סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

רעיון לענישה

Mary Jane
לפני שנתיים • 7 ביוני 2021
Mary Jane • 7 ביוני 2021
איבדת שליטה על עצמך. פלשת לאן שאין לפלוש. דבר ראשון שיכול להועיל, שעולה על דעתי, הוא לנעול אותך באמבטיה בלילות, תישן שם שבוע על השטיח, תחשוב על מה שעשית.

לאחר שבוע תוכל לספר לה מה למדת מכל ההתנהגות המביכה הזו.
Chimaera
Chimaera • 7 ביוני 2021
אין משהו שאי אפשר לסלוח עליו... זה הכל עיניין של רצון...
וענישה בדסמית זה הדרך הכי טובה לבקש סליחה וגרום לצד השני לקבל משהו בחזרה.

אז אני הייתי מציעה לך ככה...
- אסור לך לגמור עד להודעה חדשה מהשולטת.
- ללכת לחנות הסקס הקרובה לביתך ולקנות צעצוע שמתחבר לסמרטפון. משהו נאסטי.. כזה שהיא יכולה להכאיב לה איתו.
- מתקין את האפליקציה של הצעצוע על הנייד שלך, ומשחרר אותו מסיסמאות, שיהיה לה גישה חופשית להכל.
- נותן לה את הסמרטפון שלך למשך 48 שעות שבהם אתה מנותק מהנייד והיא שולטת לך על הצעצוע.
- היא יכולה לעשות מה שהיא רוצה בנייד שלך. בלי לגרום לך נזק בעבודה.
- אם לא תתנהג יפה היא תעשה לך פיגוע בפייס או בכלוב או בכל רשת אחרת שאתה נמצא בה.

לי זה היה מבפיק כדאי לסלוח על חיתות בנייד שלי

תהנה
טלי35​(שולטת)
טלי35​(שולטת) • 7 ביוני 2021
אם המטרה היתה להרגיז אותה בלעשות משהו *ממש * לא בסדר - אז עשית עבודה מעולה.
מגיע לך פרס.

מעניין אותי איך זה ישפיע עליה ועל מערכת היחסים שלכם. אמון זה דבר שברירי.
בכללי, במערכות יחסים ובטח בטח בבדסמ.
gayaviv

לקחת את זה קשה

gayaviv • 7 ביוני 2021
תמר עה כתב/ה:
שלחת לעצמך תמונות שלה?
ענישה בצד, זו הפרה מוחלטת של הפרטיות. אני לא יודעת מה הדינמיקה שלכם אבל זה משהו שלא עושים.

לגבי ענישה-
זה משהו שצריך להתאזן, היא צריכה לקבל תמונות מפלילות שלך שישארו אצלה. בהנחה שתעשה משהו נוסף כזה, אלה תמונות שיהיו בעייתיות אם יצאו החוצה.
הפחד לבד מאאוטינכ כזה נראה לי יעמיד אותך במקום.

או, שאתה נותן לה את הסמארטפון שלך ליומיים שלושה והיא זו ששולטת בו, מחליטה למי לענות ושולטת לך על מרכז החיים בעצם.

