שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

ההתפשטות מתחילה את הסשן?

LRDHMPR​(שולט)
לפני 3 שנים • 6 באפר׳ 2021

ההתפשטות מתחילה את הסשן?

LRDHMPR​(שולט) • 6 באפר׳ 2021
בשיחה שהיתה לי עם נשלטת היא אמרה לי שבשבילה הרגע הכי מרגש הוא הרגע שבו השיחה עם הדום נהפכת לסשן כשהוא מצווה עליה להתפשט.
התעניינתי ודי הופתעתי לגלות שעבורה העירום מתחיל את הסשן - זה הרגע שבו בשבילה הכל מתחיל.
שאלה לנשלטות ונשלטים כאן - גם אצלכם זה ככה? איפה נכנס העירום למארג של סשן מבחינתכם?
אישית יכול מאד להנות גם מסשנים בלי עירום בכלל - במיוחד עם חבלים אני אפילו מעדיף בגדים - יש בשבילי משהו מאד מהנה ב״קילוף״ עם התקדמות הסשן.
מה אומרות? ואומרים? האמת אשמח גם לשמוע דעות של שולטים ושולטות אחרות אם אתם/ן כאן.
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
עבורי סשן מתחיל כשהטון הזה, האחר, נכנס לקול שלו. הטון של "נגמרו המשחקים", של הפקודה. גורם לי להחליף הילוך המיידי.
    התגובה האהובה בשרשור
ברייה​(שולטת){לא!!!מחפשת}
אני כמוך. גם עבורי המעבר לערום לא מסמל התחלה. אפשר להתפשט ולשחק יחד טאקי או גוגואים. ואפשר להיות חנוטים בחליפות מעונבות ולצלול לעולם השליטה עד המצולה הכי עמוקה שלו.
מצד שני, הערום מסמל חשיפה (נפש ערומה, עין ערומה, ערום ממגננות, בר מזל שבקע לאוויר עולם לבוש בקרום דקיק), וכפועל יוצא מכך עבור אנשים רבים אפילו השפלה. לכן אפשר להבין את אלה שרואים בו את הסף שמעברו השני מתחיל המרוץ.
''''''''''
'''''''''' • 6 באפר׳ 2021
בואי טאקי ברייה. שנים לא שיחקתי.
''''''''''
'''''''''' • 6 באפר׳ 2021
אם יש לך משמשים, בכיף. מזמן לא ראיתי בסופר.
ירושלמיתבדם{של הלן}
ירושלמיתבדם{של הלן} • 6 באפר׳ 2021
אג'ואים אג'ואים אג'ואים אג'ואים אג'ואים אג'ואים אג'ואים אג'ואים אג'ואים אג'ואים אג'ואים אג'ואים אג'ואים אג'ואים אג'ואים אג'ואים אג'ואים אג'ואים אג'ואים אג'ואים אג'ואים אג'ואים אג'ואים אג'ואים.

לא גוגואים, ביי
ivy​(נשלטת)
ivy​(נשלטת) • 6 באפר׳ 2021
הסשן עצמו? עוד יום לפני, כשהבטן מתחילה להתהפך והחרמנות והרעב כבר משפריצים מכל החורים. בגדים זה שטויות, אפילו לא צריך להתפשט לגמרי תמיד (או לפחות להשאר בעקבים ותחתונים שאפשר פשוט להסיט).
Loly

Re: ההתפשטות מתחילה את הסשן?

Loly • 6 באפר׳ 2021
LRDHMPR כתב/ה:
בשיחה שהיתה לי עם נשלטת היא אמרה לי שבשבילה הרגע הכי מרגש הוא הרגע שבו השיחה עם הדום נהפכת לסשן כשהוא מצווה עליה להתפשט.
התעניינתי ודי הופתעתי לגלות שעבורה העירום מתחיל את הסשן - זה הרגע שבו בשבילה הכל מתחיל.
שאלה לנשלטות ונשלטים כאן - גם אצלכם זה ככה? איפה נכנס העירום למארג של סשן מבחינתכם?
אישית יכול מאד להנות גם מסשנים בלי עירום בכלל - במיוחד עם חבלים אני אפילו מעדיף בגדים - יש בשבילי משהו מאד מהנה ב״קילוף״ עם התקדמות הסשן.
מה אומרות? ואומרים? האמת אשמח גם לשמוע דעות של שולטים ושולטות אחרות אם אתם/ן כאן.

אענה כנשלטת 🙂

אצלי זה פחות קשור לעירום, למרות שזה כן מוסיף כי זה חשיפה...ההתפשטות בשבילי היא כדי להגיע לדברים הטובים, אפשר להוריד מהר ואפשר להוריד לאט.
אני אוהבת התחלה של עירבוב חושים...
שלוקחים לי את חוש הראייה ומשם יש מגע לא צפוי שיכול להיות מענג, כואב וגם שניהם... בין אם זה ליקוק של פיטמה להפלקה בתחת ואז חזרה לצבוט בפיטמה.
כמובן אפשר לשלב חבלים וגם מאכלים לחוש הטעם והריח...
זו העדפה אישית שלי כן? אני בטוחה שלכל אחד ואחת יש את ההתחלה שלהם שהם אוהבים.

אצלי הציווי לא מסמן להתחלה כי יש הרבה שחושבים שעוד לפני שהסשן מתחיל או לפני שבכלל מכירים אחד את השנייה הם יכולים לצוות עליי ואני אקשיב כי אני נשלטת...
מאלה שחושבים שהם לוקחים שליטה ושלא ניתנת להם השליטה.
כשאני רואה שזה מתחיל ככה זה מוריד לי בשנייה ואני יודעת שזה לא יהיה שולט שאיכפת לו מההנאה של שנינו אלא יותר כמו חיפוש של פאוור טריפ מהצד שלו.

אני ממש לא מכלילה את כל השולטים, פשוט אצלי הסשן מתחיל כשקובעים מראש להתחיל את הסשן.