שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

שולטת מוצצת

דארקפוג​(טרנסית שולטת)
לפני שנתיים • 10 במאי 2021
מתהפך כתב/ה:
יולי Yuli כתב/ה:
טלי35 כתב/ה:
ואם שולט אוהב סטראפ-און?

בדיוק.

ודווקא על שולטים זאת נראית לי שאלה יותר משמעותית, כי לרובנו אין דגדגן בגרון, אבל להם דווקא יש ויש נקודת ג'י בתחת.
אז נראה לי מבעס שגבר יוותר על התענוג לא כי זה פיזית לא נעים לו, אלא רק בגלל שזה לא מתאים לפרסונה שלו. יש אנשים שעושים את זה?
(מקווה שברור שאני לא מתכוונת להעליב אף אחד, אני פשוט רוצה שלכולם יהיה כמה שיותר נעים).

(האמת שגם על שולטות אפשר לשאול את זה. יש שולטות שאוהבות לקבל אנאלי? אני מניחה שהן קיימות. הייתי מביאה את עצמי כדוגמה אבל אני מתחלפת אז אני לא יודעת אם זה נחשב. מה אומרות, חברות? מה עמדתכן בנושא?)

מצב של שולטת-מוצצת
לא דומה בכלל למצב של שולטת -אנאלית.
נשלט שנותן לשולטת אנאלי לפי דרישתה
הוא למעשה משרת אותה. היא האקטיבית למרות שמקבלת.
שולטת -מוצצת היא פסיבית לגמרי מפני שזאת פעולה שירותית...

טוב עכשיו כבר מתחיל באמת להימאס לי.
צחקנו, נהנינו... די עם הגייטקיפינג.
כבר מישהי קראה לי זונה כי כתבתי שאני כן אמצוץ.
צאו לנו מהבדס״מ. תפסיקו להרוס לאנשים. שמרו את הדעות הדפוקות שלכם לעצמכם.
לא רוצה למצוץ אל תמצוץ.

(נערכה)
מטפורה
מטפורה • 10 במאי 2021
[quote="מתהפך"]
יולי Yuli כתב/ה:
טלי35 כתב/ה:
הייתי מביאה את עצמי כדוגמה אבל אני מתחלפת אז אני לא יודעת אם זה נחשב. מה אומרות, חברות? מה עמדתכן בנושא?)

מצב של שולטת-מוצצת

*לך* מין אוראלי נראה שירותי ומין אנאלי פסיבי מתפרש כאקטיבי. לי זה יכול להיראות ההפך, זה מאד סובייקטיבי. כקוראת, החלוקה הזו שלך נשמעת שרירותית לחלוטין, וההסבר נראה אסוציאטיבי.
אקטים מיניים, כמו הרבה דברים אחרים, הם תלויי קונטקסט וגם נתונים לפרשנות אישית (או זוגית). הם לא דטרמניסטיים ומוחלטים מראש.

עם זאת, אני, אולי בניגוד לאנשים אחרים, לא חושבת שאתה בהכרח צריך להתפשר על דימוי השליטה המועדף עליך. להשקפתי, שולט או שולטת בהחלט לא מחליטים הכל, ואם הגישה של פרטנרית מסוימת לא עושה לך את זה, אל תסתפק בתירוץ שהיא מחליטה הכל ולשיטתה מציצה זו כן שליטה (או כל דבר אחר) ונסה משא ומתן, תמיד יש מקום לשיח. אם לא עובד, קום וחפש שולטת שתתאים יותר לדימוי שיש לך בראש. לא בטוח שתמצא, כמובן, אבל אתה בהחלט חופשי לחפש. מה שכן, לא כדאי להגיד לשולטות אחרות שאקטים מסוימים מורידים מהן או פוסלים אותן כשולטות (או כנשלטות, אגב, וזה אפילו יותר מורכב ושנוי במחלוקת).

