צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

חלק, בוש או מסופר יפה?

Valeria
לפני שנתיים • 30 במאי 2021
Valeria • 30 במאי 2021
מבחינתי אצל גברים ונשים: כל עוד אין סכנת חנק מהשיער הכל טוב.
(גיזום גם הולך)

בסופו של יום, כל אחד ואחת שיעשה/תעשה עם הגוף שלו/שלה מה שטוב לו/לה.
מי שלא אוהב יום טוב לו.
סוררת בשקט​(אחרת)
סוררת בשקט​(אחרת) • 30 במאי 2021
NobleSavage כתב/ה:
חלק זה מהמם.
אין לי בעיה עם קצת שיער, כל עוד לא מדובר על בוש סטייל פורנו מהסבנטיז.
לא רואה שום סיבה לגדל פרא כשיש את האופציה לסדר או להוריד. חוץ מעצלנות. קשה לי להאמין שאנשים באמת חושבים שזה יפה/אסתטי/נעים יותר.

כמו שאמרתי, אני רואה המון פרא יפיפיים. והמון חלקים מכוערים, שהלוואי והייתה להן חוכמה לשמור אותם מוסתרים מאחורי הבוש. בכל מקרה, רואה הרבה יפים מכל סוג. אבל פתאום "הדשא של שכנה יפה יותר" icon_wink.gif
סוררת בשקט​(אחרת)
Kitty frank כתב/ה:
NobleSavage כתב/ה:
חלק זה מהמם.
לא רואה שום סיבה לגדל פרא כשיש את האופציה לסדר או להוריד. חוץ מעצלנות. קשה לי להאמין שאנשים באמת חושבים שזה יפה/אסתטי/נעים יותר.

יש מין, ויש שיער ערווה, ואפילו יש פורנו הרבההההה לפני הסוונטיז, והרבה לפני המצלמות. איך שיער ערווה הפך להיות סטייה מלפני יובל, במקום פשוט- הקיום שלנו, כמו שהוא, כבר 200,000 שנים?

אתה קורא לי עצלנית, ולא רואה שום סיבה אז תן לי לספר לך על כסף, וזמן, וגירוד, וקוצים מגעילים, ועוד קצת כסף, ועוד קצת זמן, ושיערות בניקוז, ופלסטיק שזרק לפח.
ואם לא לקחת שניה, כדי לעלות על הסיבות האלו, לפני שהגבת בכזו התנשאות - תן לי להגיד לך שאתה עצלן מחשבתית, ובעיני זה חטא חמור פי כמה מלא להיות יפים לך בעין.

אנשים, גברים ונשים כאחד, הם אגואיסטים. אנו רואים קודם כל את עצמנו, את טובתנו ואת יקרינו, כל עניין ה"עניי עירך קודמים". לכן אנחנו לא מבינות אותם ואת בעיותיהם והם לא מבינים אותנו ואת בעיותינו. הם לא בהכרך עיוורים מבחירה, הם עיוורים מחינוך סביבתי.
סוררת בשקט​(אחרת)
פרלין כתב/ה:
איימן לקייטי!

ואני אוסיף ואומר ששיער גוף הוא עניין אישי, לא באמת חברתי.
בין אדם לעצמו ולמי שהוא שוכב איתו. זה שנהיה איזה סטנדרט שאליו צריך להיצמד, זו עוד רעה חולה שתכליתה לשעבד אותנו. ולא בקטע טוב.

ויוה לה חופש! תעשו מה שבא לכם!

תמיד יש זמן לקצת אנרכיה טובה! icon_smile.gif
סוררת בשקט​(אחרת)
the rain song כתב/ה:
בתקופה זו בה אנו חיים, כשהמים והסבון והאופציה להתקלח כה נפוצים, קצת מוזר לדבר על הגיינה. עם או בלי שיער.
בקשר לבריאות, מה שמטפורה אמרה.

ובכלל, נראה לי שכל מי ששיער או העדרו מעורר בו רגשות כה עזים עד לסלוד ולהגעל, ובכן, זה אישו שלו ולא באמת אמור להטריד את בעל/ת השיער.

בהתייחסות להודעה הראשונה - אין מה להצטער כי אין מה לעשות. אם זה ממש מפריע לך ובא לך עוד צעד בלתי הפיך לכי על קעקוע. כן, קעקוע נחמד על הכרית החמודה הזאת שיש לנו שם. הסולידי יהיה לב או פרח. אם בא לך קצת הומור אז אולי חץ לכיוון הנכון. בכל מקרה משהו ללא מילוי ולא מסובך מידי. בכל זאת, יש לי הרגשה שזה יכאב.

נראה לי שאוותר על חץ. אבל חשבתי על רוכסן. icon_wink.gif
davy jones​(אחר){אהבת חינם}
NobleSavage כתב/ה:
חלק זה מהמם.

טבעי זה היפה ביותר!
ונשים שעושות עם הגוף שלהן מה שהן מרגישות הכי בנוח זה עוד יותר סקסי!
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 30 במאי 2021
אני הכי אוהב מה שאני חושב שנשים רוצות לשמוע. מה שאני חושב שנשים רוצות לשמוע הרבה יותר יפה בעיניי ממה שאני חושב שנשים לא רוצות לשמוע. יודעים מי אהב מה שאני חושב שנשים לא רוצות לשמוע? היטלר.
סנטוריון
סנטוריון • 30 במאי 2021
באופן אישי, מעדיף חלק, כפי שאני מעדיף שלא יהיה שיער באזורים אחרים בגוף הנשי. עם זאת, לא מפריע לי מאד כל עוד שיער הערווה מסודר ומטופח, וישנה הקפדה על היגיינה בסיסית באזור המפשעה.

לגבי המחיר בזמן, כסף או כאב שנשים צריכות לשלם - ובכן, לא זאת הייתה השאלה. ההשלכות הסוציולוגיות של מנהגי הסרת שיער יכולים להוות דיון ארוך אחר, כזה שלדעתי אין לו באמת מסקנה חד משמעית.
פרלינה​(נשלטת){בעלי}
סנטוריון, חייבת לשאול, מה זה אומר הקפדה על הגיינה בסיסית באזור המפשעה? לנקות אחרי פיפי? מקלחת יומית? מקלחת גם בבוקר וגם בערב?
ומה זה מסודר ומטופח? שמפו, מרכך וסירוק?
אני לא צינית, באמת שואלת.