שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

חשמל

NATALI T​(שולטת)
לפני שנתיים • 27 באפר׳ 2021

חשמל

NATALI T​(שולטת) • 27 באפר׳ 2021
אשמח לדעת ממישהו שמבין בנושא:

מה הזמן המקסימלי להפעלה רציפה של המכשיר על איבר המין הגברי בלי לגרום נזק כלשהו?

האם נכון שמומלץ להגביר את העוצמה בהדרגה תוך כדי הסשן?

ובכלל אשמח לדעת עוד הנחיות ודברים חשובים שכדאי לדעת לגבי שימוש במכשיר.

תודה לכל העונים (;
כיפת ברזל
כיפת ברזל • 27 באפר׳ 2021
אני עם ניסיון רב ויש לי המון ציוד

רוב המכשירים הם עם זרם מינימלי ופולסים קצרים כך שלא גורמים כלל נזק אפילו שעות על הגוף, איברי המין או בתוכם

עניין העוצמה נגזרת מהשליטה וההרגשה ולא מהמלצה

דברים עימי במייל jerrynoy בגימייל או כאן
november rain​(שולט)
november rain​(שולט) • 27 באפר׳ 2021
תשנה את הכותרת של הפוסט לחשמל מתח נמוך .....
כי בחשמל אמיתי אתה מת~!

תהנה לך
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 27 באפר׳ 2021
צעצועי חשמל מתחלקים לשתי מחלקות ראשיות - מתח גבוה (כמו Violet Wand) ומתח נמוך.

בהנחה שמדובר במכשיר למתח נמוך, ממשפחת ה-TENS או מכשיר שמיועד לשעשועי מין, אני יכול לענות שזה תלוי בסוג המכשיר, או אם נדייק, בצורת הגל שהוא מייצר.

הסיכון שאנחנו מדברים עליו בכזה מקרה הוא שיש תגובה מתחת לעור עקב מיני-אלקטרוליזה באזורי המגע של האלקטרודות - זה יתבטא בתחושות לא נוחות מתחת לעור עד כוויה כימית (פרטים לגיקים כאן https://www.sciencedirect.com/topics/engineering/stimulating-electrode או בחיפוש בגוגל biphasic tens electrolysis ).

גירסת מסטיק בזוקה - מתחילים לזמן קצר - כמה שניות, בעוצמה נמוכה.
ממשיכים לאט לאט לנסות וזוכרים שהתגובה יכולה להופיע גם בשעות או בימים שאחרי הסשן.

בכל סשן מתחילים מחדש בעוצמה נמוכה ולזמן קצר ועולים לאט לאט בזמנים ו/או בעוצמות.
התגובה של הגוף יכולה להיות שונה מיום ליום באותו מיקום אלקטרודות, כך שחשוב להתחיל בעוצמות נמוכות ולזמן קצר.

התקשורת עם מי שבקצה המחובר של האלקטרודות חשובה וחשוב שהם ידעו להבדיל בין כאב טוב לכאב רע - עם חשמל ההבדל ביניהם מגיע די בקלות.

בהצלחה!
icon_cool.gif
    התגובה האהובה בשרשור
timna
לפני שנתיים • 28 באפר׳ 2021
timna • 28 באפר׳ 2021
בצעצוע TENS הייעודי שיש לי של eStim, הזרם מתנתק אוטומטית אחרי 30 שניות של פולס רציף, מטעמי בטיחות. אז הנה התשובה.

עוד ענייני בטיחות בחשמל: אף פעם לא לחבר בקרבת הלב או לצוואר או ליצור מצב שזרם החשמל עובר דרך החזה (למשל, לשים אלקטרודות בשתי הידיים, שוב, מניעת מעבר של זרם חשמלי דרך הלב, עלול לגרום להפרעות קצב). וכמובן, לא לשימוש על ידי אנשים עם היסטוריה של בעיות לב.

מלבד זאת, מה שדן קאפ כתב.

משחק נעים.