סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

הצלפות במקומות "אסורים"

Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}
לפני שנתיים • 31 במאי 2021
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 31 במאי 2021
אני מבין את הפדיחה של לדבר על 50 גוונים של אפור, אבל לדעתי זו הדרך הכי קצרה לדבר על בדסמ, בלי להסתבך עם להסביר SSC ו-RACK למי שזה בכלל לא מעניין אותם.

icon_cool.gif
טלי35​(שולטת)
טלי35​(שולטת) • 31 במאי 2021
לא עניין של מי אשם. שיט קורה לפעמים. השאלה היא מה עושים איתו.

מצטרפת לדברים החכמים שנכתבו פה ומציעה לדבר גם עם השולטת שהצליפה בך - אם הכוונה שלכם היא להמשיך את הקשר בינכם - זה יותר מרלוונטי גם לגביה.

בריאות איתנה (:
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
אה, אני הבנתי להיפך - שהרפרנס הספרותי נועד להקל על המבוכה שכביכול יש כשקוראים לילד בשמו.

וכל השיח על RACK/SSC נראה לי לחלוטין לא רלוונטי לסיטואציה. לכן אמרתי "הצלפות בהסכמה", כי זה בדיוק המידע הנדרש: הפעולה הקונקרטית שבוצעה, והבהרה שאין צורך במשטרה. מה עוד צריך? 🙂

אני לא מאמינה שיש הרבה אנשים בוגרים ומשכילים, במיוחד במקצוע כמו רפואה שבו פוגשים המוני אנשים ובמצבים הכי לא נעימים שלהם, שאשכרה לא יודעים מה זה בדס"מ או זקוקים להרבה הסברים עליו כדי להתייחס למכה קונקרטית.
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
אז אני אהיה הכי ברור שאפשר:
לרופא, עכשיו ומיד. זאת לא שאלה, לא התלבטות, אין ספקות. עלול שמלול. אתה לא יודע מה קרה. לך תדע אם אין לך משהו שבכלל לא קשור להצלפות שלה. יכול לספר לך על מגוון מקרים שלא קשורים בכלל לבדסמ, בהם אנשים לא הלכו לרופא כי לא התחשק להם, ושילמו. אני, אישית, נחתכתי פעם בעבודה, ממש חתך קטן, הזנחתי, וזה כמעט עלה לי בחיי, כי קיבלתי הרעלת דם. רופא!

לגבי "איך היא חופשייה לשלוט"? צודק. איך, איך אסור לה להטיח את הראש שלך בקיר כי מתחשק לה? למה אסור לה לתת לך כוויות דרגה שלישית? באמת, רחמנות על השולטת. סלח לי, זאת לא שאלה של נשלט, זאת שאלה של מי שבונה מסלול ישיר להיות גבר מוכה. ברור שיש דברים שלא עושים, ואם זה "מפריע לה לשלוט", אז שתשב בתא כלא, איפה שהחברה מוגנת ממנה.

סליחה על הבוטות, אני פשוט באמת רוצה להעיר אותך למציאות.
kaly
לפני שנתיים • 1 ביוני 2021
kaly • 1 ביוני 2021
דרקן ראהל כתב/ה:
לרופא, עכשיו ומיד. זאת לא שאלה, לא התלבטות, אין ספקות. עלול שמלול. אתה לא יודע מה קרה. לך תדע אם אין לך משהו שבכלל לא קשור להצלפות שלה. יכול לספר לך על מגוון מקרים שלא קשורים בכלל לבדסמ, בהם אנשים לא הלכו לרופא כי לא התחשק להם, ושילמו. אני, אישית, נחתכתי פעם בעבודה, ממש חתך קטן, הזנחתי, וזה כמעט עלה לי בחיי, כי קיבלתי הרעלת דם. רופא!

לגבי "איך היא חופשייה לשלוט"? צודק. איך, איך אסור לה להטיח את הראש שלך בקיר כי מתחשק לה? למה אסור לה לתת לך כוויות דרגה שלישית? באמת, רחמנות על השולטת. סלח לי, זאת לא שאלה של נשלט, זאת שאלה של מי שבונה מסלול ישיר להיות גבר מוכה. ברור שיש דברים שלא עושים, ואם זה "מפריע לה לשלוט", אז שתשב בתא כלא, איפה שהחברה מוגנת ממנה.

