סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

הצעת ייעול

נשלט הצפון הרחוק​(נשלט)
לפני 3 שנים • 18 במאי 2021

הצעת ייעול

אתן השולטות מאד אוהבות לרטון על הכמות הבלתי סבירה של ההודעות שאתן מקבלות , ואני שם לב שהמון שולטות לא כותבות בפרופיל שלהן או במודעות שלהן מאיזה איזור הן , ובאיזה גיל הן , אני ספציפית ועוד הרבה נשלטים כאן ,לא אשלח הודעה לשולטת מהמרכז או מהדרום , או לשולטת שעברה את ה50 , (כמובן בגלל שאני צעיר מידי בשביל גיל כזה )וככה אני אחסוך ממכן את ההודעה הלא רלוונטית שלי , אין ספק שיש נשלטים שישלחו הודעה לכל שולטת מהגלובוס , כדי להתחרמן משיחה קצרה עם שולטת ביודעם שהם לא יסעו כל כך רחוק כדי להיפגש , אבל בדרך הזאת תוכלו לחסוך פניות מנשלטים רציניים שלא רלוונטים עבורכן , עכשיו אני יודע שיש כמה שיגידו מה פתאום זה הורס לי את הפרטיות , אז דיברנו על לרשום איזור וגיל , לא מספר דירה ותעודת זהות .
והלוו לא לצעוק עלי עכשיו חחח , הבעתי דיעה .
תמרעה המרטשת​(שולטת)
אתה באמת מניח שכל הנשלטים קוראים את מה שאנחנו כותבות ובמיוחד את מה שאנחנו מחפשות?
אני ציינתי באופן מובהק שאני לא מעוניינת בנשלטים נשואים ומעל גיל מסויים.
בפועל הם מסיפימים את האינבוקס שלי וחלקם עם הודעות ממש מגעילות.
    התגובה האהובה בשרשור
היד
היד • 18 במאי 2021
אז הם לא, אבל אחרים כן. אז אל תכתבי ותקבלי מכולם.
מכירה בכביש אל תהיה צודק תהיה חכם...
נשלט הצפון הרחוק​(נשלט)
כמו שכתבתי אין ספק שקיימים כאן נשלטים לא רציניים , שגם הורסים לכולם , אבל קיימים פה נשלטים רציניים שבאמת רוצים להכיר להיפגש ולכבד את הרצונות של מי שעומדת מולן כבת אדם לפני שהיא שולטת , ובשבילם ובישבלכן יחסכו האדומות הלא רלוונטיות
''''''''''
'''''''''' • 18 במאי 2021
לא שאני רואה סיבה הגיונית להסתיר גיל ואזור מגורים, אבל אהבתי איך ניסית לגרום להן לחשוב שזה אינטרס שלהן לכתוב בפרופיל את הפרטים שמעניינים אותך חח.
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}

Re: הצעת ייעול

נשלט הצפון הרחוק כתב/ה:
אתן השולטות מאד אוהבות לרטון על הכמות הבלתי סבירה של ההודעות שאתן מקבלות , ואני שם לב שהמון שולטות לא כותבות בפרופיל שלהן או במודעות שלהן מאיזה איזור הן , ובאיזה גיל הן , אני ספציפית ועוד הרבה נשלטים כאן ,לא אשלח הודעה לשולטת מהמרכז או מהדרום , או לשולטת שעברה את ה50 , (כמובן בגלל שאני צעיר מידי בשביל גיל כזה )וככה אני אחסוך ממכן את ההודעה הלא רלוונטית שלי , אין ספק שיש נשלטים שישלחו הודעה לכל שולטת מהגלובוס , כדי להתחרמן משיחה קצרה עם שולטת ביודעם שהם לא יסעו כל כך רחוק כדי להיפגש , אבל בדרך הזאת תוכלו לחסוך פניות מנשלטים רציניים שלא רלוונטים עבורכן , עכשיו אני יודע שיש כמה שיגידו מה פתאום זה הורס לי את הפרטיות , אז דיברנו על לרשום איזור וגיל , לא מספר דירה ותעודת זהות .
והלוו לא לצעוק עלי עכשיו חחח , הבעתי דיעה .

תודה על העצה הטובה. שאלת פולו-אפ: האם לקחת בחשבון את העובדה שחלקנו לא סתומות?
(סליחה על הבוטות, פשוט זה נראה שאתה מסביר לנשים בוגרות איך עובדים שדות חיפוש באתרי אינטרנט).
Sharoman​(אחר)
Sharoman​(אחר) • 18 במאי 2021
תמר עה כתב/ה:
אתה באמת מניח שכל הנשלטים קוראים את מה שאנחנו כותבות ובמיוחד את מה שאנחנו מחפשות?
אני ציינתי באופן מובהק שאני לא מעוניינת בנשלטים נשואים ומעל גיל מסויים.
בפועל הם מסיפימים את האינבוקס שלי וחלקם עם הודעות ממש מגעילות.

אני חושב שהמטרה היא בעיקר לכוון את אלו שכן היית יכולה להיות מעוניינת בהם לעשות עבודה טובה יותר בניסוח ההודעה/ות שלהם כשהם פונים אליך או לחילופין לאחריות.
הרי המטרה שלך היא למקסם יעילות בכל פניה כדי שתעזור לך לזהות את המועמד(ים) המתאים(ים) ביותר, בדיוק כמו שהמטרה שלו היא למקסם סיכויי הצלחה עם מי שהוא פונה אליה.

לצערי אין ולא יהיה לא כאן ולא מחוצה לכאן, מחסור של נואשים המתעקשים לנסות במלוא כוחם את שיטת מצליח (כי הרי מספיקה רק אחת).
אין כל דרך למנוע מהם לנסות או להוריד את ההתמדה שלהם.
אבל לפחות תוכלי לעזור לבעלי פוטנציאל למקסם אותו מולך.
Sharoman​(אחר)
לפני 3 שנים • 19 במאי 2021
Sharoman​(אחר) • 19 במאי 2021
מבטיח לך יולי, שאחרי די והותר זמן שאני נמצא כאן בכלוב אני מאוד מודה לאמרה הזאת.
יחד עם זאת השאלות שאולי כדאי שישאלו את עצמן הן האם הן מצליחות להשיג את מה שהן מנסות להשיג והאם הצעה בסגנון של פותח הפוסט תעזור לנו להשיג אותו (בתנאי שיש כאן בכלל אוכלוסייה מתאימה למה שהן מחפשות).