שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

הזין באמת יכול לאבד מהגודל שלו כשהוא נעול?

לב בוער​(נשלט){אשתי}
לפני שנתיים • 4 במאי 2021
אני מתחיל לחשוב שהדבר הטוב היחיד שאפשר להיות בטוח לגבי בכל השירשור הזה,
זה שסוס האש חזר אלינו עם שתי תגובות!
אבל ראבק! למה לא לכתוב פוסט עדכון (ארוך...) בבלוג?!
אנשים מחכים כאן חודשים...
סווריןן
לפני שנתיים • 5 במאי 2021
סווריןן • 5 במאי 2021
למען הסר ספק, מה שכתבתי למעלה על נעילת נעליים קטנות מדי כדי לקצר את כפות הרגליים נאמר כבדיחה. אני לא חושב שמקצרים או מגדילים אברים דרך מתיחה/כליאה שלהם. קיצור כפות רגליים בסין דרך נעליים קטנות זו בעצם עצירת התפתחות של רקמת עצם, ולכן זה 'מצליח'. זה לא יעבוד על רקמה ספוגית. מן הצד השני, לקשור משקולת לתנוך אוזן תאריך את התנוך, אבל, כנראה לזמן קצר. אם תיצור נמק באזור כלשהו בפין שלך, אתה תדע שזה מה שקרה הרבה לפני שתוטרד מהשאלה אם הזין שלך התקצר ( המחשבות על אורך הזין שלך יצוצו כשתתעורר מהרדמה אחרי שתהיה מאושפז עם אלח דם קשה).
אני מסכים עם מי שניחש שמניעת זיקפה לאורך זמן, או קשר בין זיקפה לכאב, עלולים לפגוע בזיקפה, לא מסיבה פיזיולוגית אלא מסיבה פסיכולוגית-פאבלובית.

אבל לצורך הדיון--שיש לי חשד שהוא לא ממשי--בעצם מה אכפת לך אם הזין שלך יתקצר קצת? הרי אם כבר אתה מוכן להיכנס למשחק שליטה בו אתה מוותר על זקפה לתקופות ארוכות, זה נראה לי כסף קטן לוותר על סנטימטר או שניים, להפך, זה אפילו הופך את כל המשחק למשפיל יותר. לא?
king ddm​(שולט)
king ddm​(שולט) • 5 במאי 2021
סווריןן כתב/ה:
למען הסר ספק, מה שכתבתי למעלה על נעילת נעליים קטנות מדי כדי לקצר את כפות הרגליים נאמר כבדיחה. אני לא חושב שמקצרים או מגדילים אברים דרך מתיחה/כליאה שלהם. קיצור כפות רגליים בסין דרך נעליים קטנות זו בעצם עצירת התפתחות של רקמת עצם, ולכן זה 'מצליח'. זה לא יעבוד על רקמה ספוגית. מן הצד השני, לקשור משקולת לתנוך אוזן תאריך את התנוך, אבל, כנראה לזמן קצר. אם תיצור נמק באזור כלשהו בפין שלך, אתה תדע שזה מה שקרה הרבה לפני שתוטרד מהשאלה אם הזין שלך התקצר ( המחשבות על אורך הזין שלך יצוצו כשתתעורר מהרדמה אחרי שתהיה מאושפז עם אלח דם קשה).
אני מסכים עם מי שניחש שמניעת זיקפה לאורך זמן, או קשר בין זיקפה לכאב, עלולים לפגוע בזיקפה, לא מסיבה פיזיולוגית אלא מסיבה פסיכולוגית-פאבלובית.

אבל לצורך הדיון--שיש לי חשד שהוא לא ממשי--בעצם מה אכפת לך אם הזין שלך יתקצר קצת? הרי אם כבר אתה מוכן להיכנס למשחק שליטה בו אתה מוותר על זקפה לתקופות ארוכות, זה נראה לי כסף קטן לוותר על סנטימטר או שניים, להפך, זה אפילו הופך את כל המשחק למשפיל יותר. לא?

אחד היא לא הצרה את תפוחות של כף רגל היא שינתה את צורת ההתפתחות של רגל , היא תחליך מאוד כאוב
Boy Toy
Boy Toy • 5 במאי 2021
אני בנאדם סקרן. הסירטון ההוא גרם לי לתהות ולכן שאלתי את השאלה.
אין לי כוונה להינעל לטווח ארוך במציאות. הסרו דאגה מליבכם icon_smile.gif
Cafe​(שולט)
Cafe​(שולט) • 5 במאי 2021
your m a n כתב/ה:
לחלופין יש שבטים באפריקה שקושרים משקולות לאיבר המין ומאריכים אותו.
כמובן ששיטה זו מסוכנת ואין לנסות אותה!!

אם תנסה את השיטה הזאת אתה עשוי לגלות שהזין שלך לא באמת נהיה ארוך כמו זין של שחור, אבל כן נהיה דומה לו בצבע 😀
סוס האש​(מתחלף)
סוס האש​(מתחלף) • 5 במאי 2021
דרקן ראהל כתב/ה:
טוב מאוד שאתה לא לוקח אחריות. זאת התעלמות מוחלטת מבטיחות ובריאות, מה שכתוב שם. זה מתכון לאימפוטנציה כתוצאה מנזק לרקמות של הזין שלך, פשוט מחוסר זרימת דם. מעניין מה תעשה אם מישהו יכתוב לך שהוא סבל מנמק וכרתו לו את האיבר.

די עם כל העצות והחוכמות! רופא!! אני הבאתי מאמר של רופאה על מה יכול לגרום להתכווצות של הפין, לא בלוג של שולטת שחיה בסרט, ועדיין אמרתי ואומר שוב - לא פורנו, לא בלוגים, לא מאמרים מwebmd, לא הרעיונות של אנשים חסרי הכשרה והשכלה בפורום אחד. רופא!

צודק לחלוטין!!
כמו שציינתי, מונגש כחומר למחשבה / פנטזייה בלבד.

האחריות היא על המשתמשים בלבד 😄😅
evedon4​(נשלט)
לפני שנתיים • 6 במאי 2021
evedon4​(נשלט) • 6 במאי 2021
שלושה שיחרורים בחצי שנה?
וואווו

סוס האש כתב/ה:
כן, גם אני איבדתי 3 סמ' בנעילה של חצי שנה עם 3 שחרורים!!

אבל במקרה שלי אחרי כמה חודשים ללא נעילה המצב חזר לקדמותו.
לא יודע להשליך על כולם ואין שום מחקר בעניין.

בכל אופן, בנעילה ארוכה ממליץ לשחרר את האיבר לפחות פעמיים בשבוע ולתת לזיקפה לעשות את שלה, לא חייב להגיע לאורגזמה, אבל כן לתת לאיבר להימתח מעט.

בהצלחה.
נושם בשבילך​(נשלט)
לפני שנתיים • 7 במאי 2021
אני לא אורולוג אבל קצת מהתחום.
קודם כל כנראה שאין שום מחקר שבדק השפעת נעילה ממושכת על הזיין.
אבל ההגיון אומר שיש פוטנציאל נזק. לא הגיוני בעיני שהאורך יקטן. מה שכן מטריד זה שבאופן טבעי יש לנו זקפות המהלך השינה כאילו הגוף עושה תרגול של המערכות וזה חשוב לתפקוד. נעילה לאורך זמן שתמנע את הזקפות הללו בהחלט יכולה לפגום באיכות הזקפה. לכן הייתי נזהר עם נעילה בלילה, לפחות לא לתקופה ארוכה.