בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

דיון: האם לבקש מכלובי לחסום באתר אפשרות לנשלט/ת לפנות לשולט/

partnerfoflr
לפני שנתיים • 28 ביוני 2021
partnerfoflr • 28 ביוני 2021

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שני יונ' 28, 2021 8:22 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
partnerfoflr
דרקן ראהל כתב/ה:
partnerfoflr כתב/ה:
FlowerKitty כתב/ה:
דווקא יש שולטות שממש מעדיפות לפנות בעצמן (הייוש!), ואני יודעת שאני לא היחידה.

לא חווה את זה כלהיות בצד המתרפס בכלל. יותר כעמדת כוח כיפית של I want it -> I get it.

אחרי הכול זה התגובה אהובה בשרשור מה זה אומר?

שהרבה אנשים אהבו אותה. האם ידעת שלפעמים סיגר הוא רק סיגר? אולי הלייקים הם מנשלטים שמקווים לפנייה? אולי היא פשוט קצרה, חמודה, ובעמוד הראשון? אולי יש לה הרבה חברים מפרגנים פה, שתמיד נותנים לה לייק, לא משנה מה היא אומרת? אולי אלה לייקים בתשלום? אולי לכל לייק ולייק יש סיבה אחרת לגמרי?
אני יודע מה זה לא אומר. זה לא אומר שהרעיון שלך קיבל לייקים

תודה דרקן על ההסבר המופרט
ואולי כל מה שכתבת משקף את הסיבה שבחרת להגיב לשאלתי 🤔
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
בוא נבדוק:
האם הגבתי לך כי אני נשלט ומקווה שתפנה אלי? לא. אני משויך ולא מחפש
האם הגבתי לך כי כתבת קצר חמוד ובעמוד הראשון? אתה פתחת את הפוסט, אז אפשר להגיד את זה על כל תגובה אי פעם בפורום, לא ממש רלוונטי
האם הגבתי לך כי אני חבר שלך, מפרגן, ותמיד מגיב לך? לא, ברור שלא. אפילו לא זכור שראיתי את שמך בעבר
האם הגבתי לך כי שילמת לי? לא
האם הגבתי לך מסיבה שונה לחלוטין מכל התגובות האחרות? אולי, אבל לא נראה לי. כולנו הגבנו כי רצינו לענות לך, לא? כל אחד עם גוון אישי, כמובן, אבל זה לא באמת אומר כלום, זה סתם נכון על כל התגובות אי פעם, שוב.

באם התכוונת לשאלה השנייה, התשובות זהות, מלבד שהיא לא בעמוד הראשון.
אני חושב שהיית יכול להבין לגמרי לבד, אם במקום להתעקש על פסיכולוגיזציה על כלום, היית פשוט חושב שנייה
partnerfoflr
.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שני יונ' 28, 2021 9:02 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
partnerfoflr
דרקן ראהל כתב/ה:
בוא נבדוק:
האם הגבתי לך כי אני נשלט ומקווה שתפנה אלי? לא. אני משויך ולא מחפש
האם הגבתי לך כי כתבת קצר חמוד ובעמוד הראשון? אתה פתחת את הפוסט, אז אפשר להגיד את זה על כל תגובה אי פעם בפורום, לא ממש רלוונטי
האם הגבתי לך כי אני חבר שלך, מפרגן, ותמיד מגיב לך? לא, ברור שלא. אפילו לא זכור שראיתי את שמך בעבר
האם הגבתי לך כי שילמת לי? לא
האם הגבתי לך מסיבה שונה לחלוטין מכל התגובות האחרות? אולי, אבל לא נראה לי. כולנו הגבנו כי רצינו לענות לך, לא? כל אחד עם גוון אישי, כמובן, אבל זה לא באמת אומר כלום, זה סתם נכון על כל התגובות אי פעם, שוב.

באם התכוונת לשאלה השנייה, התשובות זהות, מלבד שהיא לא בעמוד הראשון.
אני חושב שהיית יכול להבין לגמרי לבד, אם במקום להתעקש על פסיכולוגיזציה על כלום, היית פשוט חושב שנייה

לאחר שחשבתי שניה ולאחר שקראתי את משכתבת והבנתי שאתה כנה ואין לך שום מטרה נסתרת אז אני מגיע למסקנה שכנראה זה אכן התגובה אהובה בשירשור כי כמוך יש עוד והרבה לשמחת כולנו
Fashion kitty​(אחרת)
Fashion kitty​(אחרת) • 28 ביוני 2021
אפשר גם לקבל את זה שאנשים פשוט חושבים שזה רעיון גרוע כי זאת רשת חברתית וזה מפספס את כל הרעיון שלה וגם כי אף אחד לא רוצה שיכפו עליו דינמיקה מסוג מסוים שהוא לא בחר בה.
לא חייבים לעשות להכל ניתוח פסיכולוגי מעמיק.
ברוב המקרים, התפסלספות על כמה כולם מתנגדים כי זה יושב להם על איזה פחד סמוי, נובעת מחוסר רצון לרדת מהעץ.
אביב נעורים
אביב נעורים • 28 ביוני 2021
יש הצעות יותר שבורות ? icon_smile.gif
FlowerKitty​(אחרת)
FlowerKitty​(אחרת) • 28 ביוני 2021
partnerfoflr כתב/ה:
FlowerKitty כתב/ה:
דווקא יש שולטות שממש מעדיפות לפנות בעצמן (הייוש!), ואני יודעת שאני לא היחידה.

לא חווה את זה כלהיות בצד המתרפס בכלל. יותר כעמדת כוח כיפית של I want it -> I get it.

אחרי הכול זה התגובה אהובה בשרשור מה זה אומר?

מעבר לדבריו של דרקן (לייקים בתשלום! רק על החלק הזה לא חשבתי 🤔), שים לב שכתבתי את התגובה הזאת בתגובה לתגובה שלפניי, בה אחד הנשלטים פה טען שלדעתו רוב השולטות פה יעדיפו שייפנו אליהן כי לפנות בעצמן זה כביכול "להיות בצד המתרפס".
מהות התגובה שלי היתה מענה לטענה המשונה הזו. לא הסכמה עם הרעיון שלך, שבתגובה קודמת כבר הבהרתי שאני לא מסכימה איתו.
partnerfoflr
עדכון סטטוס: נכון לעכשיו עוד לא פניתי לכלובי אני עדיין בוחן את הנושא.
על הדרך הבנו שכשולטת פונה לנשלט זה לא נחשב להתפרסות אלא להיפך כדברי flowerkitty
זה נפלא ומעורר השראה
FlowerKitty​(אחרת)
FlowerKitty​(אחרת) • 28 ביוני 2021
הבנו שזו דעתי, שעוד כמה אנשים הסכימו איתה 🤷 זה לא פסק הלכה.