אבל כמו שאמרתי, אני לא הייתי סולחת על מקרה כזה.
FlowerKitty​(אחרת)
FlowerKitty​(אחרת) • 7 ביוני 2021
למה אתה מחפש לעצמך רעיונות לענישה על המעשה הזה? היא שלחה אותך לחפש רעיונות? אם כן, אז שיהיה לשניכם בהצלחה...
אני אישית לא יכולה לעזור פה כי אם היו עושים לי דבר כזה ממש לא הייתי מטפלת בזה דרך משחק בדסמי. בעיניי זו פגיעה איומה באמון, ופלישה לפרטיות שאין מצב שהייתי מקבלת בשום קשר, ובמיוחד לא בזוגיות שלי.
FlowerKitty​(אחרת)
FlowerKitty​(אחרת) • 7 ביוני 2021
עכשיו אני רואה שקראתי בריפרוף ופיספסתי את זה שזו באמת היא שביקשה, אז התגובה שלי מיותרת 😛
האנשה עצמית
האנשה עצמית • 7 ביוני 2021
מציע לך לומר לה שעשית דבר שאין עונש שיכול לכפר עליו.
Master Mental​(שולט)
Master Mental​(שולט) • 7 ביוני 2021
תודה לכל העונים,
ברשותכם...יש תגובות שממש עזרו לצד כאלו מיתממות...מחוץ לפרספקטיבה נכונה ואני אסביר
מלכתי ואני מנהלים יחסים זוגיים בריאים מזה שנים, סומכים אחד על השני באופן מלא עם שקיפות מלאה,חברים האחת של השני לפני הכל!
רק בזכות קשר חזק כזה הצלחנו לקחת פנטזיה שנמצאת בראש שלנו זמן רב ו"לקפוץ למים" לדבר האמיתי
אם להתייחס לחיים הונילים שלנו בוודאי שעיון בנייד וכל סוג של חדירה לפרטיות לא מקובלת בעליל (אם כי אני בטוח שחלק גדול מהגברים והנשים עושים זאת מדי פעם...בואו נהיה כנים)
המקרה הנ"ל שונה,הוא בוצע כחלק מחיי הבדסמ שאנו מסגלים לעצמנו
אם להשוות ולהמחיש, כיום למלכה שלי יש חבר ווירטואלי (בחור גרוש) מזה מספר חודשים, הם משוחחים באופן יומי, היא משתפת אותו בדברים אישיים, מחליפים תמונות (חלקם אירוטיות עד כמה שאני יודע) ואפילו מקיימים סקס ווירטואלי.
אם הנ"ל היה קורה במסגרת החיים הונילים שלנו ברור שמדובר בבגידה, בשל העובדה שזה תחת חיי הבדסמ המוחשיים החדשים זאת זכותה המלאה והיא לא חייבת לי שום הסברים, גם במידה ותחליט להפגש איתו פיזית.
המעשה שלי היה כחלק מהסצנה,רציתי לחצות גבולות (בדיוק כמו שמאפשר לה לחצות את שלה) היא משתפת אותי בחיי האהבה שלה ע"פ החלטתה הבלעדית ואני ניסיתי להערים על הנושא, האם בצעתי זאת גם כדי לבחון את "רמת הרצינות שלה" ואף לקבל עונש (ושגם הוא יחצה גבולות)? כנאה שכן *לכן לאחר ימים בודדים אני הוא זה שחסף את עצמו בנושא.
אני הוא זה שמשכתי את מלכתי לעולם הבדסמ, בשלבים הראשונים הרגשתי החמצה כי בעצם אני הוא זה שמצא עצמו "דוחף" רעיונות לסצנה עצמה,כנראה שפה התחלתי להרגיש שכבר אני הוא לא זה שמושך בחוטים (מה שמאד הדליק אותי)ואף מאבד שליטה וניסיתי לבצע מעשה שיבחן זאת מולה וגם פנימית אצלי.
לשמחתי היום מלכתי לורחת את המושכות תרתי משמע ונראה לי שעומדת להראות לי מאיפה הדג או המאהב אלפא משתין.
שורה תחתונה...מאד מעריך את השיתוף והעצות של כולם גם אם חלקם נראים לי מוגזמים, זה חלק מהעניין של לחלוק ולחשוף
למי שמתעניין מה העונש שהוטל עלי:
היא חשופה לכלל ההודעות שלי למשך חודש
אני לא גומר עד להודעה חדשה, כאשר יתאפר לי לגמור זה לא יהיה בתוכה, זה יהיה בכוס ואצטרך לשתות הכל
כל בוקר רושם לה מכתב המסביר את רמת ההתנצלות שלי,למה אני אפס, ומדוע בכלל כדאי להמשיך לשלוט בי ולא לחפש נשלט אחר
אמרה שיהיו עוד כמה דברים בהמשך השבוע...משאירה כרגע לעצמה

תמשיכו להנות ולשתף,
רימיני
שוטרת*
שוטרת* • 7 ביוני 2021
כן עבודה, לא עבודה, לוקחת לך את הנייד. תעבור להתכתבות במיילים, קונה לך טלכרט שתתחיל לחפש טלפון ציבורי אם בכלל קיים ואם תבכה,בטוח שאפשר למצוא אסימון איפשהו.
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
שמחה שמצאתם עונש ששניכם מרוצים ממנו icon_smile.gif

לא מצאתי את ההגיון בהפרדה שעשית בין בדס"מ לזוגיות הכוללת שלכם. בדס"מ *מתווסף* לזוגיות, לא מחליף אותה. זו לא מילת קסם שהופכת את האסור למותר.
הפרטנר הוירטואלי של אשתך הפך ללגיטימי לא בגלל ש"זה בדס"מ" אלא פשוט בגלל ששניכם הסכמתם לזה. יש הרבה זוגות בעולם שמאפשרים זה לזה הרפתקאות "בחוץ" והם ונילים לגמרי.
לעומת זאת אתה עשית משהו שהיא לא הסכימה לו בשום שלב. בגלל זה רובנו לקחנו את זה למקום של האמון. כי בדס"מ שעושים באהבה, עושים קודם כל בהסכמה הדדית. אז לדעתי האישית זה בכלל לא רלוונטי מה בדס"מ ומה לא. בזוגיות תמיד חושבים על טובתו של השני ומנסים להתחשב בו, גם אם היחסים וניליים וגם אם הם היררכיים (כלומר, גם שולטת צריכה להתחשב בנשלט וגם נשלט צריך להתחשב בשולטת).

עכשיו שאמרת שאתה זה שמשך אותה לתוך העולם הזה אז עוד יותר מתקבלת תחושה שאתה עשית דבר מאד לא יפה, *במטרה לבחון גבולות ובתקווה לקבל עונש*. כלומר, הרשית לעצמך לעשות דבר שידעת מראש שלא יהיה לה נעים, ואתה ממשיך לחשוב שזה היה מעשה לגיטימי. אני מאד לא מסכימה עם הגישה הזאת. לא ככה עלינו להתייחס לאנשים שאנחנו אוהבים.

בכל אופן זה נראה שהסכמתם על עונש אז אני שמחה בשבילכם ששניכם מרוצים. מעניין איך היא מרגישה לגבי כל הסיטואציה הזאת. תיארת איך אתה רואה את הדברים, אני סקרנית אם זו גם ההשקפה שלה.
כך או אחרת תודה על השיתוף, מעניין לקרוא, מקווה שתמשיך לשתף.