סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

המצב בשוק הסקס (הסטרייט) של ימינו - מתוך נעליו של אינסל

Lanya Colson
לפני 3 שנים • 11 באפר׳ 2021
Lanya Colson • 11 באפר׳ 2021
לא יודעת, נראה לי שאם פמיניסטיות בוחרות להיות רדיקליות וקולניות, זה העסק שלהן, לא?
starduskonfire
starduskonfire • 11 באפר׳ 2021
ניסיתי לחפש בוויקיפדיה את הערך "Toxic femininity"
הפלה וופלה, במקום ערך סדור ומנומק כמו שזכו לו הגברים הרעילים, הנשים המסכנות גם פה נחלו הפלייה בוטה ומזעזעת.
שום ערך ושום נעליי עקב שנקנו בהון, ננעלו פעם אחת, ואז מעלים אבק לצד ארון נעליים שלם עמוס לעייפה.
במקום זה מפנה הוויקיפדיה לאיזה ערך עלוב ומזלזל בשם "Internalized sexism"
הפטריארכיה הלבנה והמיזוגנית של וויקיפדיה בטח חושבת שנשים לא מוצלחות מספיק כדי להיות רעילות בזכות עצמן. SMH
starduskonfire
פרלין, הניחוש שלי שהכוונה הייתה לזה: https://www.apa.org/monitor/2019/01/ce-corner

שם מסבירים יפה כי:
"The main thrust of the subsequent research is that traditional masculinity—marked by stoicism, competitiveness, dominance and aggression—is, on the whole, harmful. Men socialized in this way are less likely to engage in healthy behaviors. For example, a 2011 study led by Kristen Springer, PhD, of Rutgers University, found that men with the strongest beliefs about masculinity were only half as likely as men with more moderate masculine beliefs to get preventive health care (Journal of Health and Social Behavior, Vol. 52, No. 2). And in 2007, researchers led by James Mahalik, PhD, of Boston College, found that the more men conformed to masculine norms, the more likely they were to consider as normal risky health behaviors such as heavy drinking, using tobacco and avoiding vegetables, and to engage in these risky behaviors themselves (Social Science and Medicine, Vol. 64, No. 11)"
"
Zord​(מתחלף)
Zord​(מתחלף) • 11 באפר׳ 2021
starduskonfire כתב/ה:
הפלה וופלה, במקום ערך סדור ומנומק כמו שזכו לו הגברים הרעילים, הנשים המסכנות גם פה נחלו הפלייה בוטה ומזעזעת.
שום ערך ושום נעליי עקב שנקנו בהון, ננעלו פעם אחת, ואז מעלים אבק לצד ארון נעליים שלם עמוס לעייפה.
הפטריארכיה הלבנה והמיזוגנית של וויקיפדיה בטח חושבת שנשים לא מוצלחות מספיק כדי להיות רעילות בזכות עצמן. SMH

יש סיכוי טוב שהיה ערך כזה אבל הן הורידו אותו (בטענה שזה יוביל לרצח או משהו כזה בטח)
Lanya Colson
Lanya Colson • 11 באפר׳ 2021
אולי במקום להתלונן על הפמיניסטיות הקולניות האלו, תתחילו ללמוד מהן?
תורידו גם אתם את הערך של toxic masculinity במקום להתבכיין בכלוב, מה הבעיה?
תגידו שזה מוביל לרצח, והופ טרללה, הבעיה נפתרה.
פרלין​(נשלטת){ש}
פרלין​(נשלטת){ש} • 11 באפר׳ 2021
starduskonfire כתב/ה:
פרלין, הניחוש שלי שהכוונה הייתה לזה: https://www.apa.org/monitor/2019/01/ce-corner

שם מסבירים יפה כי:
"The main thrust of the subsequent research is that traditional masculinity—marked by stoicism, competitiveness, dominance and aggression—is, on the whole, harmful. Men socialized in this way are less likely to engage in healthy behaviors. For example, a 2011 study led by Kristen Springer, PhD, of Rutgers University, found that men with the strongest beliefs about masculinity were only half as likely as men with more moderate masculine beliefs to get preventive health care (Journal of Health and Social Behavior, Vol. 52, No. 2). And in 2007, researchers led by James Mahalik, PhD, of Boston College, found that the more men conformed to masculine norms, the more likely they were to consider as normal risky health behaviors such as heavy drinking, using tobacco and avoiding vegetables, and to engage in these risky behaviors themselves (Social Science and Medicine, Vol. 64, No. 11)"
"

ומה רע בזה? אתה לא חושב שסוציאליזציה לאלימות, שתלטנות ותחרותיות היא בעייתית?
starduskonfire
לי שום דבר לא מפריע, אני סתם יושב ומגחך, אבל אם את רוצה להבין מה מפריע לאנשים אחרים בואי אני אעשה לך את זה בשפה שאת מבינה:

"The main thrust of the subsequent research is that traditional femininity —marked by emotional outbursts , non-competitiveness submissivness and pasivity —is, on the whole, harmful. Girls socialized in this way are less likely to engage in healthy behaviors. For example, a 2011 study led by Kristen Springer, PhD,..."

שמה לב איך יש פה נסיון לצרייר את הנשיות עצמה כמשהו שלילי?
פרלין​(נשלטת){ש}
פרלין​(נשלטת){ש} • 11 באפר׳ 2021
נשמע לי אחלה.
זאת אכן סוציאליזציה מזיקה. אני אכן משתדלת לחנך את בתי בצורה אחרת.

אבל היי! תודה שהסברת לי במילים שאני מבינה!
starduskonfire
כמו תמיד, שמחתי לעזור icon_smile.gif
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
starduskonfire כתב/ה:

תגיד, מי המציא את המונח גבריות רעילה? בטוח הפמיניסטיות, נכון? זה לא, במקרה, מונח שגברים יצרו, נכון? זה לא מונח שהתחיל מתנועה פילוסופית של גברים ורק אחר כך עבר למדעי החברה והרוח, נכון? באקדמיה, כמובן, רק הפמיניסטיות משתמשות בו, סוציולוגים ממין זכר לא מקדמים אותו, נכון?
אז, אם אתה מחכה שנשים יחליטו שהן פגומות, כמו שגברים החליטו כשהם טבעו את המונח "גבריות רעילה", כי גברים המציאו את הרעיון הזה, אז בהצלחה.
כמובן, אתה יכול לנסות באמת לקרוא את המחקרים ולנסות להבין למה קיים כזה מונח ומה ההשפעות שלו.
בכל מקרה, במחקר, נותנים משמעות אופרציונלית מדידה לדברים. אז לא, לא חוקרים איזה "גבריות מהותית" כי אין דבר כזה במחקר. מה שחוקרים זה אוסף אמונות שאדם מצהיר על מידת ההסכמה שלו איתן, ואת המתאם בין מידת ההסכמה שלו עם האמונות האלה לבין התנהגויות או אמונות אחרות.
אף אחד לא עשה מחקר שבדק אם "גבריות" קשורה להומופוביה או אלימות או שנאת נשים, עשו מחקר שבדק האם אמונות מסויימות (גבר שבוכה הוא גבר חלש, נניח. גבר צריך לדעת להסתדר לבד, נניח) הן במתאם להומופוביה, אלימות או שנאת נשים. המחקרים מראים שכן. יש לך בעיה? לך תעשה מחקר בעצמך, או תסביר מה לא טוב במחקר הקיים. זה שהוא "נראה לך מצחיק" או לא יודע מה, לא שווה קליפת השום