צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

דיון - נשים כמכווינות מרחב בטוח

המרכז למיניות אלט'
לפני שנתיים • 10 ביוני 2021

דיון - נשים כמכווינות מרחב בטוח

המרכז למיניות אלט' • 10 ביוני 2021
במשך ההרשמה לקורס DM הקרוב שלנו נתקלנו בסוגיה מעניינת - פחות נשים פנו להרשמה. הסוגיה של שילוב מגדרי מגוון בנקודות משפיעות במרחבים, היא מהותית בשביל לאפשר מרחב שמעוצב ומכליל בתוכו נקודות מבט שונות.

בשיחות הקבלה שערכנו עם נשים שפנו, התברר שסיבה אפשרית היא שהתפקיד נתפס כתפקיד שדורש כח פיזי וכי חסרה תחושה של מוגנות. יש לציין שהתפקיד אינו דורש התערבויות פיזיות, אמנם על מנת לאפשר לנשים להרגיש נוח יותר בתפקיד החלטנו שנערוך גם השתלמות להגנה עצמית לנשים, בנוסף לסילבוס הקיים.

אילו עוד סיבות לדעתכן יכולות למנוע מנשים לרצות לקחת את תפקיד DM על עצמן?

כיצד לדעתכן נוכל לפנות כך שיותר נשים יגיעו אל הקורס?
Kitty frank
Kitty frank • 10 ביוני 2021
אולי מסיבות פמ-דום יכולות להיות נקודה טובה לשת''פ.
Jeanne
Jeanne • 10 ביוני 2021
אני חושבת שהניסוח שמסביר את מהות הקורס, באתר שלכם, למרות שברובו כתוב כפניה לשני המינים יש שם נקודה אחת שבה בתור אישה את יכולה להבין שפונים יותר לגברים. אבל אני לא חושבת שתיקון של זה היה משנה הרבה. כי מראש הנחת המוצא של רובנו היא שזה תפקיד מקביל לבאונסר שדורש פיזיות.

אני כן חושבת שאם הייתם מגדירים את הקורס במסגרת קצת אחרת, אז הרבה יותר נשים היו פונות. למשל --
"מה לעשות כשאתם נתקלים בסיטואציה שנראה לכם שכדאי לעצור אותה? איך מתערבים בסיטואציות שבהן לא ברורה ההסכמה של שני הצדדים לפעילות המינית. איך מנטרלים סיטואציות עם פוטנציאל מסוכנות. בואו לרכוש כלים שיעזרו לכל אחד ואחת לנטרל סיטואציות מסוכנות ולעזור לייצר סביבה בטוחה".

הייתי שוקלת במקומכם לעשות אפילו סדנת הכשרה מצומצמת יותר בהיקפה ובעלותה, כזו שכל אחת ואחד יכולים להשתתף גם מבלי לשאוף לתפקיד DM

כי לא צריך להיות DM כדי להתערב ולדאוג לבטיחות של כולנו ולהיות ערבים אחד לשני.

זו יכולה להיות סדנת מבוא, כזו שתוביל גם להתעניינות לקורס הכשרה לתפקיד DM
    התגובה האהובה בשרשור
Creation
לפני שנתיים • 12 ביוני 2021
Creation • 12 ביוני 2021
אני חושבת שצריך גם לדבר על הערך המוסף האחר שנשים כDMיות יכולות להביא
לכל מועדון כזה או אחר
צריך גם לשתף את הרצון של המקומות האלה לשלב נשים במערך הDMמים שלהם
כדי לתת הרגשה שיש צורך ויש מקום לזה..

אז את הצורך בגבר אנו יודעים וזה בעצם ברירת המחדל של המועדונים
למה נשים..?
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
לפני שנתיים • 12 ביוני 2021
מסכימה עם ג'ין. רק ראיתי את ה-DM ומיד הנחתי אוטומטית שזה מיועד לאנשים עם מבנה פיזי מסויים. כשאני מדמיינת DM אני מדמיינת באונסר. הערך של באונסר גבוה ורחב הוא לא רק בכח הפיזי שלו אלא בהרתעה. אנשים רואים באונסר ענק ומעדיפים לא להתעסק איתו. וגם קל לראות אותו מרחוק.

אם הקורס מיועד גם למי שלא בנוי ככה, יש טעם לדעתי להדגיש את זה בתיאור ואף לוותר על הציון DM לטובת "קורס מניעת פגיעה" או משהו כזה. קורס התערבות מבוקרת? או כיו"ב. אפשר בתיאור לכלול משפט על כך שהקורס גם מתאים להכשרת DM. נראה לי שזה יגרום ליותר נשים לקרוא עד הסוף את המודעה.
ד"א איפה המודעה? לא מצאתי בפרופיל icon_razz.gif