ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

כללי דואר, איך אתם מסננים?

דרקן ראהל​(נשלט){מית}
לפני שנתיים • 12 ביוני 2021

כללי דואר, איך אתם מסננים?

יש לכן חוקים שמסננים הודעות אוטומטית? אתה אוטומטית מוחק כל הודעה מגבר? את פותחת הודעות עם "היי" או מוחקת אוטומטית?
מה אתם בודקים קודם - את תוכן ההודעה, או את הפרופיל של השולח? פרופיל ריק עם הודעה מעניינת - אמין?
והכי חשוב - האם האגדה ששולטות מחזיקות נשלט סינון אדומות ומענה אוטומטי, נכונה?
ספרו קצת איך אתם מנהלים את שגרת האינבוקס שלכם.
ScatNerd
ScatNerd • 12 ביוני 2021
אני פותח כל הודעה, עונה ל 99% מהן (לפחות פעם אחת כדי לבדוק במה העניין, לפעמים זה נגמר בזה).
כמובן שבודק גם בחטף את הפרופיל של מי ששלח. אני בניגוד להרבה אנשים כאן לא מחפש סיפורי אהבה, אם מישהו מחפש מה שאני מחפש זה מספיק טוב לי.
היו לי מקרים שהודעה שנראתה כמו ספאם הייתה לגיטימית. אני נותן צ'אנס
Ollie​(נשלטת)
Ollie​(נשלטת) • 12 ביוני 2021
פותחת כל הודעה, כי ידע=כוח.
חוסמת מיידית את השולח של כל הודעה שהתוכן שלה מעיד שהכותב לא כיוון אותה אליי אלא אל היצור העונה להגדרה "אישה". למשל "היי", "מעוניינת בנהג?", "מה קורה?", "שולט סקסי עם קוביות בבטן בן 41".
זה כולל גם הודעות היכרות מפורטות, כי ברגע ששלחו לי הודעת היכרות כשכל הבלוג והפרופיל שלי זועקים "אני בקשר ארוך ואוהב, ולא פנויה להצעות" - מלמד שלא שלחו אותה לי אלא לכל אישה שנתקלו בה. אז גם אם השקיעו בניסוח ההודעה, זה עדיין לראות בי אוביקט ברשימה, ולא אינדיבידואל.
אלו אנשים שאני לא רוצה אותם כחלק מהחיים שלי, גם לא כידידים וגם לא בעתיד אם אי פעם אחפש קשר, ולכן לחסום אותם זה צעד מתבקש.

כשיש הודעות שאני מתלבטת לגבי הניסוח שלהן, או הודעות קצרות שאני לא בטוחה אם נשלחו ע"י אישה או גבר, אני בודקת את הפרופיל.
אם נראה שזו אישה, לפעמים אתן צ'אנס נוסף. אם זה ימשיך לכיוון של ניסיון לצוד אותי, אחסום, ולפעמים אדווח לכלובי על ניסיון של גבר להתחזות לאישה (תלוי אם זה מה שנראה לי שקורה).
    התגובה האהובה בשרשור
RenneWhite

קל

RenneWhite • 12 ביוני 2021
Ollie כתב/ה:
פותחת כל הודעה, כי ידע=כוח.
חוסמת מיידית את השולח של כל הודעה שהתוכן שלה מעיד שהכותב לא כיוון אותה אליי אלא אל היצור העונה להגדרה "אישה". למשל "היי", "מעוניינת בנהג?", "מה קורה?", "שולט סקסי עם קוביות בבטן בן 41".
זה כולל גם הודעות היכרות מפורטות, כי ברגע ששלחו לי הודעת היכרות כשכל הבלוג והפרופיל שלי זועקים "אני בקשר ארוך ואוהב, ולא פנויה להצעות" - מלמד שלא שלחו אותה לי אלא לכל אישה שנתקלו בה. אז גם אם השקיעו בניסוח ההודעה, זה עדיין לראות בי אוביקט ברשימה, ולא אינדיבידואל.
אלו אנשים שאני לא רוצה אותם כחלק מהחיים שלי, גם לא כידידים וגם לא בעתיד אם אי פעם אחפש קשר, ולכן לחסום אותם זה צעד מתבקש.

