות לשבת בבית ולא לעשות כלום אלא רק לדרוש מגברים לחדול מכל האפליה - הדרישה אמנם מובנת, אבל לא נראה לי שבשיטה הזאת היינו מגיעות רחוק.

וזו הסיבה שאינסלים לא ישיגו כלום בתור תנועה חברתית: כי האינדיווידואלים שמרכיבים אותה לא מוכנים להשתנות בעצמם.

ועוד סיבה: יש בעיה עם החזון. לכל תנועה יש מטרה מוצהרת וחזון לגבי איך ייראה עולם אידאלי. ככל שהחזון הזה שואף למקסימום שביעות רצון למקסימום אנשים, יש לו סיכוי. תנועה שהחזון שלה הוא השפלת האחר, מן הסתם תיתקל בחומת התנגדות מטעם אותו האחר, ובצדק. וגם בהתנגדות של שאר הציבור, שנוטה לא לחבב תנועות שלא משפרות את איכות החיים שלו.

אז אני לגמרי איתך לגבי ביקורת חברתית והימנעות בשימוש בטיעון האחריות האישית כחזות הכל. אבל יש מציאות בשטח והנכונות לעבודה עצמית היא שיוצרת הבדל מהותי בין ביקורת חברתית לבין התקרבנות.

אני רוצה שגברים יתייחסו אלי בכבוד ולכן אני מתייחסת בכבוד לכל אדם מכל מגדר. האינסל (אינסל קש, לא אחד ספציפי פה) רוצה שנשים יתייחסו אליו בכבוד ולא מוכן להתייחס אליהן בכבוד בעצמו. זה לא יעבוד. סורי.
בוער מתשוקה
בוער מתשוקה • 9 באפר׳ 2021
Zord כתב/ה:

צריך להדביק מחקרים לגיטימיים שמגבים כל טענה שרשמתי, ואני אסביר הכל. כי ביקשו פה.

יש גם אנליזות של מסה גדולה של טקסטים בקבוצות /עמודים ברשתות חברתיות שבהן נשים רושמות שחור על גבי לבן הרבה מהדברים שנאמרו.

אני לא אגיב למה שלא רשמתי אף פעם, יש פה מסקנות שנכתבו כאילו הן נרשמו על ידי אבל אלו דברים שלא רשמתי (לגבי יבוא נשים בתשלום נגיד).

אינסלים הם מאוד מדעיים, תמיד מחפשים גיבוי לכל תיאוריה או אבחנה, ככה שלא בעיה למצוא מידע לגיטימי שמגבה את רוב הטענות.
רוב הקהילות האלו הם של אמריקאים ואירופאים בשנות ה - 20, בוגרי תארים מדעיים (STEM), ככה שלטעון שהם טמבלים שלא יודעים מה זה מחקר מדעי זו שטות.

בינתיים, תתענגו לקרוא מה הרבה בחורות חושבות על כל גבר שהוא מתחת למטר 80, מעל 15% שומן גוף ועם קצת מפרצים:

עכשיו נשלטים יקרים, בהתאם ליחס שרובכם חווים פה..יש מצב שככה ה"שולטות" רואות גם אותכם?

אני גם אשים פה תמונות מסך מקבוצות סגורות של נשים בלבד ברשתות חברתיות או אפליקציות מסרים, שהאינסלים הצליחו להסתנן אליהן איכשהו.
בגלל שהבחורות חושבות שאין אף גבר בקבוצה, הן מתבטאות באופן חופשי...ושמה באמת רואים את התיעוב.

דרך אגב, בפייסבוק יש קבוצות bdsm ישראליות, מדי פעם יש בחורה ששואלת אם כדאי לה לחפש גבר בכלוב. תדפדפו קצת תקראו.
התגובה הכי נפוצה שמה של נשים אחרות לאותה אישה היא: 'לא, כל הגברים השווים שמה תפוסים, מי שלא תפוס שם הוא אפס/ לוזר וכדומה'.

אם מחברים את הקצוות הללו, הרי שרוב האנשים לפחות בנסיבות התרבותיות הרלוונטיות של הדיון (העולם המערבי) מתקשים להימשך לאדם זר מהמין השני שאינו עונה על קריטריונים חיצוניים מועדפים, מעבר לסביר. אם נוסיף לבררנות הזאת את החשיפה הגדולה יותר של אנשים ליופי באמצעות הרשתות החברתיות, ושלל הדרכים לייפות תמונות שם, ניתן לשער שהאדם הממוצע נעשה שאפתן יותר להגשים את ה״חלום״ של לפרסם תמונות מרהיבות ברשתות החברתיות תחילה של בן/בת-זוג החדשים ובהמשך של הילדים הקטנים היפים שנולדו כתוצאה מהזיווג. ויש אולי גם דאגה שהצאצאים המיוחלים יהיו יפים, גבוהים וחתיכים, כי כך יהיה להם קל יותר בחיים...

לא שדורות קודמים (בעידן הפוסט-מודרני) לא שילבו יופי חיצוני בשיקולים שלהם, אבל יש מצב שהמגמה הזאת רק מתעצמת: בחיים העכשוויים לחלק גדול יותר מהאוכלוסיה יש תחביב של לדגמן מעל דפי האינסטוש את חייהם היפים, ואז אבוי לבן-הזוג המכוער שיהרוס את התמונות, או הילדים המכוערים שיוולדו בהמשך.
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
Zord כתב/ה:

כל כך מדעי, שהמצאת סטטיסטיקה על טרנסים שלא קיימים, והתעלמת ממסקנות של מאמר אחר מה מוביל לירידה בפעילות מינית, כולל התעלמת מזה שגם אצל נשים יש ירידה.
ועכשיו? שוב מדע הבלוג.
אתה בונה עולם פנטזיה מהבלוגים האלה ואז מאמין שזו המציאות. סבבה, תיהנה. אבל, אכפת לך להפסיק לנסות לשכנע את שאר העולם שזה אמיתי?