בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

דיון: האם לבקש מכלובי לחסום באתר אפשרות לנשלט/ת לפנות לשולט/

Butterfly Effect
לפני שנתיים • 26 ביוני 2021
Butterfly Effect • 26 ביוני 2021
למה אתה יוצא מנקודת הנחה שיש פה רק שולטים ונשלטות או שולטות ונשלטים?
partnerfoflr
partnerfoflr • 26 ביוני 2021
מי שמוגדר/ת בפרופיל כנשלט/ת לא יוכל לפנות לשולט/ת
פרלינה​(נשלטת){בעלי}
פרלינה​(נשלטת){בעלי} • 26 ביוני 2021
partnerfoflr מה העניין? כבר יצא לי לפנות לשולטים פה באתר עם פנייה או שאלה בלי מטרה מינית. למה להגביל דבר כזה?
''''''''''
'''''''''' • 26 ביוני 2021
זאת נשמעת כמו הצעה של:
א'. נשלט שלא מקבל מענה משולטות וחושב שאם הן פחות יטבעו בפניות של נשלטים, אז אולי הוא יבלוט יותר.
ב'. נשלט שלא מקבל מענה משולטות ואם האופציה של פנייה לשולטת לא תהיה קיימת, הוא מראש לא יצטרך לנסות ולהידחות.
ג'. נשלט שחושב שהצעה כזאת תרשים שולטות.
partnerfoflr
partnerfoflr • 26 ביוני 2021
Noblesavage

למי כתבת את האיבחון שלך?
Madame T​(שולטת)
לפני שנתיים • 27 ביוני 2021
Madame T​(שולטת) • 27 ביוני 2021
זו הגבלה מלאכותית, אנחנו קודם כל בני אדם לפני הגדרה כלשהי כגון שולט, נשלט וכו' ואני לא רואה שום סיבה לבקש מכלובי להגביל מראש פנייה של אנשים זה לזה
(המגבלה היחידה שקבע כלובי היא שלפחות לצד אחד צריך להיות מינוי וגם אז יכולים לפנות זה לזה בצ'אט).
the rain song
the rain song • 27 ביוני 2021
בתור התחלה הכלוב הוא לא אתר הכרויות כך שהוא כבר מובדל משאר אתרי ההכרויות הוונילים או לא וונילים.
הכלוב הוא אתר חברתי וחלק נכבד ממה שרץ בתיבות הפרטיות של האנשים כאן הוא שיחות בין ידידים.
אם נגביל קבוצה מסוימת - איך בדיוק תתבצע שיחה? האם נהיה מחוייבים למסור פרטי התקשרות פרטיים מההודעה הראשונה או שעצם הפניה תפתח את התיבה לצד השני? ואז מה? אם השיחה לא תעלה יפה, האם נוכל להחזיר את המגבלה במו ידינו? יעני לחסום, כמו שהיום אפשר לעשות?

בדסמ טהור - הדבר הראשון שרציתי לשאול כשראיתי את המונח היה - האם אתה יודע איך אומרים את זה בגרמנית? icon_wink.gif
בכל מקרה, בדסמ טהור (מה שזה לא יהיה) הוא בחירה פרטית של כל אדם ואין שום זכות/אפשרות/צורך וכד' לכפות זאת על כולם.
הבדסמ, בדיוק כמו היהדות לא(!) דוגל בשיטת "הכל או לא כלום". מותר לכל אדם להחליט עבור עצמו כמה בדסמ, אם בכלל, בא לו.

כל סיטואציה אפשר לפרש לשני הכיוונים. אתה חושב שלנשלטים אסור לפנות ובלינק נאמר שדווקא הנשלטים מחוייבים לפנות. יש גישה בבדסמ שהנשלט/ת בוחר את השולט/ת שלו ולא ההיפך. קצת כמו אם זוג שנוסע במכונית - האם הנהג הוא השולט שמחליט ומוביל או אולי הנהג הוא נותן שירות?
אם תפתח את הלינק תווכח שהוא אחד הדיונים הראשונים בכלוב. אפילו אבות אבותינו הדינוזאורים התלבטו בנושא.

לא פחות חשוב הוא האינטרס של כלובי. אני משערת שהוא לא יהיה מעוניין. מה שכן אפשר לעשות זה לפעול על דעת עצמינו, כל אחד ואחת לפני רצונו. מוסיפים שורה בפרופיל בנוסח - אני נשלט/ת (או שולט/ת) ולכן לא אפנה על דעת עצמי. אתם מוזמנים לפנות אלי.
נסה ושתף אותנו בחוויותיך.

לסיום ובקיצור, כל אדם בוחר לעצמו איך להתנהל בחייו ובכלוב ובבדסמ.

על החתום- אחת שפנתה בעצמה.
בכוח המוח{Aion}
בכוח המוח{Aion} • 27 ביוני 2021
זו הדרך הכי מהירה להפוך את כל הנשלטים ל״מתחלף עם העדפה להיות נשלט״.
או שיאסרו גם על מתחלפים לפנות?

וברצינות, מי אתה בן אדם, שהחליט להציע למשטר את האתר, למען ״בדס״ם טהור״, שאין לאף אחד מושג ירוק מה זה אומר? חייבת לומר שאני ממילא מעדיפה את הבדס״ם שלי מטונף.
partnerfoflr
partnerfoflr • 27 ביוני 2021
מעניין מאוד לקרוא את התגובות של אנשים כשמרגישים שמאבדים שליטה ולו בדבר הקטן היותר, כולה פנייה ראשונה של נשלט/ת לשולט/ת. לציין שאני עדיין לא גיבשתי דעה