אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

דיסקרטיות ופרטיות העבד

העבד פול​(נשלט){לא משוייך}
לפני שנתיים • 9 ביוני 2021

דיסקרטיות ופרטיות העבד

ערב טוב לכולם.
אני עבד במהותי מהיום שאני זוכר את עצמי, כבר מספר שנים באתר והייתי עבד בית 24/7 של מלכה (שהכרתי פה) במשך למעלה משנה עד שהיא החליטה לשחרר אותי, ויצא לי להיחשף למספר מקרים בהם מלכה פגעה בפרטיות של העבד שלה.

אז מלכות, נסיכות ושולטות יקרות - ברשותכם רק אשאל עד כמה הדיסקרטיות והפרטיות של העבד שלכם שבבעלותכם חשובה לכם? האם לא מפריע לכם לפגוע בה או לחשוף אותה גם אם העבד שלכם ביקש מכם שלא לעשות זאת והסכמתן לכך? האם יכול להיות מצב שבו כתוצאה מכעס ואכזבה שלכם מהעבד שלכם (במהלך שנות העבדות של העבד שלך אלייך, או לאחר היכרות במפגש ראשוני שלא מצאה חן בעינייך) תחליטו לפגוע ולחשוף את הפרטיות של העבד שלכם, או שזה קו אדום מבחינתכם ואתן לא תעברו אותו בשום מצב?

כמו כן עבדים ונשלטים, האם קרה לכם בעבר שהמלכה שלכם פגעה בפרטיות שלכם למרות שפניתם אליה בכבוד רב ומראש ביקשתם ממנה שלא לפגוע או לחשוף אותה והיא נתנה את ההסכמה שלה לכך?
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
לפני שנתיים • 9 ביוני 2021
בוא נהיה ברורים. הכלוב מושתת על אנונימיות, על פרטיות. הקהילה הבדסמית מכבדת פרטיות. כשעושים כאן מפגש חברתי, מבהירים שאין להזכיר אף שם אחר בו אתה מכיר אדם, מעבר לזה שבו הוא בחר להזדהות באותו מפגש חברתי.
כל אדם, מלכה, עבד, מתחלפת, אחר או מתלבשת לא בעסק, מחויב לזה.
אם מישהו הפר את הפרטיות שלך, חשף אותך, בלי רשות, זאת עבירה על כללי ההתנהגות. אם זה מגיע אחרי שגם ממש ביקשת, זה עוד יותר גרוע. זה אפילו לא משהו שצריך לבקש נורא יפה, זה בכלל לא לשיקולה, ו"מלכה" בתחת שלי. דברים כאלה יכולים גם ללכת לבית משפט.
מי שעשתה זאת, לא שולטת ולא מלכה, היא פשוט קקה של בנאדם, שלא ראוי לאמון מינימלי, בטח ובטח שלא לאמון שדורשת מערכת יחסים בדסמית.
חבל שאסור לפרסם את השם שלה, שזה נגד החוקים של הכלוב. פשוט בושה וחרפה
    התגובה האהובה בשרשור
בריז חולף
לפני שנתיים • 10 ביוני 2021
בריז חולף • 10 ביוני 2021
לא סבבה. בכלל לא.
שלגי
שלגי • 10 ביוני 2021
בלי קשר להיותה מלכה, נסיכה, דוכסית, משרתת או גבר - זה דבר שלא יעשה!
OR1977
OR1977 • 10 ביוני 2021
״מלכה״ היא לא!
Boy Toy
Boy Toy • 10 ביוני 2021
כן. קרה. ויותר מפעם אחת.
זה גרם לי לאבד את האמון הכי בסיסי בבני אדם ולשים מיליון חומות של הגנה.
Mental Freedom
Mental Freedom • 10 ביוני 2021
לצערי לא מזמן נתקלתי בשולטת (מפה), שכשהיא לא קיבלה את מה שהיא רוצה (בין אם זה מוצדק או לא, זה לא האישיו) היא הלכה והכפישה את שמי (שלא נדבר על זה שהיא חשפה אותו למרות שהיא יודעת שאני יחסית דיסקרטי) בפניי שולטות אחרות פה והמציאה עליי דברים שלא קרו מעולם.

ובכללי, יש פה שולטות שמזלזלות בנושא הזה ומדברות ומספרות על נשלטים שלהן ומה שהן עשו (אם אני שמעתי משולטות על נשלטים, השמות שלהם ומה שהם עשו או לא עשו לא נכון, כנראה שהן מספרות את זה לעוד אנשים).

ואם כבר אנחנו בנושא כזה, אשמח להוסיף ולבקש שלמרות שיש לכם את "תואר השולט" בפרופיל, זה לא נותן לכם לגיטימציה לדרוך ולפגוע באף אחד ופרטיותו.
כל אחד פה מסיבות שונות, אבל השם והכבוד זה הדבר הכי חשוב לבן אדם.. גם לנשלט.
Mental Freedom
Mental Freedom • 10 ביוני 2021
Boy Toy כתב/ה:
כן. קרה. ויותר מפעם אחת.
זה גרם לי לאבד את האמון הכי בסיסי בבני אדם ולשים מיליון חומות של הגנה.

מבאס לשמוע ממש שדברים כאלו קורים והצד השני אפילו לא מודע למה שהוא עשה ובטוח שהוא צודק.
לגמרי פוגע באמון וגורם לך לסלוד ולפחד להכנס לעולם הזה כשאתה יודע שיש מצב שתפסיד הכל בגלל כמה לא נחמדות
מלישס​(סדיסטית)
מלישס​(סדיסטית) • 10 ביוני 2021
קודם כל "מלכה" היא לא.
דבר שני, כמו שלא הייתי רוצה שיחשפו אותי לא אחשוף את זהותו של הנשלט . אני לא יעשה מה שאני לא רוצה שיעשו לי.
ברגע שאני שוברת למישהו כאן אנונימיות זה עניין של זמן עד שישברו לי את האנונימיות.
הכול חוזר אליך בסופו של דבר.
חוץ מזה שזה לא מכובד וזה לעבור על הכללים שעליה הקהילה הזו בנויה.
''''''''''
'''''''''' • 10 ביוני 2021
מלכה יש רק באנגליה או בקלפים.