שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

שולטת מוצצת

TheStrider​(סדיסט)
לפני שנתיים • 9 במאי 2021
TheStrider​(סדיסט) • 9 במאי 2021
הנה התשובה לחצי מהשאלות שעולות פה:
יש הכל, יש אנשים שאוהבים כל דבר שאפשר לחשוב עליו, גם גברים וגם נשים גם נשלטים וגם שולטים.
יש דינמיקות כמספר הקשרים ורובן לגיטימיות.
אין שבלונה לשום דבר שאסור לסטות ממנה ועל אנשים לראות מה עובד עבורם.
מאוד יכול להיות שהרוב לא אבל יש שכן, וזה נכון לגבי כל שאלה שעלולה להיות למישהו שמתחילה בנוסח ״האם הא.נשים כאלה קיימים?״
-X-
-X-
לפני שנתיים • 10 במאי 2021
-X- • 10 במאי 2021
הניק שלה: "שולטת במציצות"
Sharoman​(אחר)
Sharoman​(אחר) • 10 במאי 2021
לאן כבר הגענו?
מה ששולטת רוצה, שולטת מקבלת (מהנשלט/ת שלה).
הייתה לי בעבר שולטת שהייתה אוהב למצוץ לי יותר מכל דבר אחר, עד לרמה שהיינו נפגשים למפגשים קצרים של מציצה וזהו.
כמו כל הוראה אחרת שהגיע ממנה, התפקיד שלי היה לספק לה את הדרישות שלה ולא להתחיל לחשוב על איך זה עשוי או עלול להשפיע על יחסי הכוחות בינינו (שהיו ברורים מהתחלה ולאורך כל הדרך).
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
טלי35 כתב/ה:
ואם שולט אוהב סטראפ-און?

בדיוק.

ודווקא על שולטים זאת נראית לי שאלה יותר משמעותית, כי לרובנו אין דגדגן בגרון, אבל להם דווקא יש ויש נקודת ג'י בתחת.
אז נראה לי מבעס שגבר יוותר על התענוג לא כי זה פיזית לא נעים לו, אלא רק בגלל שזה לא מתאים לפרסונה שלו. יש אנשים שעושים את זה?
(מקווה שברור שאני לא מתכוונת להעליב אף אחד, אני פשוט רוצה שלכולם יהיה כמה שיותר נעים).

(האמת שגם על שולטות אפשר לשאול את זה. יש שולטות שאוהבות לקבל אנאלי? אני מניחה שהן קיימות. הייתי מביאה את עצמי כדוגמה אבל אני מתחלפת אז אני לא יודעת אם זה נחשב. מה אומרות, חברות? מה עמדתכן בנושא?)
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
TheStrider כתב/ה:
הנה התשובה לחצי מהשאלות שעולות פה:
יש הכל, יש אנשים שאוהבים כל דבר שאפשר לחשוב עליו, גם גברים וגם נשים גם נשלטים וגם שולטים.
יש דינמיקות כמספר הקשרים ורובן לגיטימיות.
אין שבלונה לשום דבר שאסור לסטות ממנה ועל אנשים לראות מה עובד עבורם.
מאוד יכול להיות שהרוב לא אבל יש שכן, וזה נכון לגבי כל שאלה שעלולה להיות למישהו שמתחילה בנוסח ״האם הא.נשים כאלה קיימים?״

זאת התשובה ל-90% מכל הדיונים בכל האינטרנט icon_smile.gif
hrgiger
hrgiger • 10 במאי 2021
יולי Yuli כתב/ה:
טלי35 כתב/ה:
ואם שולט אוהב סטראפ-און?

בדיוק.

ודווקא על שולטים זאת נראית לי שאלה יותר משמעותית, כי לרובנו אין דגדגן בגרון, אבל להם דווקא יש ויש נקודת ג'י בתחת.
אז נראה לי מבעס שגבר יוותר על התענוג לא כי זה פיזית לא נעים לו, אלא רק בגלל שזה לא מתאים לפרסונה שלו. יש אנשים שעושים את זה?
(מקווה שברור שאני לא מתכוונת להעליב אף אחד, אני פשוט רוצה שלכולם יהיה כמה שיותר נעים).

(האמת שגם על שולטות אפשר לשאול את זה. יש שולטות שאוהבות לקבל אנאלי? אני מניחה שהן קיימות. הייתי מביאה את עצמי כדוגמה אבל אני מתחלפת אז אני לא יודעת אם זה נחשב. מה אומרות, חברות? מה עמדתכן בנושא?)

כן. יש.
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
חח גייגר אני חולה עלייך icon_smile.gif זה בהמשך לתגובה של סטריידר? icon_smile.gif

ותגידי, ברצינות, מה דעתך - מתחלפת נחשב?
יובל א
יובל א • 10 במאי 2021
שתבוא למצוץ לי
עבד משועבד{עבד}
עבד משועבד{עבד} • 10 במאי 2021
יולי Yuli כתב/ה:
טלי35 כתב/ה:
ואם שולט אוהב סטראפ-און?

בדיוק.

מצב של שולטת-מוצצת
לא דומה בכלל למצב של שולטת -אנאלית.
נשלט שנותן לשולטת אנאלי לפי דרישתה
הוא למעשה משרת אותה. היא האקטיבית למרות שמקבלת.
שולטת -מוצצת היא פסיבית לגמרי מפני שזאת פעולה שירותית...
טלי35​(שולטת)
טלי35​(שולטת) • 10 במאי 2021
שיט שיט שיט!
ואם מצצתי אבל רק את הקצה ורק כי לא ידעתי שזה עושה אותי שירותית- זה נחשב? אני פאסיבית עכשיו?

אולי אני בכלל בהריון???
למה לא כותבים דברים כאלה בספר השולטות הגדול!?!