כשיש הודעות שאני מתלבטת לגבי הניסוח שלהן, או הודעות קצרות שאני לא בטוחה אם נשלחו ע"י אישה או גבר, אני בודקת את הפרופיל.
אם נראה שזו אישה, לפעמים אתן צ'אנס נוסף. אם זה ימשיך לכיוון של ניסיון לצוד אותי, אחסום, ולפעמים אדווח לכלובי על ניסיון של גבר להתחזות לאישה (תלוי אם זה מה שנראה לי שקורה).

"הי"
זה עושה משהו רע לאוסידי שלי
שורת כותרת בלבד.
קראתי את כל מה שכתבת...כשבפועל הוא קרא את מה שמתאים לו.
נשואים...
קראתי את הבלוג שלך, קרא את שני הפוסטים האחרונים
נשלטים..
רוחןת רפאים ללא מידע
מתחזים
אוספי נעליים
קופיפייסטים.
ניקים שאני רואה שהתחילו עם כל העולם ואשתו.

"
MRY​(נשלטת)
MRY​(נשלטת) • 12 ביוני 2021
פותחת וקוראת הכל, לזרים אני לא עונה בדיפולט, אלא אם יש סיבה ממש טובה
ולא נכנסת לפרוצדורה של לחסום כי וואלה אני לא עובדת אצלי
בלוסום​(לא בעסק)

סינון

בלוסום​(לא בעסק) • 12 ביוני 2021
קודם כל פותחת פרופיל. אם יש שם עירום נפסל מיד ומוחקת הודעה
אם יש לו מנוי זהב ומתעקש להציק שוב ושוב = חסימה
מעבר לזה הודעות קופי פייסט נמחקות מיד
Yet again
Yet again • 12 ביוני 2021
קודם מסתכל על הפרופיל ואז אוטומטית מסנן את ההודעה.
בגלל שאני לא מקבל הרבה הודעות אני יודע שמי ששולח לי כנראה שולח לעוד 200 אנשים את אותה ההודעה.
אם ממש משעמם לי אני פותח, אם ההודעה מכילה דברים מטרידים או פנטזיות אני ישר חוסם ומוחק את ההודעה, אם זה סתם היי או איזה משפט גנרי אני לרוב מתעלם.
the rain song
לפני שנתיים • 13 ביוני 2021
the rain song • 13 ביוני 2021
בתור התחלה אני חייבת לציין שמאוד מפתיע אותי לקרוא שכל כך הרבה אנשים בוחרים למחוק הודעות.
למה אתם מוחקים?
אני תמיד בודקת היסטורית הודעות, הרבה לפני שאני ניגשת לפרופיל.

לפרופיל אני ניגשת בעיקר כשמדובר בהודעה חצופה ו/או ניבזית. זה מעניין לראות לפעמים את הפער בין איך שאדם מציג את עצמו שם לבין ההודעות שהוא שולח.
כיוון שאין לי עניין להכיר או לשוחח יותר מידי עם אף אחד כאן הרי שמדובר סתם בסקרנות שלי.
לעיתים נדירות אני עונה וגם זה בקצרה. רוב הזמן אני פותחת את ההודעה, סוגרת וממשיכה בחיי. לא חוסמת. הודעות לא מפריעות לי.

בהקשר למה שאולי כתבה, על ההתעלמות מהעובדה שהיא במערכת יחסים - זה תמיד מפתיע אותי שאחרי שאני מציינת את זה בפוסט בבלוג, אז אני מקבלת הכי הרבה הודעות.
אנשים קוראים ומשום מה מבינים שזה בדיוק הרגע המתאים להציע לי הצעות. - מי אתם אנשים?!
מלישס
לפני שנתיים • 13 ביוני 2021
מלישס • 13 ביוני 2021
פשוט מאוד:
הודעות שנכתבו מפרופיל שהוא ריק אני מוחקת אוטומטית.
הודעות שהם העתק הדבק ששולחים לי כל כמה ימים אני מוחקת.
הודעות של " אפשר לשאול אותך שאלה" שלרוב מובילים לכל מיני פנטזיות ששואלים אם אני מבצעת אותם אני מוחקת.