אני כן רוצה להתייחס למשהו שמשתמע ממה שכתבת.
ישנם יחסי שליטה בהם הורדת דם נחשבת מטורפת ובאותה הסקאלה ( קרא לזה שפוי בטוח ובהסכמה... דיון פילוסופי בפני עצמו) ישנם זרמים בהם מקובל להטביע חותמת בנשלט.ת ( כמו שמטביעים בבהמות). יש ויש ויש ויש.

בתפיסה *שלי* לנשלט יש 2 בחירות- להכנס למערכת ולצאת ממנה. כל השאר, כל האמצע, לא נתון לשיקולו. לכן, הבחירה צריכה להיעשות בחוכמה ובשיקול דעת רב.

בתפיסה *שלי* נשלט שמצייר גבולות (מופנה לשני המינים, נכתב בזכר לנוחיות בלבד) הוא שולט מלמטה והשולט "עובד" אצלו עם חופש תנועה מוגבל. נכון, זה רחב ומופשט ויכול ליפול למקומות קיצוניים, שרוב האנשים כאן כנראה לא יסכימו למערכת שכזו.

כמובן, מיותר לציין, שאני לא מתייחסת לכל תשוש נפש שחושב שהוא שולט.ת אלא לאנשים בריאים ומאוזנים בנפשם. יחסית...אתה יודע...🤪
מגשים רצונותייך​(נשלט)
עדכון : הייתי אתמול אצל רופא, הוא בדק אותי ואמר שזה כלום. וכן - פשוט אמרתי לו משחק של הצלפות icon_smile.gif [איפה הסמיילים המובנים פה? רציתי סמיילי צוחק חחח]
ושטויות, אני לא מאלו שזה מעניין אותם מה חושבים עליי, בטח לא רופא מקצועי.

כמובן שאדבר עם השולטת ואעדכן אותה וגם אראה לה את התרשים icon_wink.gif
אבל השאלה (שהיא אמנם המתמשכת שלי אך היא רצינית) - לפי ההיגיון של התרשים המקום היחידי בערך שאפשר באמת להצליף בו זה הישבן, זה הגיוני שזה כל מה שנשאר? נשמע לי מוזר.

אנשים פה הזכירו דברים מאוד קיצוניים שברור מאוד שאני לא שם ולא מתקרב לשם - כוויות, חתכים, נזקים לגוף - ממש לא והכל ברור וידוע וגם רוב השולטות לא חושבות על זה אפילו, אין צורך להגזים ולהיות דרמטים. אבל בקטע של הצלפות אני לא מבין איך זה הגיוני שבאמת אנחנו מוגבלים ככה רק לישבן. הצלפות זה לא כזה הארדקור ואני תוהה אם כולם באמת מתמקדים רק בישבן...
slave for ever​(נשלט)
slave for ever​(נשלט) • 1 ביוני 2021
יש כזה דבר

Foot whipping or bastinado

בהנחה, שאין בעיה בריאותית: הדבר שאסור, זה בגב כף הרגל (עצמות). מותר בכף הרגל עצמה (כולל העקב).
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
לפני שנתיים • 2 ביוני 2021
kaly כתב/ה:
דרקן ראהל כתב/ה:

אני כן רוצה להתייחס למשהו שמשתמע ממה שכתבת.
ישנם יחסי שליטה בהם הורדת דם נחשבת מטורפת ובאותה הסקאלה ( קרא לזה שפוי בטוח ובהסכמה... דיון פילוסופי בפני עצמו) ישנם זרמים בהם מקובל להטביע חותמת בנשלט.ת ( כמו שמטביעים בבהמות). יש ויש ויש ויש.

בתפיסה *שלי* לנשלט יש 2 בחירות- להכנס למערכת ולצאת ממנה. כל השאר, כל האמצע, לא נתון לשיקולו. לכן, הבחירה צריכה להיעשות בחוכמה ובשיקול דעת רב.

