צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

הברזות

A-paradox
לפני שנתיים • 12 ביוני 2021

הברזות

A-paradox • 12 ביוני 2021
שמתי לב שיש פה הרבה סיפורים על נשלטים שמבריזים לבחורה ( שבמקרה היא גם שולטת ) שהם קבעו להיפגש איתה ...
אני סתם סקרן לדעת .. נשלטים האם קרה לכם מקרים הפוכים ?
ובמידה שלא למה יותר נשלטים מבריזים מאשר שולטות .. ?
SubT
לפני שנתיים • 12 ביוני 2021
SubT • 12 ביוני 2021
מעולם לא הברזתי לאף אחת שקבעתי איתה. מקסימום נפגשים , מדברים ומבינים שלא מתאים.
אני חושב שמדובר בתופעה אנושית, לאו דווקא נשלטים לדומיות . אלא פיק ברכיים אנושי לקראת דייט
לא יודע - אולי דווקא משום שמדובר בסיטואציה קצת יותר מביכה - נשלט-שולטת - אז אנשים מבריזים

אני רוצה לנצל את הפוסט הזה ולהודיע לכל הדומיות שאם אתן קובעות איתי - אני מתחייב לא להבריז icon_smile.gif
נשלט הצפון הרחוק​(נשלט)
לפני שנתיים • 13 ביוני 2021
אף פעם לא הברזתי ואף פעם לא הבריזו לי , אני יותר נתקל במצבים של חוסר רצינות , כלומר , אני מדבר עם מישהי עוברים לדבר מחוץ לכלוב קיק , טלגרם , ואז היא פשוט נעלמת .
תמרעה המרטשת​(שולטת)
לא הבריזו לי, למרות ששמעתי המון מקרים כאלה. מה שכן היו כאלה שעשו גוסטינג.
אחרי כמה שנים ב״עסק״, אני לא ממהרת לפגוש כל נשלט, אני שמה לב ליותר נורות אדומות ומחכה לראות מהצד השני כמיהה לפגישה.

למה זה קורה? ממגוון סיבות
1. בן אדם שיעשה גוסטינג גם בדייט ונילי. פשוט בן אדם שזה האופי שלו, שלא אכפת לו מהזמן של האחר.
2. תסבוך ופראנויה, לרוב זה יקרה לכאלה שהם דיסקרטיים, חדשים או שהעולם שלהם לחלוטין מנוגד לפנטזיות שלהם. הם כן רוצים להיפגש ולחוות, אל ברגע האמת בורחים כי זה מפחיד אותם לחצות את קו הפנטזיה.
3. הפנטזיה תמה, לרוב זה אנשים שהפטיש שלהם יסתיים בצורה וירטואלית. הם שיחקו עם הרעיון להיפגש עם שולטת, אך ברגע שאותה דמות של ״מלכה״ הפך להיות מציאותי, מישהי שהיא בת אדם ולא רק דמות כלשהי, זה לרוב לא מעניין אותם יותר.
4. הם גמרו עם האוננות ועבר להם.
5. לא באמת מוכנים עדיין, אבל הרצון להיפגש גרם להם להגיד כן, למרות שזה עדיין בחיתולים.

יש המון סיבות אינדיבידואליות כמובן, אבל אלה לרוב הסיבה שאני שומעת מכל הנפשות הפועלות מ2 הצדדים.
אני מאמינה בלתת כבוד לצד השני, גם אם מי שאתה פוגש היא שולטת במקצועה ולא מישהי שעושה את זה לשם הנאתה בלבד, תדאג לכבד ולא לברוח כמו פחדן.
מטפורה
מטפורה • 13 ביוני 2021
באופן אישי לא שמעתי על שולטות שהבריזו אבל כן שמעתי על נשלטות שהבריזו, התחרטו, ביטלו ברגע האחרון. כלומר, אם יש כאן דפוס, אפשר לשקול את האפשרות שהוא יהיה תפקידי ולא מגדרי.
    התגובה האהובה בשרשור
נשלט הצפון הרחוק​(נשלט)
אני חושב ש-תמר עה הגדירה את כל הסיבות למקרים האלו , לדעתי המון נשלטים וכנראה גם נשלטות לא שלמים עם היותם נשלטים .
A-paradox
A-paradox • 13 ביוני 2021
תמר עה כתב/ה:
לא הבריזו לי, למרות ששמעתי המון מקרים כאלה. מה שכן היו כאלה שעשו גוסטינג.
אחרי כמה שנים ב״עסק״, אני לא ממהרת לפגוש כל נשלט, אני שמה לב ליותר נורות אדומות ומחכה לראות מהצד השני כמיהה לפגישה.

למה זה קורה? ממגוון סיבות
1. בן אדם שיעשה גוסטינג גם בדייט ונילי. פשוט בן אדם שזה האופי שלו, שלא אכפת לו מהזמן של האחר.
2. תסבוך ופראנויה, לרוב זה יקרה לכאלה שהם דיסקרטיים, חדשים או שהעולם שלהם לחלוטין מנוגד לפנטזיות שלהם. הם כן רוצים להיפגש ולחוות, אל ברגע האמת בורחים כי זה מפחיד אותם לחצות את קו הפנטזיה.
3. הפנטזיה תמה, לרוב זה אנשים שהפטיש שלהם יסתיים בצורה וירטואלית. הם שיחקו עם הרעיון להיפגש עם שולטת, אך ברגע שאותה דמות של ״מלכה״ הפך להיות מציאותי, מישהי שהיא בת אדם ולא רק דמות כלשהי, זה לרוב לא מעניין אותם יותר.
4. הם גמרו עם האוננות ועבר להם.
5. לא באמת מוכנים עדיין, אבל הרצון להיפגש גרם להם להגיד כן, למרות שזה עדיין בחיתולים.

יש המון סיבות אינדיבידואליות כמובן, אבל אלה לרוב הסיבה שאני שומעת מכל הנפשות הפועלות מ2 הצדדים.
אני מאמינה בלתת כבוד לצד השני, גם אם מי שאתה פוגש היא שולטת במקצועה ולא מישהי שעושה את זה לשם הנאתה בלבד, תדאג לכבד ולא לברוח כמו פחדן.

תודה על התשובה המפורטת . icon_smile.gif
A-paradox
מטפורה כתב/ה:
באופן אישי לא שמעתי על שולטות שהבריזו אבל כן שמעתי על נשלטות שהבריזו, התחרטו, ביטלו ברגע האחרון. כלומר, אם יש כאן דפוס, אפשר לשקול את האפשרות שהוא יהיה תפקידי ולא מגדרי.

בהנחה שזה נכון זה מעניין למה זה ככה ולא להפך ..
נשלט הצפון הרחוק​(נשלט)
בגלל שלהיות הנשלט/ת זה הצד היותר נחות מבחינה חברתית , בוא נגיד ככה איזה נשלט יוצא בריש גלי ומספר שהוא אוהב להיות כנוע , והעניין החברתי הזה משפיע , אנשים נמשכים לזה בצורה מאד חזקה , אבל כשמגיע רגע האמת הם נרתעים מזה מאד .
A-paradox
הגיוני סך הכל