אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

ירח מר

רצסיבי​(נשלט)
לפני 16 שנים • 3 ביוני 2007
רצסיבי​(נשלט) • 3 ביוני 2007
אני רואה שאת אוהבת פסיכים, כה לחי.

את סכין במים לא ראיתי, אבל ירח מר הוא סרט מאופק יחסית של פולנסקי, מן הסתם (אני מתכוון לפולנסקי של פעם, לא לנוכחי).

ולגבי דושאן, מסתורי הארוגניזם ומונטנגרו לא פחות רקובים ומיניים מאשר סרט מתוק.
אחלה במאי, הרבה זמן לא הזכירו אותו באוזניי, למרות שאנחנו (הוא ואני) חולקים את אותו מוצא אתני.
שלומציון
לפני 16 שנים • 3 ביוני 2007

אכן

שלומציון • 3 ביוני 2007
מונטנגרו סרט מאד עדין ומיסתרי האורגניזם הוא הסרט הכי שווה שלו .
שוטרת*
לפני 16 שנים • 28 בנוב׳ 2007
שוטרת* • 28 בנוב׳ 2007
ראיתי את הסרט לאחר שקיבלתי עליו המלצות חמות . מודה ומתוודה שצפיתי בו בעיקר מכיוון שהובטח לי סוף של "נקמה מתוקה" .
אהבתי את הסרט , אהבתי את הילדותיות/זנותיות/ביצ'יות של השחקנית. אהבתי את הצורה המעניינת והעכשווית (יחסית לשאר הדברים שראיתי שקשורים לתחום) , אך למרות כל זאת לא ראיתי שם שום דבר שמזכיר התהפכות כלשהי שלה עליו. גם בקטעים בהם הוא כביכול תחת שליטתה , היא נזקקת לו.
לעומת זאת, הקטעים בהם הוא משפיל אותה היו קשים ביותר לצפיה עבורי. אף היו קטעים שפשוט גרמו לי לעצור הכל וללכת להרגע קצת (דווקא בגלל שהסרט כל כך סוחף, עד שאתה מרגיש חלק ממנו), אבל השינוי כביכול שהגיע , המקום בו הוא אמור היה להיות תחת חסדיה , מושפל , מבוזה - כל אלו נראו לי כקלילים ביותר. לא ממש ראיתי שם השפלה , בטח ובטח שלא היה שום קטע שהיה לי קשה לצפיה.

אני תוהה אם זה מכיוון שבאמת לא ממש הייתה שם שליטה נשית , או פשוט ששליטה נשית נראית לי טבעית יותר ולכן לא משפילה , מאשר שליטה גברית שנראתה לי כמפלצתית בסרט הזה..