בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

פסיכולוג בדסמ

kawaiit​(נשלטת)
לפני שנתיים • 20 ביוני 2021

פסיכולוג בדסמ

kawaiit​(נשלטת) • 20 ביוני 2021
לאחרונה חושבת על לגשת לטיפול פסיכולוגי כדי להשלים עם טראומה מינית וגם בכללי לנסות לשנות גישת חשיבה ומשהו עם הבטחון העצמי .
אני אחרי צבא ככה שאין לי מלא כסף לבזבז אך מצד שני לא רוצה לשתף בטראומה המינית שלי מישהו שלא מהעולם הבדסמי שישפוט אותי על כך.
אשמח לדעת מה אתם הייתם עושים...
תודה רבה
    התגובה האהובה בשרשור
קנטור​(שולט){חתולהלה}
מכיר 3 מטפלים שהם bdsmיים.
אני בטוח שיש יותר.
גם הייתי בטיפול אצל אחד מהם בנושא שלא קשור לbdsm בכלל.
אני מניח שאם תתנסחי נכון כמה מאלו שיש באתר אולי יפנו אליך בפרטי.
אפשר לנסות להתייעץ גם עם המרכז למיניות אלטרנטיבית.

בכל מקרה בקשי לראות תעודות והמלצות.
אל תיסמכי על אף אחד שטוען שיש לו.
נימרייה​(שולטת)
נימרייה​(שולטת) • 20 ביוני 2021
אולי סתם היה לי מזל אבל הפסיכולוגית שהלכתי אליה בנושא לא קשור בכלל קיבלה את זה בצורה מאוד טובה ומכילה. במובן מסויים היא ידע בידיוק איך להיות שם בישבילי ואפילו לקחה דברים מהעולם הזה לעזור לי עם הקשיים שלי. הפסיכולוגית שלי היא מקופת החולים וזה הרבה יותר זול מללכת באופן פרטי. הייתי ממליצה לך לפנות לפסיכולוגית מהקופת חולים ולהתייעץ. הם גם לרוב מכירים עוד פסיכולוגים ואולי יוכלו להכווין אותך למישהו שהם מכירים שמתאים למה שאת צריכה.

בכל מקרה בהצלחה!
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 20 ביוני 2021
פסיכולוג.ית לא אמורים להיות שיפוטיים לגבי בדסמ, אלא אם הם דינוזאורים שנתקעו בימי DSM III. ובכזה מקרה, עדיף לשמור מהם מרחק.

יתכן שלמרכז למיניות אלטרנטיבית כבר יש רשימה של מטפלים שעברו הכשרה.
Hussy

Re: פסיכולוג בדסמ

Hussy • 20 ביוני 2021
little baby kitten כתב/ה:
לאחרונה חושבת על לגשת לטיפול פסיכולוגי כדי להשלים עם טראומה מינית וגם בכללי לנסות לשנות גישת חשיבה ומשהו עם הבטחון העצמי .
אני אחרי צבא ככה שאין לי מלא כסף לבזבז אך מצד שני לא רוצה לשתף בטראומה המינית שלי מישהו שלא מהעולם הבדסמי שישפוט אותי על כך.
אשמח לדעת מה אתם הייתם עושים...
תודה רבה

אם את חושבת על ללכת לטיפול, סימן שאת צריכה את זה. ולדעתי, בלי קשר לטראומות עבר - כל אדם צריך את זה. טיפול זה מדהים, בדיוק בגלל חוסר השיפוטיות. היכולת הזאת לשבת מול בן אדם, לשתף אותו בסודות הכמוסים ביותר שלך, הכואבים ביותר, הסוטים ביותר, היכולת לבכות ולהתייפח, לצחוק ולהשלים עם דברים, להסתכל מזוויות שונות - כשאת יודעת שהכל נשאר באותו חדר ולא ייצא משם לעולם. החדר הזה הוא מקום מבטחים.
חד משמעית אני מציעה לך ללכת לטיפול, לפחות לאחד. מה יש לך להפסיד?
ולגבי הכסף - יש הרבה פסיכולוגים טובים שעובדים עם קופות חולים, ככה שהמחיר מסובסד ועולה פחות משמעותית מטיפול פסיכולוגי פרטי.

בהצלחה. ❤️
Netrunner​(נשלט)
Netrunner​(נשלט) • 20 ביוני 2021
Dan_Kap כתב/ה:

יתכן שלמרכז למיניות אלטרנטיבית כבר יש רשימה של מטפלים שעברו הכשרה.

זה רעיון טוב
hrgiger
hrgiger • 20 ביוני 2021
למרכז למיניות אלטרנטיבית אכן יש רשימה, ממליצה לפנות לשם.