אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

חלק, בוש או מסופר יפה?

סנטוריון
לפני שנתיים • 30 במאי 2021
סנטוריון • 30 במאי 2021
ציטוט:
סבון פות הוא דבר שאיננו טוב לפותנו החמוד.
גמילה ממנו בדרך כלל תוביל לריח טוב יותר.

(כך גם תחתוניות ועוד זוועות עולם.)

אין בעיה. אני לא הסמכות העליונה בענייני היגיינה נשית, ולא לוקח את זה אישית אם עכשיו תצטטו לי איזה מחקר על כך שבעצם צריך למרוח שמן פלאפל פעמיים ביום על שפתי הפות ולשיר לו "פזמון ליקינתון" בלחש. זה לא רלבנטי. נשאלתי ועניתי, ואפשט את תשובתי: העיקר הוא הקפדה על היגיינה בסיסית, בריאות האזור, הקניית איזושהי צורה אסתטית לשיער הערווה (או הסרתו), והימנעות מייעור-יתר.

I'm out.
פרלין​(נשלטת){ש}
פרלין​(נשלטת){ש} • 30 במאי 2021
נובל, אז אתה מעדיף כוס חלק, יש! לך על זה! גם בעלי מעדיף כוס חלק ואין לו שום בושה סביב זה. מצד שני, הוא לא מרגיש צורך להגיד שהאפשרות השנייה היא מגעילה.
1. כי אשכיו חשובים לו.
2. כי הוא כנראה לא מוצא את זה מגעיל.
3. כי הוא לא גס רוח.

היגיינה זה חשוב, אף אחד לא אוהב ריח מסריח, בואו, איננו קדושים וקדושות. בדרך כלל מקלחת מרפאת כל מכאוב ואם יש ריח רע מתמשך הוא בדרך כלל לא קשור לשיער, אלא לבעיה אחרת שחייבים לטפל בה.
lifeonmars
lifeonmars • 30 במאי 2021
טבעי הכי יפה!
''''''''''
'''''''''' • 30 במאי 2021
סבבה פרלין. הבנתי שהמילה מגעיל לא מצאה חן בעינייך. שימי לב שלא כתבתי אותה על שיער ערווה באופן כללי וגם לא עודדתי אנשים שזה מגעיל אותם לעלוב בנשים.
הלן הדובה

Re: חלק, בוש או מסופר יפה?

הלן הדובה • 30 במאי 2021
סוררת בשקט כתב/ה:

בעבודה שלי אני רואה ואגינות כל היום, המון ואגינות. רואה כל סוגי התספורות, ובשנים האחרונות היפות ביותר בעיניי הן דווקא עם תספורת קטנה או כאלה עם בוש ג'ינג'י או שחור יפה. ואני קצת מצטערת שאין דרך חזרה. יש עוד כמוני בקהל?

יש מקום לכל סוגי ה"תסרוקות". אני אישית אוהבת מסודר. גם אם זה בוש כמו הזקן שלי - שיהיה מסודר.
הכי טוב זה מסופר. חלק זה חביב אבל לא באנו לשחק עם ילדודס נכון?
ארגמןן​(אחרת)
ארגמןן​(אחרת) • 30 במאי 2021
יש משהו בבוש שנותן לי להרגיש נשית.. יש בזה משהו יצרי, חושני לא יודעת להסביר.
אבל כן מורידה באיזורי הליקוק כי בכל זאת.. אני יודעת איך זה כשנתקעת לך שיערה בלשון/גרון ומשגעת אותך.
אז כן.. מצאתי את הנוסחה שלי להנות משני העולמות.
מל(ק)ה​(שולטת)
מל(ק)ה​(שולטת) • 30 במאי 2021
היום מישהו שממש ממש נמשך אליי וממש,ממש רצה להיפגש איתי, ממש ממש נעלם כשאמרתי שאני לא מסירה שיער במפשעה.

ממש ממש לא הופתעתי.
icon_smile.gif
ScatNerd
לפני שנתיים • 31 במאי 2021
ScatNerd • 31 במאי 2021
נמשך אלייך כ"כ ובגלל זה ויתר? הוא היה נשלט?
אם כן אז לא ראוי לתואר.
לי באופן אישי זה ממש לא משנה, אבר מין של אישה זה דבר קדוש וכל אחת שתעשה איך שנוח לה...זה יפה ככה או ככה. ועוד למישהו שהוא נשלט או סאב אין בכלל זכות הצבעה, יקבל מה שנותנים לו ויגיד תודה.
מצדי שלא תתקלח גם שבוע icon_smile.gif

אל תסתכל בקנקן אלא על מה שבתוכו icon_wink.gif
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
יש איזה משהו מוזר בהעדפות קונקרטיות בעניין הזה, לא? כלומר, זה גוף של בן אדם. זה לא סלט בהרכבה שאפשר לבחור כל איבר בנפרד לפי טעמנו.

מתישהו החלטתי עם עצמי שזה מיותר שתהיה לי העדפה על מה שבן אדם עושה עם הגוף של עצמו ונראה לי יותר הגיוני להפנים ששיער גוף הוא חלק אינטגרלי מגוף אנושי, כמו גבות ובהונות ותנוכי אוזניים, ואין טעם להטריח את עצמי בשאלה אם זה מוצא חן בעיני.
(זה אומר גם שאני לא מתערבת לבעלי בתדירות גילוח הזקן שלו).

זה מאד משחרר.

(עבורי, עבורי. כבר אמרתי שעבורי. שכל אחד יעשה מה שבא לו).
''''''''''
'''''''''' • 31 במאי 2021
BizarreMind כתב/ה:
נמשך אלייך כ"כ ובגלל זה ויתר? הוא היה נשלט?
אם כן אז לא ראוי לתואר.
לי באופן אישי זה ממש לא משנה, אבר מין של אישה זה דבר קדוש וכל אחת שתעשה איך שנוח לה...זה יפה ככה או ככה. ועוד למישהו שהוא נשלט או סאב אין בכלל זכות הצבעה, יקבל מה שנותנים לו ויגיד תודה.
מצדי שלא תתקלח גם שבוע icon_smile.gif

אל תסתכל בקנקן אלא על מה שבתוכו icon_wink.gif

מה אתה מזיין ת'שכל? לנשלט לא יכולות להיות העדפות ורצונות? אם אתה לוקח כל מה שמציעים לך ואומר תודה, אתה או חרטטן, או שהסטנדרטים שלך באמת ברצפה.