סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

הצלפות במקומות "אסורים"

מגשים רצונותייך​(נשלט)
לפני שנתיים • 30 במאי 2021

הצלפות במקומות "אסורים"

היי, רציתי להתייעץ איתכם.

ביום שישי בערב הייתי עם שולטת שהצליפה בי במגוון מקומות כגון - בטן, כפות רגליים (אפילו ביצים) וכד'.
במהלך הסשן זכרתי שיש משהו עם מקומות שאסור להצליף בהם אבל אמרתי מה כבר יכול לקרות.
היום אני עדיין מרגיש כאב באיזשהי נקודה בבטן (וגם קצת עקצוצים לעתים בכפות רגליים אבל כבר לא יודע אם זה פסיכולוגי או לא) אז עשיתי חיפוש בגוגל וראיתי את התרשים הזה שמראה את המקומות שאסור להצליף בהם כי זה יכול לעשות נזק תמידי, ואיך לא - חלק מהם זה הבטן והרגליים.

השאלה מה לעשות? האם לדעתכם יש מה ללכת לרופא וכאלו? איך אדע אם יש לי נזק שם במשהו?
וגם - קצת מוזר שהקטע של ההצלפות כזה רגיש ו"בררני", איך השולטת באמת יכולה לשלוט ככה בחופשיות?
וגם - מה ההסבר לכך שבכל הסרטונים המלכות מצליפות חופשי וחזק במגוון מקומות כולל אלו שלכאורה אסור? ושלא נדבר על בולבאסטינג...

אז אשמח לעצתכם! תודה רבה!
זאב פטיש{סאדיסט}
זאב פטיש{סאדיסט} • 30 במאי 2021
דורות שלמים חטפו מכות עם קין באזורי הידיים וכפות הרגליים..לגבי הכפות חשוב רק בכף ועם כלי רחב ולא בחלק העליון...

לגבי הבטן - לאדם לא מאומן אזור הבטן יכול להיות רגיש יותר ורצוי להימנע !!

עקצוצים אינם סימן ריצה לרופא אבל כאב שלא פוסק יכול להצביע על התפתחות דלקת וזה כבר מצריך התייחסות.

לגבי ביציים - כבר ראיתי איך בעיטה לביציים נגמרה בבית חולים חדר ניתוח להוציא את הביצה החוצה..סיפור אמיתי
הלן הדובה
הלן הדובה • 30 במאי 2021
האם לפנות לרופא? כן.

וממליצה לא לעבוד יותר עם אנשים שלא מכירים את האיזורים האדומים.
פרלינה​(נשלטת){בעלי}

Re: הצלפות במקומות "אסורים"

מגשים רצונותייך כתב/ה:
וגם - קצת מוזר שהקטע של ההצלפות כזה רגיש ו"בררני", איך השולטת באמת יכולה לשלוט ככה בחופשיות?

מוזר שהשולטת צריכה להזהר לא לפצוע את הנשלט שלה? תא נראה לי, בכל זאת ssc.
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 30 במאי 2021
נעים להכיר, יתכן שהיינו באותה מסיבה. שמי דן קאפ ואני האיש שהיה עם תרמיל גדול כחול עם הרבה צעצועים ותיק שחור וארוך שהיה מלא בצעצועים חובטים. בתחילת המסיבה הייתי בסוף החצר ובהמשך חבטתי בקרבן שהגיעה אתי בתוך האולם של המסיבה.

בוא נתחיל בהסבר על ההיגיון שמאחורי רמזור ההצלפות, התמונה שצובעת אזורים בגוף בירוק, צהוב ואדום.

כשאנחנו חובטים בשוטים, מקלות וכפות ידיים, אנחנו עוסקים במה שהרפואה מכנה טראומה קהה או טראומה בלתי חודרת.
די דומה למה שקורה בהרבה תאונות דרכים.
כלומר אנחנו עסוקים בפעילות בדסמית שבקצוות שלה מסוגלת להרוג או לגרום לנכות.
אצלנו המטרה היא ליהנות ולכן חשוב להבין את הגבולות, המגבלות והסיכונים, לפני שמגיעים לתוצאות בלתי הפיכות.

האזורים שצבועים בירוק, כמו התחת, הם אזורים שאצל מרבית האנשים מסוגלים לספוג די הרבה אנרגיה מבלי שייגרם נזק בלתי הפיך.
אצל מרבית האנשים יש מספיק מאסה של שרירים ורקמות שומניות שיכולות לספוג מכות ונפילות מבלי שייגרם נזק לעצמות שמתחת.

אבל כבר במרכז האזור הזה יושבת לה עצם הזנב, שמורכבת מכמה חוליות קטנות ומכה באזור שלה עלולה לגרום לכאב רע שבא להתריע על הסכנות שבשבר בעצם הזנב - הרבה כאבים ותהליך החלמה ארוך.

ובתנוחות מסוימות, כמו כשהגב מכופף קדימה, אצל גברים הביצים נוטות להציץ בין הירכיים ואצלנו נשים השפתיים של הכוס.
מכותבת בעוצמות שנחמדות על הטוסיק כבר יהיו יותר מדי כאב רע למרבית האנשים.

הביצים מכילות כמות גדולה של מים, וכל מכה שפוגעת בהן מועברת חזק יותר מאשר ברקמת שריר אותי בשומן (חפש הלם הידרוסטטי אם אתה סקרן כמוני) . יש בהן הרבה צינוריות זרע כלי דם, כך שישנם הרבה מה לעשות שייפגע בתוכן.
זו הסיבה שאשכים בדרך כלל צבועים במפות בצהוב או לפעמים באדום - מכות קלות אפשריות, מכות חזקות כבר נכנסות לאזור של סיכון לנזק בלתי הפיך.

