צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

הצהרת שייכות

ma​(נשלטת)
לפני שנתיים • 11 במאי 2021

הצהרת שייכות

ma​(נשלטת) • 11 במאי 2021
מה דעתכם על הוספת השייכות לניק?
מה המטרה שלכם בהוספת ניק בסוגריים?
מה גרם לכם להחליט שלא להוסיף?
ivy​(נשלטת)
ivy​(נשלטת) • 11 במאי 2021
לא מתחברת,
לא מעיד על כלום בעיני, בטח לא בתוך ים קילורי הרפאים/החירטוטים/פגי התוקף לאחר יומיים וחצי.
כשהוספתי בעבר, זה הרגיש לי ממש לא נוח. אז לא.
סנטוריון
סנטוריון • 11 במאי 2021
אני מסכים עם אייבי.

קצת מזכיר לי את הציטוט המפורסם ששמעתי מיוחס למרגרט תאצ'ר, "אם את צריכה לומר שאת ליידי, סימן שאת לא."
איה74
איה74 • 11 במאי 2021
כשהוא הציע להתחתן
-X-
-X-
-X- • 11 במאי 2021
אם את מרגישה צורך לכי על זה. זה בגדול העדפה אישית.
עם זאת, אני חושב שזה כן מבטא בלעדיות.
נקודה למחשבה.
the rain song
the rain song • 11 במאי 2021
הקילור הוירטואלי בעבר היה קודש הקודשים וחזק יותר מחופה וקידושין. הוא באמת מבטא בלעדיות ופגשתי המון אנשים שמאוד גאים בו ומאושרים.
היום אנשים מקלרים את עצמם למצב רוח שלהם, מעבירים מסר לאומה דרכו וממהרים לשים ולהוריד.
ועדיין, כמו כל דבר בבדסמ זה קטע אישי וכל אחד ואחת בוחר איך להתייחס לזה.
אצלי זה גבול. לא בגלל המשמעות או חוסר המשמעות שלו אלא כי יש בזה משהו פומבי שמאוד לא חביב עלי. זה לא עסק של אף אחד ואני לא מרגישה שום צורך לספר לכולם שום דבר שנוגע למצבי בעניין הזה.
סגולה נסתרת​(נשלטת)
מצד אחד אני מסכימה עם אייבי. זה לא באמת מעיד על משמעות הקשר.
אני רוצה להרגיש שייכת מבפנים, בהרגשה, ולא כי יש שם כתוב של מישהו בסוגריים שמשייך אותי אליו.
מצד שני, יש בזה משהו מיוחד וסמלי. וזאת יותר הצהרת מחוייבות פומבית, למי שאוהב פומביות (אני אוהבת!) וזה חשוב לו.

אז אני חושבת שאם אתקלר אי פעם למישהו, קודם כל הוא חייב להיות מישהו מאוד מאוד מאוד מיוחד, וזה צריך להיות אחרי שהקשר נמשך המווון זמן (טווח של שנים), התבסס, והוגדר כבלעדי לשנינו.
וגם זה רק אם *הוא* ירצה/יבקש.
(ובאופן אישי לא הייתי רוצה ממש לכתוב את השם שלו, אולי רק אות אחת, או צורה של לב. בכל זאת, יש גבול לפומביות שלי).
TradeMark​(שולט)
TradeMark​(שולט) • 11 במאי 2021
אני באופן אישי חובב את זה

זה מסמל משהו ל-2 האנשים שבתוך הקשר יותר משזה מסמל משהו לכל האחרים, זה מעיד על נוחות וטבעיות של שניהם בקונוטציה הזאת של מסמן ומסומנת (כי אם אתם באמת כאלה וסימון דיגיטלי באתר אינטרנט מרגיש לכם כל כך לא נוח אז אולי המציאות שלכם חלשה מהוירטואלי) וזה אולד סקול. אולד סקול זו תפיסה שמשאירה חוט מקשר בין ההווה לעבר ובהקשרים של תרבות, תפיסת עולם וזהות תמיד "הידיעה היכן אני עומד עכשיו היא חסרת משמעות ללא הידיעה מהיכן באתי"
ivy​(נשלטת)
ivy​(נשלטת) • 11 במאי 2021
טריידמארק,
אבל זה בדיוק העניין: לוירטואליה כאן אין השפעה גדולה מדי על המציאות של הקשר, אני לפחות מאד משתדלת לא לתת לה מקום כזה.
לגבי ה״לא נוח״ מהתגובה שלי, הכוונה הייתה פחות לאקט הקילור הטכני כאן, אלא לשייכות עצמה שהייתה... פחות.

וזו כנראה הפעם הראשונה שאני לא מסכימה אתך לגמרי!
hrgiger
hrgiger • 11 במאי 2021
מבחינתי זה מסמן בעלות (מצידי) והצהרת שייכות (מהצד השני).