לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

המצב בשוק הסקס (הסטרייט) של ימינו - מתוך נעליו של אינסל

AlphaPower​(שולט)
לפני 3 שנים • 4 באפר׳ 2021
AlphaPower​(שולט) • 4 באפר׳ 2021
Kitty frank כתב/ה:
האם אתה חושב, כח-אלפא- שאותם גברים שחיו וחיים תחת החוקים של זקני-ציון ודומיהם, שממליכים את נשותיהם הביתה פנימה, דואגים לצרכיהן לפני צרכיהם מאושרים?
הם שמחים להיות תמיד חזקים? תמיד בשליטה? גם כשאין להם מושג מה הם עושים? החיים, הרי הם מסע כל-כך מסובך. ואולי לפעמים הם נולדים גברים כנועים, או סתם צריכים לקבל ליטוף ארוך על הקרקפת ולבכות?

אני מסכימה איתך שהמצב-הנפשי של בני אדם הוא מאוד רעוע בשנים האחרונות. חלק ניכר מבני האדם האלו הם גברים.
דברים ממש קשים קורים בחיים של כולנו. יש מערכת כלכלית ענקית, שצומחת ככל שאנחנו נהפכים להיות יותר חרדתיים, מקוטבים, כועסים, מרירים ומקובצים בעמדותינו. אנחנו כל הזמן צריכים להסתגל למערכות חדשות של ערכים וכלים.
אני לא חושבת שזה כיף לאף אחד. לא לפמיניסטיות הזועמות, ולא לגברים הבודדים(גם לא לעוד מיליון ואחד ז'אנרים שלא בהם עוסק הדיון). אני בטוחה שאם היינו לומדים להקשיב יותר, במקום להתבצר היו יכולים להתקיים הרבה יותר סיפורי הצלחה בתוך סטטיסטיקות האהבה שאתם כל כך אוהבים למדוד.

מה שהגבתי עליו היה על אנשים אחרים מתקופות אחרות.

בכללי אין מה להשוות שנאה בשנאה מסוג אחר, הדרך לפיתרון השנאה הוא להפסיק אותה ולא לשפוך עליה בנזין.
ואני לא מדבר על כל הנשים, יש המון נשים שעדיין לא עברו את ההרעלה הפמינאצית.
אני מכיר המון נשים ששואפות לזוגיות ואהבה אמיתית.
אם גברים היו מגובשים ולא היו משתפים פעולה עם כל ה"הפליה המתקנת" ומה שנגרם להם ומפסיקים להתייחס לנשים כאל המין החלש והמסכן(שזה מה שגידלו אותנו עליו) שמותר לו הכל אז מצבם היה אחרת.
Mental Freedom
Mental Freedom • 4 באפר׳ 2021
ההתנסחות באנגלית די גרמה למילים לקלוע בול, לצערינו החברה שלנו מתקרבת לשם יותר ויותר כשכל בחורה שנייה באינסטגרם מפרסמת אונלי פאנס ולינקים לפייפאל בזמן שהיא משחקת אותה חמודה וחרמנית על כולם רק בשביל עוד עוקב שישלם לה 20 דולר לחודש. לצערי נתקלתי בכל כך הרבה כאלו, ורק תנסה להגיד להן משהו רע וישר כל הרשת תצא עלייך ותקבל שיימינג פי אלף יותר רע ממה שהגבת \ אמרת (לא מדבר מנסיון אישי)

אבל זה שמה שאמרת נכון, לא הופך אותו לכל כך חד משמעי.. המצב והאגו הזה שקורה כרגע באמת מתחיל וקורה בגלל אותם גברים \ סימפים \ וואטאבר, שנותנים לזה לגיטימציה, להעריץ ולשלם לכל אחת שמוכנה לחשוף תחת באונלי פאנס.. ככה זה, כשיש ביקוש, יגיע היצע.
ובגלל אותם גברים שאולי פועלים מבדידות \ חרמנות \ עצבות אותן בחורות בטוחות שהן מינימום אגם רודברג
לכל בחורה ממוצעת יהיה מעל 1000 עוקבים ו100 הודעות מחכות, וכתוצאה מכך האגו עולה, וקשה להן לשים לב לאותם אנשים שעוד מחפשים את הדבר האמיתי והאותנטי, כי מה רע לקבל אלפי שקלים בחודש על סלפי ביום? גם אני הייתי מעדיף את זה על שגרת התשע עד חמש

אז כן הפמינאציות הרסו וממשיכות להרוס את המצב, אבל רבים הגברים שנותנים לזה יד ולגיטימציה (והרבה מאותם גברים גם נמצאים פה בכלוב)

ואנחנו עוד מפנטזים על אהבה הדדית שווה ואמיתית.. נפנטז הרבה כנראה
שנאוצר​(נשלט)
שנאוצר​(נשלט) • 4 באפר׳ 2021
טוב תכלס הייתי בדיון הזה פה מליון פעם, ותמיד יהיו אלו שיכתבו שהסיבה שקשה להכיר פה זה כי גברים לא יודעים לפנות נכון, אבל בתכלס הכלוב זה סוג של אקסטרים של המציאות הרגילה באפליקציות.

פה לא רק שיש את כל החרא הרגיל, אלה גם יש אנונימיות ויחס פסיכי של נשים-גברים לטובת הנשים. לא מצדיק כמובן תקיפות, או פניות גסות מצד גברים, או חושב שרב האנשים פה לא סימפטיים, ההיפך הוא הנכון. זה פשוט הקונסטרוקציה והיחס המגדרי יוצרים את זה.

