סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

די להודעות העתק-הדבק!

מיקה האחת
לפני שנתיים • 28 באפר׳ 2021

די להודעות העתק-הדבק!

מיקה האחת • 28 באפר׳ 2021
לא משנה אם את שולטת או נשלטת, אם יש קילור סביב הניק שלך, אם כתבת בפרופיל לא לפנות, אם זה רק פרופיל כתיבה, או אם את מחפשת משהו ספציפי. תמיד יהיו זבי הזין שלא קוראים פרופיל, וגם אם כן - זו תהיה המלצה בלבד. אז מה אם את משוייכת? אז מה אם את לא מעוניינת ב- X, Y, Z? הם ישלחו הודעת העתק-הדבק, כי אולי משהו ייתפס ומישהי כן תענה וכן תתייחס להודעה הפתטית והמטומטמת ששלחו.
אז די! הגיע הזמן לאיזונים.

אני קוראת לכל הנשים באתר, ללא קשר לנטיה הבדס"מית שלכן, להצטרף אלי וליצור רשימה של תשובות גנריות מוכנות, כשאתן מקבלות הודעות העתק-הדבק, כדי להשיב במטבע שווה לזכרים המציפים והמפיצים את דואר הזבל שלהם בתפוצת נאט"ו.
    התגובה האהובה בשרשור
Gia X
Gia X • 28 באפר׳ 2021
"אתה מסקרן אותי"
"יש לך בלוגים יפים" (בלוגים, לא פוסטים, כן?)
טלי35​(שולטת)
טלי35​(שולטת) • 28 באפר׳ 2021
רעיון גאוני!!
אולי כלובי יכול לעשות לנו פיצ'ר שזה נשלח אוטומטית... כמו כשמישהו מתקשר ואת לא יכולה לענות (;
לא נצטרך לטרוח להקליד!!!
''''''''''
'''''''''' • 28 באפר׳ 2021
נשמע כמו הרבה בזבוז אנרגיה כשאפשר פשוט להתעלם.
''''''''''
'''''''''' • 28 באפר׳ 2021
שלא תביני לא נכון. אני תמיד בעד הטרלה טובה. אם יש לך כוח להתעסק עם כל אחד ששלח לך קופי פייסט, לא קרא פרופיל או משהו אחר שהיה לא לרוחך, לכי על זה.

אגב, אני האחרון לסנגר אבל לא כולם שנונים ומעניינים ולא לכולם יש כישורים חברתיים דומים. צריך לזכור גם את זה. כאמור, אפשר להתעלם.
Netrunner​(נשלט)

מתכונים לשבת

Netrunner​(נשלט) • 28 באפר׳ 2021
לא משנה אם את שולטת או נשלטת, אם יש קילור סביב הניק שלך, אם כתבת בפרופיל לא לפנות, אם זה רק פרופיל כתיבה, או אם את מחפשת משהו ספציפי. תמיד יהיו זבי הזין שלא קוראים פרופיל, וגם אם כן - זו תהיה המלצה בלבד. אז מה אם את משוייכת? אז מה אם את לא מעוניינת ב- X, Y, Z? הם ישלחו הודעת העתק-הדבק, כי אולי משהו ייתפס ומישהי כן תענה וכן תתייחס להודעה הפתטית והמטומטמת ששלחו.
אז די! הגיע הזמן לאיזונים.

אני קוראת לכל הנשים באתר, ללא קשר לנטיה הבדס"מית שלכן, להצטרף אלי וליצור רשימה של תשובות גנריות מוכנות, כשאתן מקבלות הודעות העתק-הדבק, כדי להשיב במטבע שווה לזכרים המציפים והמפיצים את דואר הזבל שלהם בתפוצת נאט"ו.
מיקה האחת

מסקרן אותי?

Gia X כתב/ה:
"אתה מסקרן אותי"
"יש לך בלוגים יפים" (בלוגים, לא פוסטים, כן?)

ואז תקבלי 3000 הודעות מאותו משתמש (:
מיקה האחת
טלי35 כתב/ה:
רעיון גאוני!!
אולי כלובי יכול לעשות לנו פיצ'ר שזה נשלח אוטומטית... כמו כשמישהו מתקשר ואת לא יכולה לענות (;
לא נצטרך לטרוח להקליד!!!

מעולה!!! צריך להעלות את הרעיון בפני כלובי 👌
מיקה האחת
NobleSavage כתב/ה:
שלא תביני לא נכון. אני תמיד בעד הטרלה טובה. אם יש לך כוח להתעסק עם כל אחד ששלח לך קופי פייסט, לא קרא פרופיל או משהו אחר שהיה לא לרוחך, לכי על זה.

אגב, אני האחרון לסנגר אבל לא כולם שנונים ומעניינים ולא לכולם יש כישורים חברתיים דומים. צריך לזכור גם את זה. כאמור, אפשר להתעלם.

אני מניחה שמכיוון שאתה גבר ולא מקבל הודעות העתק-הדבק, לא תוכל להבין שמדובר בהטרדה. לא מינית אמנם, אבל עדיין הטרדה.