באופן אישי, אני חושבת ששילוב מציצה עם לחיצה הגונה באשכים תשנה את דעתכם לנצח ותיישר לכיוון הנכון, אבל זה קצת מרחיק אותנו מהטענה שלי.
JunkyRuby{MyLexicon}
JunkyRuby{MyLexicon} • 10 במאי 2021
מישהו כתב בפורום הזה פעם

"אם אתה לא מלקק את זה
אני לא מוצצת את זה"

ממליצה לכולם לאמץ
זה עובד גם הפוך 😉

(ובנימה רצינית יותר, עבורי סקס ובדסם ממש לא תמיד באים יחד. יש אקטים שאולי נתפסים כ"לא של נשלטת" או "לא של שולט" אבל איזה מזל שאנחנו חיים חיים שבהם כיף והנאה לא סותרים היררכיה)
hrgiger
hrgiger • 10 במאי 2021
יולי Yuli כתב/ה:
חח גייגר אני חולה עלייך icon_smile.gif זה בהמשך לתגובה של סטריידר? icon_smile.gif

ותגידי, ברצינות, מה דעתך - מתחלפת נחשב?

ממש לא, זאת תשובה לשאלה שלך (:

ולא הבנתי למה את מתכוונת ב"נחשבת".
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
לפני שנתיים • 11 במאי 2021
[quote="מטפורה"]
מתהפך כתב/ה:
יולי Yuli כתב/ה:
טלי35 כתב/ה:
הייתי מביאה את עצמי כדוגמה אבל אני מתחלפת אז אני לא יודעת אם זה נחשב. מה אומרות, חברות? מה עמדתכן בנושא?)

מצב של שולטת-מוצצת

*לך* מין אוראלי נראה שירותי ומין אנאלי פסיבי מתפרש כאקטיבי. לי זה יכול להיראות ההפך, זה מאד סובייקטיבי. כקוראת, החלוקה הזו שלך נשמעת שרירותית לחלוטין, וההסבר נראה אסוציאטיבי.
אקטים מיניים, כמו הרבה דברים אחרים, הם תלויי קונטקסט וגם נתונים לפרשנות אישית (או זוגית). הם לא דטרמניסטיים ומוחלטים מראש.

עם זאת, אני, אולי בניגוד לאנשים אחרים, לא חושבת שאתה בהכרח צריך להתפשר על דימוי השליטה המועדף עליך. להשקפתי, שולט או שולטת בהחלט לא מחליטים הכל, ואם הגישה של פרטנרית מסוימת לא עושה לך את זה, אל תסתפק בתירוץ שהיא מחליטה הכל ולשיטתה מציצה זו כן שליטה (או כל דבר אחר) ונסה משא ומתן, תמיד יש מקום לשיח. אם לא עובד, קום וחפש שולטת שתתאים יותר לדימוי שיש לך בראש. לא בטוח שתמצא, כמובן, אבל אתה בהחלט חופשי לחפש. מה שכן, לא כדאי להגיד לשולטות אחרות שאקטים מסוימים מורידים מהן או פוסלים אותן כשולטות (או כנשלטות, אגב, וזה אפילו יותר מורכב ושנוי במחלוקת).

באופן אישי, אני חושבת ששילוב מציצה עם לחיצה הגונה באשכים תשנה את דעתכם לנצח ותיישר לכיוון הנכון, אבל זה קצת מרחיק אותנו מהטענה שלי.

למה אני בכלל טורחת לחשוב מחשבות ולנסח אותן, כשיש את מטפורה?

בכל אופן, אני מסכימה עם מטפורה.
מטפורה
מטפורה • 11 במאי 2021
[quote="יולי Yuli"][quote="מטפורה"][quote="מתהפך"][quote="יולי Yuli"]
טלי35 כתב/ה:

למה אני בכלל טורחת לחשוב מחשבות ולנסח אותן, כשיש את מטפורה?

בכל אופן, אני מסכימה עם מטפורה.

😮
יאאא.

זה ההיילייט היחידי ביום הזה.
מטפורה
מטפורה • 11 במאי 2021
טלי35 כתב/ה:
רמאית!

תתפשטי!

לקח לי רגע.
זה לא היה בכוונה. לא הייתי חולמת אפילו על הסכמה גורפת ובלתי מסויגת כזו מצידך. 🤓
Leaker​(נשלט)
לפני שנתיים • 17 במאי 2021
Leaker​(נשלט) • 17 במאי 2021
נתחיל מהברור מאליו- כל שולטת עושה מה שבא לא ואם היא מוצצת או לא לא משפיע על ה"דרגה" שלה.
אבל כן, יש שולטות שפשוט נהנות לעשות את זה. כמה מהשולטות המדהימות בעולם הפורנו מוצצות מדהים. מדהים. (לפחות נראה ככה).
ולדעת להעניק כזה עונג לנשלט ולהחליט אם להעניק, כמה ומתי- זה מעצים כוח משמעותי.