סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

אוהבים להכאיב? למה?

בריז חולף
לפני שנתיים • 8 ביוני 2021

אוהבים להכאיב? למה?

בריז חולף • 8 ביוני 2021
אני בטוח שיש שיגידו, שזה עושה להם טוב ובגלל שזה בהסכמה, בטוח ובשפיות אז הכל טוב ולא מעניין אותם למה. ברור. אבל לא אליהם אני מפנה את השאלה השאלה מופנית כלפי מי שרואה בדסמ גם כדרך ללמידה עצמית להיכרות אינטימית יותר עם עצמי.
אז אתם/ן שכבר התנסתם/ן ושאלתם/ן את עצמכם/ן מה למה מאיפה זה מגיע? מה גיליתם?

דברים שאני חשבתי עליהם (רשימה ממש מצומצמת שאשמח שתגדילו אותה):
סדיזם טהור (אהבת כאב, הנאה בראית/גרימת כאב לזולת).
דרך להוכחת ההתמסרות של בן/ת זוג.
חווית עוצמה, כוח, אדונות, פטרונות, שבאים מהזכות לעשות ככל העולה ברוחכם/ן לבן/ת הזוג כולל כאב.
דרך למציאת מסוגלות בעומק הנפש של בן/ת הזוג. איזשהוא אקט חינוכי שמאמץ את הפרטנר להוציא מעצמו יכולות לספוג יותר ולגלות שהוא/ היא מסוגל/ת.

מה דעתכם/ן?
ארגמןן​(אחרת)
ארגמןן​(אחרת) • 8 ביוני 2021
שאלה טובה : )
תאמת שאין לי ממש צורך להכאיב ברגיל שלי.. אבל בפעמים שכן נהנתי להכאיב פיזית אני זוכרת שהרגשתי מן חופש להוציא את הצד ה"רע" שלי.. האכזרי.
כמו לשים רגע את המוסכמות החברתיות בצד ועכשיו מותר לי להוציא צד שאסור לי להוציא בשאר הזמן.
אז לשאלתך, זה היה נחמד/מיוחד להעלות ולבטא צד אחר שלי.. צד חבוי.
AloneAgain
AloneAgain • 8 ביוני 2021
עוצמה נטו
מול מי שסופג הכל
couchtutor​(שולט)
couchtutor​(שולט) • 8 ביוני 2021
שליטה. היכולת לנגן על בת-אנוש בספקטרום עונג-כאב כרצונך. וכמובן להיות אחראי על הובלת הפרטנרית כל הדרך להיי המטורף שנקרא סאב-ספייס וניווטה בתוך ארץ הפלאות עד לנחיתה הבטוחה. או, בקיצור - שליטה.
בריז חולף
לפני שנתיים • 9 ביוני 2021

Re: כתבתי על זה פה

בריז חולף • 9 ביוני 2021
Lady cbt כתב/ה:
https://thecage.co.il/blog/userblog.php?blog_id=110965&postid=1137119

היי ליידי! אז שני דברים:
1 כתבת יפה תודה לך.
2 תקני אותי אם הבנתי לא נכון, את אומרת שיש משהו בגברים פגועים שנוגע בך? אז לצורך העניין אם נשלט שלך חוטף מכות ממשהי אחרת זה מספיק מבחינתך? כלומר לכאב שאת גורמת אין ערך עצמי רק לתוצאה שלו?
תמרעה המרטשת​(שולטת)
אני מניחה שאצלי זה שילוב של 1 ו2 בסיבות שמנית.
בהתחלה תהיתי עם מזוכיסטים שזה הזיה כמה אני נהנית להכאיב, וכמה קל איתם. אבל עם הזמן אני מעדיפה כאלה שהם לא מזוכיסטים.
אני מעדיפה את האתגר שבשבירה של נשלט לעד כדי כניעה מלאה. מזוכיסטים הם לא אתגר.
Lady cbt​(שולטת)

Re: כתבתי על זה פה

Lady cbt​(שולטת) • 9 ביוני 2021
בריז חולף כתב/ה:
Lady cbt כתב/ה:
https://thecage.co.il/blog/userblog.php?blog_id=110965&postid=1137119

היי ליידי! אז שני דברים:
1 כתבת יפה תודה לך.
2 תקני אותי אם הבנתי לא נכון, את אומרת שיש משהו בגברים פגועים שנוגע בך? אז לצורך העניין אם נשלט שלך חוטף מכות ממשהי אחרת זה מספיק מבחינתך? כלומר לכאב שאת גורמת אין ערך עצמי רק לתוצאה שלו?

1. מעצם המשיכה שלי לנשלט כאוב, הנשלט שלי כנראה לא יחטוף ממישהי אחרת. זה שלי להכאיב לו ❤️
2. אם במקרה הוא כן חטף משהו (מספיק שידפוק את האצבע הקטנה בשולחן כדי להמיס אותי באנקות כאב) אני מתמגנטת אליו לחיבוק עוטף, נשיקות ונשיכות.
3. כשהכאב מגיע ממני, יש לו ערך מוגבר, כי האדם שמולי מתמסר אליי מספיק כדי לתת לי את הגוף שלו ולהוכיח תעצומות נפש (אני חזקה ומעניקה כאב חזק, מעריכה את אלה שמסוגלים לספוג אותו ❤️) ובמקרה כזה, לכל עווית כאב קטנה בפנים שלו יש כוח להמיס אותי ולקרב אותי רגשית אליו. מעבר לעובדה שזה משפיע עליי פיזית, אשכרה מדליק אותי (שלולית) שאדם חוטף ממני ❤️
האפטר קייר במקרים כאלה הוא לא רק עבור הנשלט, החיבוקים והליטופים שלי כלפיו מרגיעים גם אותי ומקרבים בינינו הרבה יותר, אני מרגישה שילוב של שלווה ואופוריה, סוג של קתארזיס. דום ספייס.
davy jones​(אחר){אהבת חינם}
תמר עה כתב/ה:
אני מניחה שאצלי זה שילוב של 1 ו2 בסיבות שמנית.
בהתחלה תהיתי עם מזוכיסטים שזה הזיה כמה אני נהנית להכאיב, וכמה קל איתם. אבל עם הזמן אני מעדיפה כאלה שהם לא מזוכיסטים.
אני מעדיפה את האתגר שבשבירה של נשלט לעד כדי כניעה מלאה. מזוכיסטים הם לא אתגר.

אבל גם למאזוכיסטים יש סף סבירה מסויים , מתאר לעצמי שגם מהם אפשר לקבל הנאה מסף השבירה שלהם והלאה , מתי שהוא משדר כאב וסבל אמיתי בלי חלקיק הכי קטן של הנאה .
Tremble​(אחרת)
Tremble​(אחרת) • 9 ביוני 2021
אני אוהבת את המאבק
המשחק
צחוק מהול בפחד בעיניים
אני אוהבת את הסימנים שאני משאירה
את עצמי כשאני מסכימה לקחת אחריות על גוף אחר
כשאני בכלל משחקת כמו ילדה חסרת תקנה
והעובדה שמכות זה בעצם ממש ממש נעים