דחוף אנחנו חייבי בישראל טינדר או פלטפורמה אינטרנטית להכרויות בדסמ שהיא לא אנונימית והיא מיועדת להכרויות
AlphaPower​(שולט)
אני חושב שלמצוא שולטת כאן זה די אבוד, בגלל היחס של 1000 נשלטים חרמנים שמוכרים את הנשמה שלהם על שולטת אחת.
תלך יותר על כיוון וניליות שתכיר להן את המשיכה שלך לעולם הזה.

כמעט כל מערכות היחסים שהיו לי היו עם וניליות לשעבר שעברו הסבה וגילו ביחד איתי את המשיכה שלהן לעולם הזה, גם מי שלא נמשכה הייתה בעניין כדי לעשות לי טוב.
תחשוב על זה שמישהי חדשה שלא יודעת כלום אתה תוכל לעצב אותה לפי מה שאתה אוהב.
Mental Freedom
Mental Freedom • 4 באפר׳ 2021
AlphaPower כתב/ה:
אני חושב שלמצוא שולטת כאן זה די אבוד, בגלל היחס של 1000 נשלטים חרמנים שמוכרים את הנשמה שלהם על שולטת אחת.
תלך יותר על כיוון וניליות שתכיר להן את המשיכה שלך לעולם הזה.

כמעט כל מערכות היחסים שהיו לי היו עם וניליות לשעבר שעברו הסבה וגילו ביחד איתי את המשיכה שלהן לעולם הזה, גם מי שלא נמשכה הייתה בעניין כדי לעשות לי טוב.
תחשוב על זה שמישהי חדשה שלא יודעת כלום אתה תוכל לעצב אותה לפי מה שאתה אוהב.

או שהכל ילך מעולה ויהיה קליק כל כך טוב שתרגיש שאתה פתוח מספיק לחשוף את הפטישים והפנטזיות ותחשף בפנייה והיא תאכל עלייך שריטה ותעשה אחורה פנה, גם יצא שסתם תבזבז זמן וגם תרגיש רע עם עצמך אחרי זה, גם זה קורה לפעמים חחחחח

אבל כן זה אולי עדיף על אחת אנונימית שבגלל שכתוב אצלה ''שולטת'' ויש לה 200 הודעות מחכות בטוחה שמגיע לה הכל עוד לפניי שמכירים למרות שבחוץ אף אחד לא ירק לכיוונה.
AlphaPower​(שולט)
בעיני למיניות יש 70 אחוז ממערכת היחסים, אם אין לך מיניות טובה אז הזוגיות לא באמת טובה.
אין מה להתבייש בסטיות שלך כי הן חלק ממי שאתה.
פרלין​(נשלטת){ש}
פרלין​(נשלטת){ש} • 4 באפר׳ 2021
תעזרו לי, כי אני ממש לא מצליחה להבין מה הקשר בין פמינאציות (מה זה?) לאפליקציות?
Margaret​(לא בעסק)
Margaret​(לא בעסק) • 4 באפר׳ 2021
אם נדבר לרגע על שוק הונילי, טינדר, אוקייקיופיד וחבריהם - הרבה נשים מחפשות ביטחון, קרקע להיאחז בה.

לעומת זאת הגבר הממוצע היום לא מוכן להתחייב, לא רוצה להשקיע זמן כי אולי יש מצב שזה לא ילך בסוף, מעוניין בעיקר בנשים מתוקתקות ''כוסיות'' שאשפר להשוויץ לחברים מה הוא 'העמיס' ורצוי שלא ידרשו יותר מידי מאמץ ממנו.
שישלמו על עצמן בדייט ולא צריך לדאוג להם בכלל.
כי להשקיע זה מאמץ ומאמץ זה קשה.

ואם זה לא סקס אחרי מקסימום 3 דייטים אז אין סבלנות.

אבל אם היא לא הפוסטר של האידיאל החברתי? לא בלונדינית ועם שיער מקורזל? לא מידה 0, הרי לאלה אין 200 פניות באינבוקס.

לא לכל אישה יש אונלי פאנס, לרוב הנשים אין. אין גם אלפיים עוקבים באינסטוש.

אני חושבת שלכלל החברה שלנו יש ציפיה לא מציאותית מהפרטנר/ית הפוטנציאליים...
ומה שרואים באינטרנט כבר מזמן לא אמיתי וערוך לרמה הזוייה.
פעם היינו מתקנים דברים, היום זורקים ורצים לקנות חדש. לדעתי כאן קבור הכלב.

צאו מהמסכים, תקדמו אינטרקציה אנושית בשר ודם - לדעתי תצליחו הרבה יותר.
AlphaPower​(שולט)
פרלין כתב/ה:
תעזרו לי, כי אני ממש לא מצליחה להבין מה הקשר בין פמינאציות (מה זה?) לאפליקציות?

פמינאציות טוענות שהן לכאורה פמיניסטיות אבל באידיאולוגיה שלהן כל גבר הוא אלים, אנס, רוצח וצריך לדכות ולסרס את הגברים.
תתפלאי לגלות כמה נשים רושמות על עצמן פמינאצית גאה בפרופיל באתרי היכרות, חבר שלי מצלם לי המון תופעות כאלה.
שנאוצר​(נשלט)
שנאוצר​(נשלט) • 4 באפר׳ 2021
מסכים לגבי העניין עם הוניליות. אני בן אדם של מערכות יחסים בדרך כלל, ופה גם כשהייתי רווק לא ממש הצלחתי למצוא פה יותר מדי.
כמויות של התעלמויות/פרופילים מזויפים/וסירובים שלא אפשרו כל כך מציאת קשר.
כן יפה לראות אבל שהרבה וניליות זורמות עם הרבה דברים, כי מיניות כמו בני אדם זה דבר מאוד פלואידי.