בתפיסה *שלי* נשלט שמצייר גבולות (מופנה לשני המינים, נכתב בזכר לנוחיות בלבד) הוא שולט מלמטה והשולט "עובד" אצלו עם חופש תנועה מוגבל. נכון, זה רחב ומופשט ויכול ליפול למקומות קיצוניים, שרוב האנשים כאן כנראה לא יסכימו למערכת שכזו.

כמובן, מיותר לציין, שאני לא מתייחסת לכל תשוש נפש שחושב שהוא שולט.ת אלא לאנשים בריאים ומאוזנים בנפשם. יחסית...אתה יודע...🤪

רגע. גם להוריד דם יש איך. חותכים במקום שזה בסדר, עם סכין נקייה, מוודאים שיש אלכוהול וגזות בסביבה למקרה חרום. לא עושים עם חולה המופיליה או סוכרת, למשל.
לא אמרתי שהכל אסור. פשוט, יש דרכים נכונות לעשות כל דבר. Ssc הוא לא כל הבדסמ, יש גם גישות אחרות שאפילו זכו לשמות (rack).
אבל, שולטת שאומרת ביודעין (לא המצב פה) "הצלפה בבטן מסכנת את החיים שלך, אז אני הולכת להצליף בך רק שם, וכמה שיותר" היא אדם מסוכן. נשלט שלא לומד מה מסכן את בריאותו בצורה משמעותית ושומר על עצמו, אין לי מילים לזה.

בפעם הראשונה שפגשתי שולט, הוא רצה שאמצוץ לו כשהוא נוהג. אמרתי לו לא, כי זה יכול להפריע לנהיגה, ולכן מסכן את חייו, את חיי ואת חייהם של שאר הנהגים והולכי הרגל בסביבה.

את תעשי את הבדסמ שלך, הכל בסדר, אני לא בא לתקן אותך בשום צורה. אם היית השולטת שלי ורוצה לעשות משהו שאני יודע שהוא פשוט אסור ומסכן חיים הייתי אומר לא, היית מעיפה אותי אולי, והכל בסדר. לא כולם מתאימים לכולם
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
לפני שנתיים • 2 ביוני 2021
מגשים רצונותייך כתב/ה:
עדכון : הייתי אתמול אצל רופא, הוא בדק אותי ואמר שזה כלום. וכן - פשוט אמרתי לו משחק של הצלפות icon_smile.gif [איפה הסמיילים המובנים פה? רציתי סמיילי צוחק חחח]
ושטויות, אני לא מאלו שזה מעניין אותם מה חושבים עליי, בטח לא רופא מקצועי.

כמובן שאדבר עם השולטת ואעדכן אותה וגם אראה לה את התרשים icon_wink.gif
אבל השאלה (שהיא אמנם המתמשכת שלי אך היא רצינית) - לפי ההיגיון של התרשים המקום היחידי בערך שאפשר באמת להצליף בו זה הישבן, זה הגיוני שזה כל מה שנשאר? נשמע לי מוזר.

אנשים פה הזכירו דברים מאוד קיצוניים שברור מאוד שאני לא שם ולא מתקרב לשם - כוויות, חתכים, נזקים לגוף - ממש לא והכל ברור וידוע וגם רוב השולטות לא חושבות על זה אפילו, אין צורך להגזים ולהיות דרמטים. אבל בקטע של הצלפות אני לא מבין איך זה הגיוני שבאמת אנחנו מוגבלים ככה רק לישבן. הצלפות זה לא כזה הארדקור ואני תוהה אם כולם באמת מתמקדים רק בישבן...

אנחנו ממש לא מוגבלים לישבן בלבד. בצורה נכונה אפשר מה שסלייב ציין, אפשר קיינינג קל (יחסית) על כף היד, אפשר ירכיים. אפשר פלוגר בצורה נכונה לגב, לא על עמוד השדרה...
אם היה אפשר רק ישבן, לא היה רמזור, היו אומרים "רק ישבן".
ישבן זה פשוט המקום שאפשר להתחרע עליו