שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

המצב בשוק הסקס (הסטרייט) של ימינו - מתוך נעליו של אינסל

starduskonfire
לפני 3 שנים • 13 באפר׳ 2021
starduskonfire • 13 באפר׳ 2021
אני לא סגור איפה אתה קורא שאני באופן אישי נפגעתי או נעלבתי מאיך שמציירים גבריות בטקסט הזה...
אני לא יודע כמב פעמים אני צריך לחזור על המנטרה של "אי דוט רילי גיב א פאק" מצידי שיגידו שאני ילד קאקא באופן אישי.
עלה פה הנושא (לא על ידי) שאיגוד הפסיכולוגים מגדיר גבריות כרעילה, פרלין ביקשה סימוכין, הבאתי את מה שהיה זכור לי כמעורר זעמם של הסנופלייקס במאנוספיר אתה נגעת בנקודה יפה אגב שגייז מתפחלצים מלקרוא את התיאורים שהם מרגישים כמעליבים ופוגעניים בספרות, בדיוק מהנקודה הזו של הזדהות ניסיתי להסביר איך הנכתב על גבריות טריגרינג עבור אלו שמזדהים בצורה חזקה עם הקונספציה של גבריות (תאמין לי אני לא בקטגוריה, מצידי ללבוש שמלה ולשחק אותה סיסי).
אבל אני כן מבין איזה סוג של אמירות גורם לאנשים עם אטאצ'מנט להזדעק. זה חלק ממיומנות של טרול.

אם היית אומר לי "שמע, אתה צודק, זה לא נשמע טוב מהצד, ואולי יכלו לנסח את זה בצורה נוחה יותר, וזה נשמע שאתה סוג של אומר את זה כרגע, הייתי אומר טוב, פסדר. אבל כל הדיון הזה נגרר בנסיונות לבלשן את האמירה שכל מה שאולי מציל אותה זה ההסתיגות בזה שמדובר נטו בגבריות מסורתית. אבל זה לא הולך רחוק כי כל מי שמתלונן על האמירה מזדהה עם גבריות מסורתית. אז לא יצא כלום מהסייג.

ושוב אני אחזור על זה כי נראה שמושקע מאמץ להבין ממה אני נפגע או ממה אני נעלב או מה טריגרינג בשבילי.
וחבל, כי שום דבר תכלס. אני יכול להכנס לנעליים של אינסל או אדם דתי, או שמרן כזה או אחר, ולנסות להסביר את החשיבה ואת התפיסה
עד עכשיו הם לא התלוננו, אז אני מנחש שאני לא חוטא לאמת שלהם יותר מדיי.
ותאמין לי אני גם יכול לנהל דיון מנעליים של sjw ממוצע, וכנראה גם הם לא יתלוננו.
אני גם יכול לעשות את השטיק (וסורי באמת שאני קורא לזה ככה, אבל ככה אני תופס את זה כיום) הסקפטי שאתה משתמש בו.
לבקש שכל אחד יבסס כל אמירה על איזה מאמר, ואעשה דיבאנקינג על כל נקודה שקצת לא מסתדרת עם לוגיקה פורמאלית.

אם תנסה לרדת לסוף דעתי ולהבין מה אני מנסה לקדם, תכלס, זה פשוט הבנה אצל אנשים שהם מאוד מאוד דומים בהרבה מובנים לאנשים שיש להם את הראיית עולם הכי נגדית להם אולי על הנייר. אבל אם מתעמקים קצת פתאום רואים שהרגישויות דומות, התלונות דומות, וכו וכו.
יש הרבה מכנה משותף, וזה טוב. נסיונות להלחם בזה, ליצור מכנות של "נאורים" "וחשוכים", "קורבנות" ו "מדכאים" זה סתם בול שיט שאולי כיף להשתעשע בו אבל אם ככה אתה באמת רואה את העולם זה מאוד מדכא.
פרלין​(נשלטת){ש}
פרלין​(נשלטת){ש} • 13 באפר׳ 2021
אני חושבת שגם אתה מפוצץ בהנחות... אני, למשל, באמת מנסה כבר איזה 17,000 הודעות להבין מה האינסלים רוצים להגיד ומה הקשר לפמיניזם.

בחיים שלי, אבל בחיים שלי, לא הסתבכתי כל כך. אני עדיין לא מבינה מה רוצים להגיד וכשכל אמירה היא בעצם ארמון חול שמאוד קל לשקשק אותו, זה נהיה עוד יותר מוזר.

