סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

פוט פטיש

feetForLife​(נשלט)
לפני שנתיים • 1 באוק׳ 2021

פוט פטיש

feetForLife​(נשלט) • 1 באוק׳ 2021
פוט פטיש, לפעמים אי אפשר איתו ולפעמים אי אפשר בלעדיו icon_smile.gif
בחורות שאוהבות סגידה לכפות רגליהן, שתפו חוויות מעניינות!
    התגובה האהובה בשרשור
Tzoogi
לפני שנתיים • 19 באוק׳ 2021
Tzoogi • 19 באוק׳ 2021
היא ישבה לידי בשיעור בכפכפים פשוטים בלי לק ובלי שום קישוט מיוחד ועם זאת לא יכולתי להפסיק להסתכל.
היא קולטת אותי בוחן את כף רגלה ומיד מתחילה לשחק עם אצבעותיה - מניעה את כף רגלה מעלה ומטה באופן איטי וחתולי למדי -
או לא אני חושב לעצמי, היא יודעת! היא עלתה עליי! שיט למה אני לא יודע מתי להפסיק לנעוץ! - אני כזה קריפ. נגמר השיעור
ניגש אליי בהפסקה בין הרצאות ושואלת אותי אם אני אוהב אותם - אני אומר לה, יש לך ממש רגליים יפות. אני לא התכוונתי להטריד אותך בשום צורה. היא משתיקה אותי ולוקחת את ידי. אני מובל אחריה לתא שירותים (שירותים משותפים בנות ובנים), היא מתיישבת על האסלה ואני נעמד מולה כולי מזיע מהתרגשות גדוש באדרנלין ובנוסף מרכיב חשוב פאקינג חוסר וודאות לגבי מה הולך להתרחש בשנייה הבאה - היא מרימה את רגלה ואומרת לי שהיא מזיעה בכפות רגליים - היא מרימה אותם עד לגובה אמצע הפנים שלי בדיוק לחותם של האף - מצחקקת קלות ואומרת לי תריח! תריח! את הפראמונים הנשיים שלי - אני כמובן מזנק על ההזדמנות אבל לא מתפרע. אך כן מתחיל להסניף באופן נמרץ את אצבעותיה היפות ואכן יש ריח של זיעה אבל הוא ממכר לי - אני רוצה עוד! - היא אומרת לי - מעכשיו אתה תסניף לי את הרגליים בכל פעם שאני אזיע - ואולי אם יהיה בא לי אני אחשוף עוד - היא מרחה את עגלי הזיעה שלה על הפנים שלי וזה הריח כל כך פאקינג טוב כמו שילוב של ריח של צבע טרי משולב באופן ביזרי עם ריח אפיה משכר חושים.
עומד לי כל כך בשלב הזה עד שזה כואב ונעים...היא מורידה לי את המכנס בהפתעה (חשבתי שהיא הולכת לענג אותי - הרעיון די ביאס אותי) היא התחילה להפריד את הזין שלי מהביצים - הם ענקיות אז היא ממש הצליחה לחפון אותם בידה - נראה שהיא מסדרת אותם - הם גדולות ויפות מסודרות מוכנות לכל עונג שהולך לבוא. אבל אז הגיע אגרוף ברוטלי שמעך לרגע את כל החבילה שלי כמקשה - כמובן שהתכופפתי והוצאתי קול בלום של כאב. רכנתי קדימה בעודי תופס את החבילה שלי עם שני ידי - היא צירפתה אותי וליקקה לי את הפנים כך שיכלתי להריח את הרוק שלה. עכשיו אתה מוכן לסאשן הבא.

כל היום אחרי כאבו לי הביצים והמשכתי להריח ניחוחות אבודים - מעניין למה אף פעם לא ניגשתי אליה - מעניין איך היא קלטה אותי? - מה שידרתי לה?
פרק 1.
UNKNOWNIMESLY Ch 1

אשמח לתגובות (:
תייר

Tzog

תייר • 19 באוק׳ 2021
תשמע הסיפור שלל פשוט מדההם בעיניי… מדובר בסיפור אמיתי? במידה וכן כולי קנאה icon_wink.gif
Tzoogi
Tzoogi • 19 באוק׳ 2021
איזה כיף לקרוא! 🤗
למען האמת זה מבוסס על משהו אמיתי ובעיקר תיארתי סיטואציה שבא הראש הכחלחל שלי כיכב!
באשר אלי בסיטואציה ....פחות
ענןקטן​(נשלט)
לפני שנתיים • 20 באוק׳ 2021
ענןקטן​(נשלט) • 20 באוק׳ 2021
אני בקשר יזיזי עם מישהי מהעבודה, יש לה רגלים יפיפיות וכפות רגליים שרק המסתכל עליהן עומד לי, הכל בדיוק מה שאני אוהב.
כשאני יורד לה אני מאוד נהנה מאונן על כפות הרגליים שלה, מצד שני היא פחות מתלהבת כשאני גומר עליהן (כתבתי על כמה פעמים הבלוג שלי, אן זה מעניין מישהו).

אבל, לפעמים כאשר היא במחזור ואני לא יורד לה, היא מרשה לי לשחק לה עם כפות הרגליים. אני תמיד נותן לה עיסוי טוב אחרי שאני מרטיב הכל עם הלשון. למעוך את הזין שלי בין כף רגלה ונעלי העקב שלה תמיד נותן לי את האורגזמות הכי טובות שלי איתה, כי הכל מתמקד בי לשם שינוי, מה שגם תמיד גורם לי להרגיש קצת בושה כאשר אני הופך למרכז העניין במקום שמרכז העניין יהיה הסיפוק שלה.