שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

דיון: האם לבקש מכלובי לחסום באתר אפשרות לנשלט/ת לפנות לשולט/

TheStrider​(סדיסט)
לפני שנתיים • 27 ביוני 2021
TheStrider​(סדיסט) • 27 ביוני 2021
partnerfoflr כתב/ה:
פשוט אורי כתב/ה:
רעיון מטופש. אנחנו לא חיים בעולם בדסמ טהור.
מה בדיוק זה נותן?

בדסמ טהור

לא זה לא, בדסמ נובע מהסכמה, לא מכפייה, על ידי הגבלת הנשלט/ת מלפנות למי שהיא רוצה מגבילים את היכולת שלהם לבחור בני זוג.
אז לסיכום:
הרעיון טיפשי, לא מייצר שום תועלת, לא פותר אף בעיה ומיועד בעיקר לחזק את עמדת השולט/ת בכדי להקל עליהם ללכוד מישהו נטול אופציות.
Madame T​(שולטת)
Madame T​(שולטת) • 27 ביוני 2021
אין קשר לאיבוד שליטה, אלא לנסיון תאורטי שלך ליצור מצב של הגבלה מלאכותית על יצירת קשר בין האנשים שנמצאים בכלוב.
אתה יכול לגזור על עצמך גזרה, כנשלט, שאינך פונה בשום אופן לשולטת, אלא יושב וממתין שהשולטת תפנה אליך. זכותך המלאה.
מחר נדרוש שמתחלפים יפנו אך ורק למתחלפים וכן הלאה, מבחינתי זה לא ראוי.

כפי שצויין לעיל, האתר הזה הוא אתר שמיועד בין היתר להכרויות, גם ידידותיות, לא כולן חייבות להוביל בהכרח לקשר של שולט-נשלט, או כל ואריאציה אחרת.
אני פונה לעתים לאנשים בין אם שולטים/ות או נשלטים/ות כדי לשאול שאלה, להעיר הערה אישית לגבי בלוג וכן הלאה.
אין שום סיבה שה'תפקיד' המוצהר ימנע זאת ממני או מכל אדם אחר שנמצא בכלוב.
partnerfoflr
partnerfoflr • 27 ביוני 2021
בהרבה מסיבות femdom בעולם כחלק מכללי המשחק שרק לשולט/ת יש את הזכות ליזום פנייה לנשלט/ת
פראנסס
פראנסס • 27 ביוני 2021
אל תכעס על אלו שמאבדים שליטה. חלקם ותיקים מאוד ועד עכשיו הם לא ידעו שהם עושים בדסמ לא בסדר. שלא לדבר על אלו שבמערכות יחסים הרבה שנים ועכשיו הם צריכים להזכר מי פנה למי והאם היחסים בתוקף בכלל.
partnerfoflr
partnerfoflr • 27 ביוני 2021
חס ושלום לא כועס ואל תכעסי על זה שאני לא כועס אותנטיות תמיד מרגש אותי
Nikka M​(שולטת)
Nikka M​(שולטת) • 27 ביוני 2021
מה המטרה של ההבדלה הזו?
- אם היא להראות כמה נשלטים ושולטים הם בהיררכיה אחרת לגמרי - זה מיותר, ולדעתי גם מאוד שחצני ולגלגני. דינמיקה מרוויחים, כל אחד ואחת כאן מאיתנו, לפני שאנחנו שולטים או נשלטים, אנחנו בני אדם, לפני שאנחנו מתחילים דינמיקה היררכית - אנחנו שווים.
אני מצפה שיפנו אלי כאדם, ולא כשולטת, ולא כמלכה, כי גם את השמות האלה צריך להרוויח, וכל יחד שהוא פחות או יותר מזה - אני מתעלמת. אני בחיים לא אפנה לנשלט ואתחיל להשפיל אותו, כי הוא אוהב את זה, כי הוא נשלט, לפני הכל יש בנאדם שצריך להכיר מאחורי זה.
- אם זה כדי לעודד שולטים ושולטות לפנות לנשלטים ולמנוע הספמה של האינבוקס של אותם שולטים ושולטות - מיותר, לא יקרה. אני לא אתחיל לתור ולחפש נשלטת או נשלט ולעבור פרופיל פרופיל, מעדיפה שאנשים יפנו אלי ואני אסנן את המתאימים (לפי אלו שטרחו לקרוא את הפרופיל שלי)

ובלי קשר, האתר הזה הוא ממש לא ונילי, המרחב הזה הוא ממש לא ונילי, האנשים פה (ברובם) לא ונילים, וזה שאתה מרגיש חוסר נוחות, חוסר שליטה, או חוסר בטחון בהיותך שולט (כי למה אם כן למנוע מנשלטים לפנות אליך?) - אתה צריך לעבוד על עצמך, לא לעבוד על כולם.
המרחב הזה נועד להכרויות, ויש כאן הרבה אנשים שמכירים בגלל שיש אחד שיש לו אומץ לשלוח לאחר הודעה, בלי קשר להיררכיה, כי
היררכיה לא קיימת, לפני שמכירים ומנהלים שיחת גבולות, והסכמות
אליפסה​(שולטת)
אליפסה​(שולטת) • 27 ביוני 2021
להצעה הזו אין שחר. יש כל כך הרבה סיבות ל"לא", שאיני מוצאת כלל טעם להתייחס לשאלה ברצינות.

בלי קשר, אם היה אתר פמדום שאלו היו כללי ההשתתפות בו, בהחלט הייתי נרשמת אליו.
דרקן ראהל​(נשלט){מית}

Re: דיון: האם לבקש מכלובי לחסום באתר אפשרות לנשלט/ת לפנות לש

partnerfoflr כתב/ה:
ורק השולט/ת מותר לפנות בהודעה ראשונה לנשלט/ת.
וכך לבדל את האתר משאר אתרי היכרויות וניליים.
האם יש כאן עוד שולט/ת נשלטו/ת שחחושבים כך אשמח לנהל דיון על היתרונות והחסרונות

פשוט רעיון גרוע. אני יכול לכתוב מגילות למה, אבל באמת שכבר נתנו מספיק סיבות.