בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

רעיון לענישה

Master Mental​(שולט)
לפני שנתיים • 6 ביוני 2021

רעיון לענישה

Master Mental​(שולט) • 6 ביוני 2021
שלום לכולם, אמש המלכה גילתה שאני מחטט לה בנייד...ווטס אפ, גלריות (שולח לעצמי תמונות שלה) מייל וכד'
כמובן שרתחה מה שהביא לערב של התעלמות עם הודעה קצרה הבוקר לשלוח לה עונש ראוי עד שעה 15:00
רעיונות ): ?
Itzhaking
Itzhaking • 6 ביוני 2021
גמילה מסמארטפון לשבוע
Master Mental​(שולט)
תודה, מה הכוונה גמילה?
זה כלי עבודה שלי...לפחות עד שעות הערב.
TheStrider​(סדיסט)
TheStrider​(סדיסט) • 6 ביוני 2021
פרידה.
זה בכלל לא בטווח הלגיטימי של יחסי שליטה, זה פשוט פגיעה באמון.
זה לא משהו שצריך להעניש עליו, זה משהו שצריך לשקול את המשך היחסים עליו.
    התגובה האהובה בשרשור
Master Mental​(שולט)
הלכת רחוק...תעיין בפרופיל.
אגב נושא החיטוט בנייד נבע בעיקר מתשומת לב,אני לא קנאי בכללללל, קוקהולד בהתהוות.
masoul
masoul • 6 ביוני 2021
אני כאן קצת עם סטריידר,
מה שעשית זה לא זרקת זין ולא הדחת כלים, ועכשיו מגיע לך עונש.
זה פגיעה באמון, חדירה לפרטיות, זה שקר ומרמה.
אלו לא דברים של מה בכך, אלו לא דברים שסוגרים בספנקינג.

אז היא אשתך, ולא תתגרשו בגלל זה, שזה מצויין,
אבל זה לחלוטין לא לעבור לסדר היום.

בתור התחלה, ממש ממש התחלה, הייתי ממליץ לה להתקין בכל המחשבים שלך ( כולם!) תוכנת
שליטה מרחוק, טים וויואר Team Viewer או תוכנה דומה, גם בטלפון כמובן, וזאת עד להודעה חדשה,
שתהיה לה לחלוטין שקוף.
וזה אפילו לא עונש, רק טעימה קטנה לתת לך להרגיש ממה שאתה ניסית להאכיל אותה.
על עונש אפשר לחשוב אחרי חודש שהיא שולטת בכל אמצעי התקשורת שלך.
תמרעה המרטשת​(שולטת)
שלחת לעצמך תמונות שלה?
ענישה בצד, זו הפרה מוחלטת של הפרטיות. אני לא יודעת מה הדינמיקה שלכם אבל זה משהו שלא עושים.

לגבי ענישה-
זה משהו שצריך להתאזן, היא צריכה לקבל תמונות מפלילות שלך שישארו אצלה. בהנחה שתעשה משהו נוסף כזה, אלה תמונות שיהיו בעייתיות אם יצאו החוצה.
הפחד לבד מאאוטינכ כזה נראה לי יעמיד אותך במקום.

או, שאתה נותן לה את הסמארטפון שלך ליומיים שלושה והיא זו ששולטת בו, מחליטה למי לענות ושולטת לך על מרכז החיים בעצם.

אבל כמו שאמרתי, אני לא הייתי סולחת על מקרה כזה.
Master Mental​(שולט)
תודה תמר,
מסכים שלקיחת התמונות זה הפרה ואסור,אף פעם לא הייתי עושה דבר כזה אך המקרה הנ"ל שונה...זה לא שניסיתי להשיג תמונות מפלילות שלה,אנחנו זוג נשוי בקשר מהמם שנים רבות ומשתפים בחום תמונות האחת עם השני,יש לי ארסנל תמונות שלה ולה שלי,לעולם לא נשתף ללא הסכמת הצד השני (גם תמונות שאני מעלה בבלוג שלי זה לאחר הסכמתה)
כשהיא רוצה תמונות חשופות בד"כ אני זה שמצלם...
הקטע עצמו היה כחלק ממשיכת תשומת לב שלי מולה...אולי חלק מהתהליך שאנחנו עוברים,לא סגור בדיוק למה.
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
זה נשמע מהתגובות שלך שאת לא מבין את חומרת המעשה. גם אם לא הייתה לך כוונת זדון - זה לא דבר שעושים, זה חוסר כבוד משווע.

אני לא אבוא כמו איזה ורדה עכשיו עם "תזרקי אותו!", אבל אני תוהה אם עונש נקודתי באמת יעזור. אני במקומה לא הייתי מרגישה נוח עם עונש סמלי אלא הייתי רוצה לראות שהפנמת שזה לא מעשה לגיטימי בשום צורה. אני מנחשת שהטילה עליך לחשוב על עונש בעצמך כדי לראות כיצד אתה מעריך את החומרה. היא בעצם שואלת אותך - מה יגרום לך להבין שזה לא סתם חוסר נימוס אלא הפרה של האמון בינינו.

אז הייתי מחפשת משהו שיגרום לך לחוש חוסר נוחות סביב גישה לטלפון שלך. רעיון: למשך זמן קצוב הטלפון שלך שייך לה. מובן שאתה זקוק לו לעבודה, אבל אפשר לומר שבכל זמן שאתם באותו מרחב (שניכם בבית, סידורים, בילוי) הטלפון שלך אצלה, ובכל פעם שאתה רוצה להשתמש בו עליך לבקש ממנה רשות ולומר מה מטרת השימוש ולכמה זמן. אם מישהו מתקשר אז היא עונה ומחליטה בעצמה אם אתה פנוי לשוחח. אולי גם להגיד "סורי הוא לא יכול לדבר עכשיו כי הוא בדיוק עסוק בלאכול מהרצפה". אפשר למצוא דרך לעקוף את עניין העבודה, למשל בסופי שבוע או בשעות מוגדרות ביום.

אבל זה בלי להכיר אותה, כמובן. אולי היא לא אוהבת עונשים שהם הרבה עבודה בשבילה. כמובן שיש גם לכוון לטעם האישי שלה.
נראה לי שעליך לחשוב בכיוון של מה עשוי לפייס אותה, מה יגרום לה להרגיש שהבנת את הבעיה, מה יגרום לה להרגיש שהיא יכולה לסמוך עליך להבא. צריך להכיר אותה בשביל זה icon_smile.gif

לו אני הייתי במצב שלה אז אף עונש שלא משיג את ההבנה לא היה מספק אותי. אז אני באופן אישי הייתי מטילה עליו לכתוב מאמר שמסביר למה זה חשוב לא לחטט בטלפון של בן הזוג שלך. עם ביבליוגרפיה. אם המאמר יהיה מוצלח אז אשקול לתת גם עונש פיזי.
Tzel​(שולט)
לפני שנתיים • 7 ביוני 2021
Tzel​(שולט) • 7 ביוני 2021
נראה לי שלהגיש לה במתנה
ארוזה יפה
חצי אצבע/בוהן
יסגור את הפינה.

שמחתי לעזור.