מקומות אחרים שצבועים באדום:
- החוליות של עמודי השדרה - יש בהן זיזים קטנים, ששבר בהם עלול לגרום לסבל לכל החיים.
- הכליות - מכות שם עלולות לגרום לנזק פנימי שעלול לכלול דימום פנימיים בכליות עד פגיעה בתפקוד הכליות.
- חלל הבטן - תכולת הנוזלים הגבוהה עלולה לגרום לדימומים פנימיים שידרשו ניתוח לעצירת הדימום.

אם שמת לב, אני משתמש במונחים של "עלול" - אין כאן מדע מדויק, שבו מישהו אותו ממישהי יוכלו לומר לך מראש שעצמה מסוימת במקום y תגרום לנזק x.

לא תמיד ניתן לדעת מראש מה תהיה התוצאה, יתכן שאותה חבטה שעד היום לא גרמה לנזק תגרום לו מחר.

אנחנו מנסים לשחק באזור שבו אנרגיה יודעים להבדיל בירוק כאב טוב. כזה שלוקח לספייס, שגורם להנאה, לעוף להכין כאב רע. כאב שמוציא מספייס, שלוקח למקומות קשים, שמנחית איתנו בעצמה על המסלול.

כנשלט, אתה אמור לדבר עם השולטת על הגבולות שלך, על היכולת כן והיכן לא, היען אפשר להשאיר סימנים ואיפה אי אפשר כי לא תוכל להסביר שנפלת על השוט של השכנה.
וכן, כשאתה חושב שאתה מרגיש כאב רע או כשהיא חובטת במקום שבו עדיף לא לחבוט, זה הזמן להיות אסרטיבי ולומר זאת.

כשולט, אני גם מדי פעם בודק באופן ישיר עם השותפה שלי שהיא במקום טוב, מסתכל על שפת הגוף שלה ועל הגוונים שמתפתחים על פני העור ונוגע באזור שבו אני חובט כדי לבדוק את התגובה של העור.

בהצלחה בפעם הבאה!
    התגובה האהובה בשרשור
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 30 במאי 2021
המקלדת שלי עושה לי סלט:
אנחנו מנסים לשחק באזור שבו אנרגיה יודעים להבדיל בירוק כאב טוב. כזה שלוקח לספייס, שגורם להנאה, לעוף להכין כאב רע. כאב שמוציא מספייס, שלוקח למקומות קשים, שמנחית איתנו בעצמה על המסלול.

צריך להיות

אנחנו מנסים לשחק באזור שבו אנחנו יודעים להבדיל בין כאב טוב. כזה שלוקח לספייס, שגורם להנאה, לעוף, לבין כאב רע. כאב שמוציא מספייס, שלוקח למקומות קשים, שמנחית אותנו בעצמה על המסלול.
תמרעה המרטשת​(שולטת)
בלי קשר למקומות אסורים כמו גב תחתון, עמוד שדרה, צלעות וכדומה, חשוב שתזכור שמקום אסור זה גם כל מקום שאתה לא מרגיש בנוח איתו.
לא צריך לרצות כל אחת, במיוחד שיש כלכך הרבה אנשים לא מנוסים או שלא אכפת להם מהנזק שהם גורמים.
מגשים רצונותייך​(נשלט)
תודה לכולם על התגובות.. העניין הוא שלא הרגשתי כאב בלתי נסבל באותו הרגע וכן הייתי בסוג של ספייס (אפילו הופתעתי כי עקרונית אני לא נמשך לכאב)..
יש עכשיו איזשהו כאב בדיעבד אבל הוא נסבל ומקווה שיעבור.. ואם לא אז באמת אלך לרופא.. ואנסה לעבוד מעכשיו לפי התרשים הזה אבל מקווה שזה לא יבאס את הסיטואציה... כי כן נהניתי מזה שהיא יכולה לעשות מה שהיא רוצה ואיפה שבא לה...
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
לפני שנתיים • 31 במאי 2021
אל תחכה שזה יעבור. לך לרופא עכשיו. מקסימום תגלה שהכל בסדר. זה עדיף על הסיכון שבהזנחה.
אתה מתמהמה כי מתבייש? אין לך שום דבר להתבייש בו, לא עשית שום דבר רע. כאבים בבטן זה לא דבר שצריך להתעלם ממנו, אף פעם.
תאונות קורות, אין סיבה לעשות מזה סיפור בדיעבד.
להבא - אסור להצליף באנשים באזורים רגישים, זה מסוכן, ועדיף לא לשחק עם אנשים שזה לא לגמרי ברור להם.

זה שזה לא כאב באותו רגע זה לא מוזר, באותו רגע האדרנלין/אנדורפינים משככים את הכאב, אם הייתה פגיעה זה סביר שתרגיש רק מאוחר יותר.

קיצר לך לרופא. לא חייב מיון, מספיק רופא משפחה, אבל בדחיפות. אם היית מקבל מכה מהיתקלות בארון ולא מהצלפה אז לא היית מתלבט.
לפני שנתיים • 31 במאי 2021
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 31 במאי 2021
מצטרף להמלצה להגיע לראות רופא/ת משפחה.

חשוב לשים לב לא להעלים מהן הנסיבות שבהן המכות קרו - תתחיל ב"שיחקנו בסגנון של 50 גוונים של אפור" ואז תתאר מה היה ואיפה קיבלת מכות.

צוות רפואי כפוף לחובת דיווח שמטיל עליו משרד הבריאות, בכל מקרה שבו הם חושדים שיש אלימות.

לכן חשוב לא לטייח או לספר סיפורי "נפלתי על היד של שכנה במדרגות".