ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

פורנו

Walter Plinge
לפני 3 שנים • 16 במאי 2021

פורנו

Walter Plinge • 16 במאי 2021
אני צופה בפורנו ברגשות מעורבים. מצד אחד זה מעורר. מצד שני אני מבין שזו תעשיה שכנראה מבוססת ברובה על ניצול אם לא כל כפיה ממש.

יש כאן מי שנמנעים מצפיה בפורנו מהטעם הזה? מתי הפסקתם? למה בדיוק? אתם נמנעים באופן גורף? האם פורנו BDSM שונה מפורנו רגיל?
דארקפוג​(טרנסית שולטת)
לפני 3 שנים • 17 במאי 2021
כן.
הפסקתי כמעט לחלוטין עם היציאה מהארון.
אני נמנעת באופן גורף בהצלחה.
לא שונה מהותית עד כמה שידוע לי.
JackofHearts
JackofHearts • 17 במאי 2021
פורנו הוא נורא, והנורא עוד יותר הוא שאנחנו לא יודעים עד כמה.
אינספור מחקרים על אלימות והחפצה שהפורנו מחלחל כחינוך תת תודעתי כל פעם שאנחנו צורכים אותו. יש לפורנו גם חלק לא קטן בעיצוב הפטישים שאנחנו מקבלים לעצמנו כמשיכה.
ממליץ לכל אחד ואחת להתנתק, לפחות לחודש ולראות איך זה מרגיש לו/ה. קהילת הnofap שהתחילה מקבוצת גברים מתוסכלים ברדיט ממש חשובה בנושא הזה.
יש גם אלטרנטיבות לפורנו - סיפורים ארוטיים, ארוטיקה מושמעת וכתובה שנמנעת הגירוי החזותי שגם מעוות כל תפיסה אמיתית למיניות וארוטיקה, וגם כמובן בדסמית.
אני גם מאמין שיש קשר ישיר בין פורנו לבין שיח גברי שחסר במציאות הנוכחית של היום על מיניות בריאה.

מצרף גם שני קישורים למי שמעוניין/ת להרחיב בנושא.
https://m.youtube.com/watch?v=wSF82AwSDiU
https://m.youtube.com/watch?v=3adhnLRoxig
''''''''''
'''''''''' • 17 במאי 2021
אני דווקא לא מסכים. מי שחושב שתעשיית הפורנו מבוססת על ניצול וכפייה כנראה לא מכיר ולא יודע איך התעשייה הזאת נראית כיום.
אחוז מאוד גבוה של הפורנו שקיים היום באתרים כמו פורנהאב, הוא פורנו שמצולם על ידי חובבנים עצמאיים, שאף חברת הפקות לא מנצלת אותם, ובטח שאף אחד לא מכריח אותם. ואני לא מדבר על סרטונים שצולמו ללא ידיעת כל המשתתפים ומופצים באינטרנט. בנוסף, הרבה הפקות ענק מנוהלות היום על ידי נשים.
שימו לב שבכל תעשייה עם שכירים, תמיד יהיו מנוצלים ומנצלים, וכבר יצא לשמוע על סיפורי אונס והטרדה על סטים של פורנו, אבל קשה לי להאמין ששחקני פורנו בשנת 2021, משתתפים בסרטים בכפייה.
לגבי עניין של העלאת סף הריגוש ואובדן הדמיון, אני אישית לא מרגיש שזה השפיע עליי, ואני גם לא חושב שפורנו הפך אותי לאיזה מחפיצן מתעלל.
מי שהימנעות מפורנו גורמת לו להרגיש אדם מוסרי יותר ובעל מצפון נקי, שיהיה לו בכיף. אבל רצוי שגם יהפוך לטבעוני ויפסיק לקנות בגדים ממותגים מפורסמים.
    התגובה האהובה בשרשור
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
לא בדיוק נמנעת כהחלטה גורפת, אבל התחלתי קצת לאבד עניין. התחלתי בשנים האחרונות להיות מטא לגבי זה וכל פעם במקום להתמקד בסיפור אני מתחילה לחשוב על רמת המשחק ועל הבימוי ועל מה נדרש שם מהשחקנים ואז מתחילה לרחם עליהם. כבר לא נהנית מהצפייה כמו בעבר.

מניחה שיש בעולם שחקני פורנו שאוהבים את העבודה שלהם, אבל אין לי דרך לדעת אם השחקנים הספציפיים שאני צופה בהם הם כאלה, וגם... נכון יש את הימים האלה שלא בא לך ללכת לעבודה אבל הולכים בכל זאת כי צריך להתפרנס ואנחנו לא ילדים מפונקים? אז אם העבודה שלך היא להזדיין... וול...
טלי35​(שולטת)
טלי35​(שולטת) • 17 במאי 2021
כשאני רואה פורנו זה מהסוג שיש בו רק גברים (לרוב כוחני) אז אין בעיה של ניצול נשים 😉😈
porcupine
porcupine • 17 במאי 2021
NobleSavage כתב/ה:
שימו לב שבכל תעשייה עם שכירים, תמיד יהיו מנוצלים ומנצלים

אני מנחש שמתחבאת פה האקסיומה המופלאה
[שכיר = מנוצל].
פרלין​(נשלטת){ש}
פרלין​(נשלטת){ש} • 17 במאי 2021
פורנו מטריד אותי בעיקר בהקשר של בני נוער.
כי רוב הסרטונים מאוד קיצוניים וסקס לא נראה ככה. נראה לי שהעולם היה קצת יותר סבבה אם אנשים לא היו נחשפים לסקס בעודם בתולים דרך הפורנו של היום.
ScatNerd
ScatNerd • 17 במאי 2021
העולם היה הרבה יותר טוב אם הרבה דברים היו אחרת.. מה לגבי אלימות בסרטים ובמשחקי וידאו? זה לפי דעתי אפילו יותר גרוע.
הורים קונים לילדים שלהם צעצועים בצורה של כלי נשק וזה ואם תשאלי אותם הם יגידו לך שזה לגיטימי.
אני יכול להעיד על עצמי שהסטיות שלי לא הגיעו מהפורנו.
starduskonfire
לפני 3 שנים • 18 במאי 2021
starduskonfire • 18 במאי 2021
אני משתדל להפחית בצריכת הפורנו (הצלחתי לרדת לפעם בכמה שבועות), מעבר לזה שכבר פחות נהנה בגלל הראייה הירודה, באמת יש שאלות של איך זה משפיע..
קשה לי להגיע לתובנה חד משמעית אם בתור ילד שנחשפתי לפורנוגרפיה, שליוותה אותי מאז, כמה זה השפיע על מי שאני כייום, וכמה זה פשוט הייה מפלט לבעיות אחרות שרדפו אותי גם ככה. מה שכן, הפחתה בפורנו ללא ספק מצריכה אותי לחפש ולמצוא אלטרנטייבה בריאה יותר בדמות אינטימיות ועמידה על סיפוק הרצונות שלי במערכות יחסים, מה שפעם הייה ניתן לעקוף בעזרת פורנוגרפיה\סיפורים\וכל תוכן אחר לצורך העניין.
חוסר המוסריות של מושא הצרכנות זה נושא שולי בעיניי, כי אין לו כוח אמיתי לגרום לשינוי התנהגותי בחיים שלי.
אני אמשיך לאכול בשר, עד שלא יהיה תחליף מספיק טוב, וללבוש נייקי עד שלא תהייה אלטרנטיבה זולה ונוחה, והטלפון שלי גם ימשיך להיות חלק מהחיים שלי גם עם אלף סינים יקפצו מהגג של המפעל.