אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

דיסקרטיות ופרטיות העבד

העבד פול​(נשלט){לא משוייך}
לפני שנתיים • 10 ביוני 2021
Boy Toy כתב/ה:
כן. קרה. ויותר מפעם אחת.
זה גרם לי לאבד את האמון הכי בסיסי בבני אדם ולשים מיליון חומות של הגנה.

אין מילים שיכולות לתאר כמה מקרים כאלו ממש פוגעים, כואבים ומחסלים את העבד בפנים ומבחוץ בצורה כמעט בלתי הפיכה! כל כך עצוב לי לשמוע שקרו לך מקרים כאלו בעבר!!
כל כך עצוב שחלק מהמלכות והשולטות לא מעריכות את האמון העצום שיש לעבד שלהן בהם ובעצם במערכת יחסים אמיתית המלכה מחזיקה בידיה את חייו של העבד שלה במידה כזו אחרת גם אם העבד אינו עבד טוטאלי שלה, ופגיעה בפרטיות ובאנונימיות שלו עלולה לגרום לו לנזק עצום גם אם בסופו של דבר הוא רק עבד.

באמת שיש עבדים אמיתיים (אמנם מעט, אבל יש) שהם בעלי מקצוע כזה אחר ובאמת מחפשים לשמח, לרצות, להקל, להעניק, לספק, לענג, ולשרת את המלכה שלהם בדרך הטובה ביותר בשבילה, אבל הפחד הזה של פגיעה בפרטיות ובאנונימיות שלהם בהווה או בעתיד מתסכלת ומרתיעה אותם בגלל הנזק הרב שעלול באופן כמעט וודאי להיגרם כתוצאה מכך, במיוחד לנוכח מקרים כאלו שקרו בעבר.
לכן השאלה היא - איך ניתן למנוע מקרים כאלו? איך ניתן באמת להעריץ, לסגוד ולשרת את המלכה ולהיות רגוע עם הידיעה שהיא לעולם בשום מצב לא תפגע בפרטיות ובאנונימיות של העבד שלה (במיוחד אם העבד מראש ביקש זאת ממנה והיא נתנה את הסכמתה לכך)?
ואם קורים דברים כאלו, מה ניתן לעשות?
העבד פול​(נשלט){לא משוייך}
לפני שנתיים • 10 ביוני 2021
Mental Freedom כתב/ה:
לצערי לא מזמן נתקלתי בשולטת (מפה), שכשהיא לא קיבלה את מה שהיא רוצה (בין אם זה מוצדק או לא, זה לא האישיו) היא הלכה והכפישה את שמי (שלא נדבר על זה שהיא חשפה אותו למרות שהיא יודעת שאני יחסית דיסקרטי) בפניי שולטות אחרות פה והמציאה עליי דברים שלא קרו מעולם.

ובכללי, יש פה שולטות שמזלזלות בנושא הזה ומדברות ומספרות על נשלטים שלהן ומה שהן עשו (אם אני שמעתי משולטות על נשלטים, השמות שלהם ומה שהם עשו או לא עשו לא נכון, כנראה שהן מספרות את זה לעוד אנשים).

ואם כבר אנחנו בנושא כזה, אשמח להוסיף ולבקש שלמרות שיש לכם את "תואר השולט" בפרופיל, זה לא נותן לכם לגיטימציה לדרוך ולפגוע באף אחד ופרטיותו.
כל אחד פה מסיבות שונות, אבל השם והכבוד זה הדבר הכי חשוב לבן אדם.. גם לנשלט.

זה ממש כואב ועצוב שחווית מקרה כזה בעבר!
הגבתי גם לתגובה של Boy Toy. לפי דעתך מה ניתן לעשות?