אולי באמת עדיף לעבור לשיח של חוויות ורגשות כי זה לא כל כך הולך בשום צורה אחרת. רוצים לספר, גברים יקרים, בלי האשמות ושנאה, איך זה מרגיש להיות גבר בנחיתות מספרית לא הוגנת באתר אינטרנטי?

וסטאר, אישית לא אכפת לי אם אתה גיב או לא גיב א פאק. אתה מדבר בשם משהו, אני מגיבה לזה.
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
starduskonfire כתב/ה:
יש לך סיכוי לא רע אם כך, אני בדרך כלל מגיב באותה אכפתיות ועם אותו כבוד לו אני זוכה מהאדם שמתקשר איתי.

תרבות דיון היא לא דבר שאמור להיות תלוי במי שאתה מדבר איתו. הדברים שאתה אומר מעידים עליך. תמיד עליך ורק עליך.

כמו כן, כבר ציינת שאתה "יושב ומגחך" על דברים שאנשים כתבו מדם ליבם. אז בחייך.
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
starduskonfire כתב/ה:
אין שום תלונה דרקן, וזו לא השיחה הראשונה שלנו. נראה לי שאתה יודע את כל מה שאני חושב על הסגנון תקשורת שלך, הייתי דיי פתוח איתך גם על גבי הפורום וגם בפרטיות. וזה אגב נגרר מזה שאתה לא בחלת ראשון בירידה לקווים אישיים, ושיח מתלהם למדיי.
אני מבין שאתה לא שם לב לאיך שאתה מצטייר, גם אני לא תמיד שם לב. אבל אני כן משתדל להיות כנה לגבי זה שהרבה פעמים אני ציני סרקאסטי טרול וכו וכו. ממליץ לא לקחת ברצינות יתרה את מה שאני כותב.
אין לי בעייה לכתוב דברים רציניים לפעמים כשהוויב הוא שהשאלה או התגובה שאני מגיב לה באה ממקום כנה מתעניין פתוח.
ואין לי בעייה להיות מתריס, פרובוקטיבי, דוש, מגעיל, וכו וכו, כשבצד השני יש אתימות נסיון להגיד לי איך לדבר, או איך לחשוב, או סתם ווייב מעפן.
אין לי שום בעייה קבל פה שיט מסוג כזה או אחר. כשאני נהנה אני פה, כשמשעמם לי, כשהלהבות עולות ונהייה משעמם או טריגרינג אפילו בשבילי, אני לוקח צעד אחורה ונעלם.
אז ההסבר לדכי הפעולה שלי הוא פשוט: אני בעיקר פה בשביל עצמי, ועושה מה שעושה לי טוב, ולפעמים גם יש אנשים שמתנהלים בצורה כזו שגם בא לי לעשות להם טוב. אני משתדל לתת יחס דומה ליחס שאני מקבל אבל זה לא חוקי פיזיקה. לפעמים אני פירשתי משהו לא נכון לפעמים מישהו אחר פירש משהו לא נכון. הכל בסדר.
אולי נגרר לשיט סטורם של העלבות הדדיות.

אחלה.
אז אתה תהיה פעם טרול ופעם רציני, לפי מה שמתחשק לך, ותצפה מאנשים לנהוג בך בכבוד? או שלא תצפה וגם לא תיעלב כשזה לא יקרה?
לא יודעת מה ההגיון הפנימי שלך, אבל בכפר ממנו אני באה נהוג לומר שזו חרא התנהגות, של בן אדם שפשוט לא אכפת לו שאנשים אחרים ירגישו חרא בגללו.

די, מספיק. סורי, ניסיתי.
starduskonfire
גם אני מפוצץ בהנחות, ללא ספק פרלין, והכל בסדר עם איך שאת מגיבה למה שאני כותב בשם, מה שכתבתי כתבתי לדרקן גבי הנסיון שלו לצייר אותי ככואב וטריגרד באופן אישי. לא ראיתי שאת אמרת משהו בסגנון.
יולי, עכשיו כששמעתי כמה שיט אופ א פרסון אני , אני יכול גם קצת לצאת עלייך ועל מה שאני חושב שאת וחבורת הפמנציות שלך מייצגות? ואיזה תרבות דיון אני חושב שאתן מנהלות יחד עם האבירים הלבנים שלכם? מעניין אותך? לא נראה לי. אז הנה סיימתי עם ההתלהמות.
ובנימה רצינית ומכבדת יותר יולי, אני לא נעלב, לא מצפה לכבוד, אם בא לך אפילו מוכן לשים אף של ליצן. ואם כואב לך שאני מגחך על מכאובם של אנשים (מה שאגב לא נעשה מתוך איזה רוע לב, לרוב אני סתם תופס את זה כהומור שחור ועצוב, אבל מה לעשות בשבילי צחוק זה מנגנון הגנה והדחקה) אז קבלי מחילה בשמי ובשם הכפר שאני בא ממנו בו חינכו אותי לערכים אחרים.
אני רק לא מבין כאילו את הדיון על תרבות הדיון שלי, הנסיון לחנך אותי מחדש? יש דרכים יותר טובות לעשות את זה אם מישהי רוצה להרים את כפפת הלטקס.
לעלות לי את המודעות לגבי הייותי לא עומד בסטאנדרטים שלכם? לא חושב שהתימרתי פעם למשהו מיוחד, ואני הראשון להודות בנבזיות המיוחסת לי.
אולי אני לא מבין משהו..

וחזרה לפרלין, לעניין ההסתבכות, אני מבין לליבך, אבל נראה לי שכל אדם לא מסוגל להחזיק הרבה זמן תחת חקירה סוקראטית אם הוא מחזיק חזק באיזושהי אמת ונקשר עלייה רגשית. יש כמה ערוצים בייוטיוב (אחד הזכורים לי הוא של anthony magnabosco' שמדבר עם אנשים ברחוב על אמונות שלהם, ומשתמש בסגנון של חקירה סוקראטית. אחרי כמה עשרות שעות של שיחות כאלו קשה להתנער מהתחושה שכולנו בסך הכל מגנים על ארמונות חול שיקרים מאוד לליבנו.
ואני בטוח אגב שיש לזה איזה שם יפה בפסיכולוגית סטייל קונפרמיישן באייס ראינפורסמנט אטאצמנט שיט.

לגבי לעבור לשיח רגשי, דבר ראשון למה לשים מחוץ לשיח הזה את השנאה? זה הרי חלק מהתמהיל הרגשי.
וגם חשוב לסדר מה שקוראים לו סייף ספייס, כדי שירגישו בנוח לבוא ולהביא את האמת הכואבת שלהם בלי שיקראו להם נאצים ויסבירו להם כל כשל לוגי בו הם נופלים תוך כדי שהמיזוגניה נשפכת מליבם שמנסה להפתח וכמהה להקשבה והכלה.
פרלין​(נשלטת){ש}
פרלין​(נשלטת){ש} • 13 באפר׳ 2021
זה אלף בית של שיח, להוציא את השנאה. זה פשוט לא מוביל לכלום חוץ מעוד דיון מטומטם בסגנון מלחמת המינים.
אני אישית לא מוצאת את עצמי בדיונים האלה, כי אני לא במלחמה עם גברים. אנחנו כזה... חלק מרקמה אנושית אחת?

שים לב שלא הגענו לעומק של טיעון אחד אפילו. באמת, איזה דיון עקר רבאק. ודווקא הוא לא היה חייב להיות כזה.
starduskonfire
דיפ: הולי שיט, חוק 36 של האינטרנט לא מאכזב. סלחו לי גבירותי הלכתי לאונן.

פרלין: את יודעת יש גם את הקטע שבנים (שגדלו על ברכי המיזוגניה, והטוקסיק גבריות) אוהבים למשוך לבנות בצמות. זה פחות מלחמת המינים, ויותר אים סיקרטלי אינלאב ווית יו.
אני דיי בטוח שכל אינסל ישרוק מנגינה אחרת לחלוטין אם הוא ימצא את עצמו עם יד רכה ומלטפת של חוקרת פמניסטית נועזת שתחפוץ לרדת לסוף דעתו... כמו שאת רואה הבחור מהרדיט מוכן אפילו ווירטואלית.
Netrunner​(נשלט)
Netrunner​(נשלט) • 13 באפר׳ 2021
לא בטוח שהתכוונת לחוק 36, כי אין אליו הגדרה מסודרת.
בכל מקרה, סתם נתתי למי שרוצה לקרוא ולסבר את האוזן, לא כיוונתי את זה למישהו ספציפי.
starduskonfire
אכן זה כנראה לא חוק שהתקבע עד הסוף אבל הנה מקור:
https://tvtropes.org/pmwiki/pmwiki.php/Main/RuleThirtyFour

בכל מקרה, באמת אחלה שרשור, אני קצת חשדניסת אומנם לגבי האותנטיות של הבחור אבל אם לתת לו את הבנפיט של הדאוט, זה יכול לשמש לפרלין אחלה חלון להציץ דרכו.
נשאר רק למצוא איזה פמניסטית חוזרת בשאלה, שמכה חט על פשע על המזנדריה שלה ומבקשת שיעזרו לה לחזור לדרך הישר ובכלל יהיה שמח (הלכתי לחפש ואכן יש פורנו של זה)